panny, panicové

KATEGORIE: Panny, panicové

Prznitel krásných panen

Zbožňoval jsem panny. Byl jsem na ně přímo ujetý. Líbilo se mi to, jak je člověk nejdříve musel dobývat, jak si musel získávat jejich důvěru,… Nebylo snadné být tak trpělivý, ale právě proto, že jsem to vždycky vydržel, jsem byl na sebe pyšný. I když mnohé dívky by mě považovaly za hajzla, protože poté, co mi dívka dala svoje panenství, jsem se s ní maximálně tak do týdne rozešel. Nemělo to co dělat s tím, jaké v té posteli byly, ale už to prostě nebyly panny, ty nevinné, mužem nedotčené dívky, jejichž zranitelnost mě šíleně vzrušovala.
Přečíst
Autor:
Vladimír M.
Publikováno:
27. 1. 2015
Přečteno:
6598x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt