panny, panicové

KATEGORIE: Panny, panicové

Poprvé s bratrancem na seníku

Stále jsem ještě byla panna, tedy až do toho léta u babičky. Jelikož rodiče nechtěli, abych byla celé léto jenom doma, poslali mě na povinné prázdniny k babičce. Byla jsem na ně naštvaná, protože babička bydlí v pustině – nemá dokonce ani wifinu a co já si tu mám jako počít? Naštěstí o pár dní později přijel i bratranec, takže jsem si říkala, že to bude fajn.
Přečíst
Autor:
Lucie B.
Publikováno:
26. 8. 2015
Přečteno:
10302x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt