panny, panicové

KATEGORIE: Panny, panicové

Bratrova černošská snoubenka

V dnešní době se hodně razí kariérismus a vysoké vzdělání. Jmenuji se Tadeáš, mám dva vysokoškolské tituly, pracuji jako ředitel jedné společnosti, je mi přes třicet a stále jsem panic. Nikde už vám totiž neřeknou, že když se budete tolik snažit a tolik studovat a pracovat, nebudete mít skoro žádný život, natož abyste měli někoho, s kým se o něj můžete podělit. Jsem sice ještě relativně mladý a myslím si, že ani vzhledově nejsem nijak hrozný, ale přesto se mi prozatím nepovedlo najít takovou ženu, se kterou by to vedlo dál, než ke dvěma schůzkám. Samozřejmě už jsem měl spoustu krátkých známostí, ale žádné z nich nevedli k sexu. Ženy, které chtěly jenom sex, jsem rovnou odmítal.
Přečíst
Autor:
Tadeáš N.
Publikováno:
26. 10. 2016
Přečteno:
8907x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt