párty pro nezadané

KATEGORIE: Skupinový sex

Párty pro nezadané

Autor:
Marie D.
Publikováno:
19. 12. 2013
Přečteno:
13348x
Markéta se jednoho dne rozhodla, že uspořádá párty pro nás nezadané. Vůbec jsme se nebránili, přivítali jsme to jako dobrý nápad. Naši partu tvoří osm lidí, z toho šest nás je nezadaných. A my jsme byli jedinými hosty této pařby.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Každý očekával, že to bude pařba jako každá jiná, akorát tam nebudou páry, které by se nezapojovaly do společného dění a věnovaly by se samy sobě. Také jsme měli jistotu, že si něco můžeme začít úplně s každým.

Párty začínala normálně. Postupně přicházeli všichni hosté, hrála hudba a pilo se. Zajímavé bylo, že Markéta nepřichystala ani žádná piva, k dispozici byl pouze tvrdý alkohol. Nijak nám to nevadilo a klopili jsme do sebe jednoho panáka za druhým.

Kombinace vodky a jiných druhů pití udělala své. Začali mě přitahovat všichni lidé v místnosti. Chtěla jsem každému skočit kolem krku a začít je líbat. Byla jsem nadržená a chtěla jsem ukojit.

Nejblíže ke mně stála právě Markéta. Zřejmě cítila to samé, protože když jsem se k ní otočila, přitáhla si mě k sobě a začala mě vášnivě líbat. Ruce mi položila na zadek a začala ho osahávat. Líbilo se mi, jak byla divoká. Naše jazyky se vášnivě proplétaly a my si užívaly naše první zkušenosti se zástupcem stejného pohlaví.

Po chvíli mě někdo zezadu objal. Chtěla jsem zjistit, kdo to je, tak jsem se otočila. Byl to Mára, který využil situace a přitáhnul si mě k sobě. Opřel si mě o zeď a přitiskl se, jak nejvíce to šlo. Přes kalhoty jsem cítila jeho tvrdý a pulsující penis. On mě začal svlékat, nejprve triko, ale dlouho to nevydržel a rozepnul mi i podprsenku. Začal si užívat s mými prsy. Hnětl je a mačkal, což stupňovalo mé vzrušení. Najednou se k nám přidal někdo třetí, kdo se též začal věnovat mým vnadům. Oba vzali do úst mé bradavky a začali je dráždit jazyky.

Vtom jsem ucítila, jak mi ruce někoho čtvrtého stahují sukni. Vůbec jsem se nebránila a naopak jsem se snažila mu to pohyby usnadnit. Když jsem byla bez sukně, začala mě čísi ruka dráždit tam dole. Strašně se mi to líbilo a převzala jsem iniciativu do mých rukou.

Jednomu z kluků, kteří mi dráždili bradavky, jsem začala rozepínat kalhoty. Stačilo, abych je jen trochu povolila, a jeho penis vyletěl ven. Stáhla jsem mu trenky a začala mu ho honit. Oba jsme to nemohli vydržet, tak jsem se k němu přitiskla, on mě vyzvedl rukama a nasadil na svůj penis. Bylo úžasné cítit, jak si ten velký klacek ve mně probourává cestu. Líbilo se mi, jak si mě držel a já byla přitisknutá na zeď, ale on mě poté položil na zem. Nejdříve jsem nechápala proč, ale v zápětí jsem porozuměla - klacek toho druhého kluka se mi objevil nad obličejem. Neptal se, jestli chci, prostě mi ho nacpal do pusy a já poslušně začala kouřit. Snažila jsem se mu dát co nejlepší službu a doufala, že i on mě poté parádně odmění, v čemž jsem se nemýlila.

Zatímco si jeden užíval mou skulinku, druhý chtěl vyzkoušet pevnost mé anální dírky. Nejdříve jsem ucítila prudkou bolest, když se snažil mi ho tam zastrčit až po kořen. Po chvíli jsem ale cítila přímo orgasmické vzrušení. Oba otvory byly vyplněné, dva ptáci se tam téměř třely. Když je tam vrazili oba najednou, projela mnou vždy vlna orgasmu. Křičela jsem rozkoší, ale ještě to nebylo to nejlepší. Nad mou hlavou se objevila Markétina skulinka, ze které téměř kapalo, jak byla vlhká. A já se rozhodla, že slížu veškerou její šťávu, kterou mi dávala k dispozici. Začala jsem si vychutnávat hladkou kůži její skulinky, která voněla tou bílou šťávou. Lízala jsem, jak nejvíce jsem mohla, a užívala si dva velké klacky, které do mě střídavě zajížděly. Dlouho jsem to nevydržela a s křikem jsem se udělala.

Až druhý den jsme se dozvěděli, že nám Markéta do pití přilila jakési silné afrodiziakum.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt