parta kluků na školním výletě

KATEGORIE: Skupinový sex

Parta kluků na školním výletě

Autor:
Marie D.
Publikováno:
1. 11. 2013
Přečteno:
27378x
Vše to začalo na školním výletě. Jako všichni normální puberťáci jsme si s sebou vzali spoustu tvrdého alkoholu. Učitelé něco tušili, ale nebyli to žádní suchaři a chtěli, abychom si tu užili také, takže pokud jsme nic nepřeháněli, nechali nás dělat to, co jsme měli v plánu. Bydleli jsme v několika chatkách poblíž velkého rybníka, ve kterém jsme se přes den koupali. Celý den kluci plánovali velkou akci na večer. S holkama jsme se strašně těšily, protože jsme věděly, že nás určitě pozvou, a mohlo by mezi námi vzniknout i něco víc.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po pozdní večeři jsme šli všichni do svých chatek. Psali jsme si s klukama, od kterých jsme dostali očekávané pozvání na noční chlastačku. Čas nebyl stanoven, čekalo se, až bude dostatečná tma a dostaneme potvrzenou informaci, že učitelé spí.

Čekaly jsme dvě hodiny a stále nic. Většina holek už usnula, ale já stále vytrvávala. Chtěla jsem jít ke klukům a užít si srandu. Měli s sebou i hulení, takže jsem očekávala příjemně strávenou noc. Po dalších dvou hodinách už se mi to nezdálo. Byly dvě hodiny ráno, učitelé už musí dávno spát. Kluci na mé smsky nereagovaly, takže jsem k nim vyrazila na vlastní pěst.

Když jsem se přiblížila k jejich chatce, slyšela jsem, že od nich vychází hlasitý hluk, především smích a hlučný hovor. Co mě ovšem zmátlo, bylo, že u nich byla tma. Přesto jsem šla dál a vešla k nim do chatky, kde jsem neviděla ani na krok. Nejprve všichni utichli, nejspíš se lekli, že je přišel někdo zkontrolovat. Pak mě ale někdo poznal, zakřičel moje jméno a zábava pokračovala. Vypadalo to, že byli všichni úplně na mol.

Vtom se dva z nich na mě ze stran přitiskli a začali mě osahávat a líbat. Snažila jsem se je odstrčit, ale byli neúprosní, lepili se na mě a nechtěli mě pustit. Vtom si nás všimli i ostatní a já doufala, že mi pomůžou. Místo toho se ale přiklonili na jejich stranu a pomáhali jim mě držet. Byla jsem bezmocná. Ze všech stran mě ohmatávali a drželi tak pevně, že bránit se ani nemělo cenu.

Horší to bylo, když mě začali svlékat. Kdyby svlékat – trhali ze mě oblečení. Pomáhala jsem jim, aby mi všechno neroztrhali. Bála jsem se znásilnění. Nevěděla jsem, co přijde. Byli dost nalití, byli schopní čehokoliv.

Když jsem byla úplně nahá, začali se prát o moje prsa, každý je chtěl držet. Mačkali je a dráždili, což mě docela vzrušovalo. Všude byla tma a já neviděla, co na mě chystají. Slyšela jsem, že si někdo sundává kalhoty. Kalhoty už nešustily, tak jsem si myslela, že jsou dole. Každou chvílí jsem očekávala, že mě někdo převalí na zem a strčí mi ho tam, tak jsem se rukou dráždila, abych alespoň trochu zvlhla. Nic takového se ale nedělo. Najednou na mě nikdo nesahal a dle zvuků jsem usoudila, že si kalhoty rozepínají nebo sundávají úplně všichni.

Na chvíli se v chatce rozhostilo úplné ticho. Nevěděla jsem, co dělají, tak jsem si stoupla a chtěla utéci. Když jsem se otočila ke dveřím a udělala krok, do někoho jsem narazila. Chtěla jsem ho obejít, ale tam stál někdo další. Po chvilce zmateného narážení do kluků jsem zjistila, že stojí v kroužku kolem mě. Všichni si ho honili. Byla jsem zmatená, čekala jsem, že si budou chtít užít se mnou. Když vtom mi někdo chytil hlavu, prudce ji otočil a ztopořený penis mi narval hluboko do krku. Hlavu mi držel pevně oběma rukama, takže jsem se mohla pohybovat jen tak, jak mi jeho ruce určovaly. Penis byl obrovský, ale mně se to líbilo. Snažila jsem se sát, co nejvíce to šlo, a zároveň ho dráždit kmitajícím jazykem. Strašně se mu to líbilo. Všichni okolo mě vzdychali. Já vzdychala také.

Najednou jsem na zádech ucítila horkou tekutinu. Pomalu stékala, což mě ještě více dráždilo a kluka přede mnou jsem ukájela jak pominutá. Vtom mi od něj někdo hlavu odtrhl a otočil ji jiným směrem. Otevřela jsem pusu, kam mi místo dalšího penisu přistála obrovská dávka spermatu. Zatímco jsem se snažila vše pečlivě spolykat, ucítila jsem další várku na prsou. To se mi líbilo nejvíce. Tekutina mi stékala přes bradavky, což mě strašně vzrušovalo. Rukama jsem si ji roztírala po celých prsou. Když jsem vše spolykala, ucítila jsem další horké sperma na zadečku.

Po skončení těchto orgiích jsem se vydala opět k sobě do chatky. S klukama jsem se pak setkala ještě párkrát. Nikdo jiný se o tom nedozvěděl.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt