prošukaný tábor

KATEGORIE: Skupinový sex

Prošukaný tábor

Autor:
Hana R.
Publikováno:
11. 8. 2015
Přečteno:
15257x
S kamarádkou jsme měly jet jako vedoucí na dětský tábor. Hrozně jsem se na to těšila, jak si to tam s těmi mrňaty užijeme a jak „dospělácky“ budeme fungovat s ostatními vedoucími. K našemu zklamání jsme ale hned při odjezdu zjistily, že děti sice jsou super, ale mezi vedoucími není nikomu pod pětatřicet let. Všechno to byli rodiče – někteří si svoje ratolesti brali dokonce s sebou.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsme dojeli na místo, proběhlo rozdělení dětí do chatek. My s Danou jsme dostaly taky jednu chatku na okraji kempu, abychom odtamtud měly o všem přehled. K našemu překvapení jsme uvnitř našli nějaký kufr, který patřil sladkému asi pětadvacetiletému klukovi, který si zrovna stlal postel. Představil se nám jako vedoucí Martin. Nálada se nám hned zvedla. S Martinem to bude zase o něčem jiném.

Odpoledne jsme strávili tím, že jsme pobíhaly okolo dětí, rozdělovaly je do týmu, seznamovaly je s prostředím a pravidly tábora. Dokonce i večer nebyl skoro na nic čas, protože se šlo pro dřevo a vyráběly se oddílové odznaky. Konečně poslední nezbedníci byli nahnáni do postele kolem desáté večer. I tak se ozýval rámus z jednotlivých chatek a první hlídka, která byla složená ze dvou kluků, pobíhala po táboře a klepala holkám na okna, až pištěly. My seděly s dospělými u stolu, kde se řešilo, co se bude dělat zítra. Jakmile byla všechna organizace hotová, všichni se zvedli a šli si lehnout. Žádné pití na veselou noc, žádná sranda. Znuděně jsme se s Danou vrátily do chatky, kde už nás Martin očekával s lahví rumu a dvěma kolami. Zatímco byla schůze, tak sjel do místního koloniálu.

Konečně byla taky trochu sranda. Společně jsme vypili celou lahev a pořád se něčemu smáli. Nebyli jsme nijak zvlášť opilí, ale v takovém tom dobrém rozmaru. Během večera jsem si všimla, jak se na nás Martin dívá – tak jakoby mlsně, a teď využíval situace a sahal nám na prsa, kdykoliv se dalo. A nutno podotknout, že nám to vůbec nevadilo.

Když byla Dana venku, aby se vyčůrala, Martin si mě přitáhl těsně k sobě a začal mě líbat. Zatímco mi jazykem kroužil kolem toho mého, rukou mi zajel do rozkroku. Cítila jsem, jak pod jeho doteky vlhnu. Jakmile ale slyšel, že se Dana vrací, hned mě pustil. Dana nám vtrhla do pokoje a s křikem nám oznámila, že hlídka dětí není na svém místě. A tak jsme museli jít hledat, co se kde stalo. Prohledali jsme celý tábor, křičeli jsme jména dětí, které měly mít táborovou hlídku, a slušně jsme panikařili. Když asi po hodině konečně na naše volání zareagovaly příslušné děti, zjistily jsme, že předchozí hlídka zapomněla svoje následovníky vzbudit, a proto tedy nikdo u ohně neseděl. Uničení hledáním a vystresovaní představami, že se děti ztratily, jsme už jenom zalehli do chatky a okamžitě usnuli.

Druhý den jsme se celý den musely věnovat dětem. Jediná volná chvilka byla hned po obědě, která ale byla přerušena schůzkou vedoucích ohledně plánů na odpoledne. I když už všechno bylo předem domluvené, vedoucí měli pocit, že je nutné neustále si nás svolávat a všechno nám znovu vysvětlovat. Když konečně měli pocit, že všemu rozumíme, byl konec polední pauzy a zase nastala honička. Odpoledne se pro děti pořádala olympiáda, během které bylo neustále potřeba se mít na pozoru.

Když konečně nastal večer, byl znovu zapálen táborový oheň. Nahnat rozdováděné děti do postele, když jim měla začínat večerka, bylo zhola nemožné. „Dospělí vedoucí“ se do podobných věcí moc nehrnuli, a tak bylo na nás tu malou sebranku nahánět do postelí a z holčičích chatek vyhánět kluky. O to těžší to bylo, že ještě před pár lety jsme dělávali něco podobného.

Když konečně u táboráku seděla jenom noční hlídka, odebraly jsme se s Danou unaveně do naší chatky. A tam už na nás stejně jako večer předtím čekal Martin s něčím dobrým do skleniček. S radostí jsme si nechaly nalít vodku s džusem a opít se do té správné nálady, kdy nám opět sahal na prsa. Tentokrát jsem mu ale rovnou vyšla vstříc a políbila ho jako první. Daně jsem se samozřejmě se včerejším zážitkem svěřila a ona souhlasila s trojkou.

Sedly jsme si tedy vedle Martin tak, že seděl mezi námi. Já jsem se s ním líbala a Dana mu rukou masírovala ptáka přes kalhoty. Už ho měl pěkně ztopořeného. Po chvíli jsme se vystřídaly – Dana Martina vášnivě líbala a kousala ho do rtu, zatímco já jsem mu zajela rukou pod kalhoty a mnula mu čůráka. Měl ho tak akorát velkého.

Klekla jsem si na zem a sundala mu kalhoty i s boxerkami. Erekcí naběhnutý penis jsem mu začala kouřit. Dana se ho ještě chvíli snažila líbat, ale když viděla, že se chce dívat, jak mi jeho pyj mizí v ústech, přidala se ke mně. Společně jsme mu olizovaly jeho kolík a schválně se snažily, aby se naše jazyky potkávaly. Dana si ho pak zarazila do pusy až po kořen, zatímco já jsem mu sála koule. K tomu jsem si sundala kalhoty a přes kalhotky si hrála s kundičkou. Měla jsem ji už pořádně vlhkou.

Pak jsem na Martina nasedla jako kovbojka a nechala si jeho ptáka klouzat do těla až po kořen. Martin si lehnul, takže Dana si nad něho mohla kleknout, aby zatímco já na něm budu rajtovat, jí mohl vylizovat kundičku. Společně jsme sladily tempo a s Danou se nahoře líbaly. Dotýkala jsem se jejích prsou a prsty jí masírovala ztuhlé bradavky. Ona Martina skoro dusila svou kundičkou. Moje šťávička tekla po Martinově klacku až k jeho varlatům.

Když jsme se prohazovaly, několikrát jsem Martina políbila. Lehla jsem si na záda a nastavila svou kundičku Daně, kterou zezadu nabíral Martin. Dana mě kousala do klitorisu a sála mi kundičku, až jsem vřeštěla jako kočka. Martin jí zato pleskal pořádně po zadečku, až ho měla celý červený. Tlačila jsem si její hlavu, co nejblíže to šlo. Dana využila přirážení a mého klitorisu se dotýkala střídavě. Bylo to o to vzrušující.

Pak jsem vklouzla pod Danu a Martin nastřídačku zasunoval ptáka do mý kundičky a Danina zadečku, který předtím pořádně promazal lubrikantem. Dana mě k tomu líbala a já jí na oplátku dráždila bradavky. Martin se nám potom vystříkal do pusy a my si to vzájemně předaly, než jsme to spolkly. Chvíli jsme si ještě hrály s kundičkami, dokud jsme se taky neudělaly a nebyly jsme příjemně unavené stejně jako Martin.

Skoro každou noc jsme si takhle společně užívaly. Na konci tábora jsme si s Martinem vyměnily čísla, ale bylo nám jasné, že si stejně nezavoláme. Tak snad třeba za rok.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt