rozlučka se svobodou

KATEGORIE: Skupinový sex

Rozlučka se svobodou

Autor:
Josef O.
Publikováno:
26. 9. 2014
Přečteno:
8480x
Tak už na to opravdu došlo. Můj nejlepší kamarád se měl ženit a mně připadla ta nejlepší role svědka. Což znamenalo, že jsem měl také na starosti jeho rozlučku se svobodou. Poslední noc, během které si bude moci užívat jako svobodný muž, než si ho jeho milá uváže k boudě. A proto ten večer musel být přímo velkolepej!
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Nachystal jsem ve svém bytě přímo ukázkový mejdan. Pozval jsem všechny Milošovi kamarády a známý a dával jsem si celkem záležet na výběru, aby to tu nebylo samý ženáč. Svobodní kluci se prostě baví lépe.

Pivo tu teklo proudem, alkohol se nestačil rozlévat do panáků a hazardní hry už se nám pomalu nevešly na stůl. Nakoupil jsem také hromadu doutníků a pro zábavu i nějakou tu marihuanu. Ta se hulila potají u okna jenom v kruhu zasvěcených. Hudba přímo trhala ušní bubínky a zábava byla v plném proudu. Byl jsem opravdu rád, že se mi ten večírek podařil. I když zlatý hřeb večera měl samozřejmě ještě dorazit, neboť co by to bylo za rozlučku se svobodou, kdyby nedorazila striptérka?

Kolem jedenácté večer, kdy ti největší slušnáci už odešli ke svým manželkám, se ozvalo zaklepání na dveře a následně ženský hlas oznámil, že je to policie kvůli rušení domovního klidu.

Okamžitě jsme vypnuli hudbu a plni nadšení a očekávání otevřeli dveře, kde stála policistka s rukama založenýma v bok a vzteklým výrazem v obličeji. Byla opravdu kus. Pozval jsem ji dál, aby nás pořádně potrestala, a když se malinko vzpírala, plácnul jsem ji po zadku.

Bohužel mi vzápětí na tváři přistála její ruka a v dlani se mi objevila pokuta jako hrom. Bohužel jsem se spletl a tohle byla opravdová policistka, která mi dala výstrahu kvůli té hudbě a pokutu za to plácnutí po zadku.

Když odcházela, minula se se sexy pokojskou s bílými podvazky, které dávaly tušit, že tohle je naše očekávaná striptérka.

Daniela, tak se dívka jmenovala, se dala hnedka do práce. Pustila si vlastní přinesené cédéčko a bez zaváhání mezi všemi těmi chlapy poznala budoucího ženicha. Zadečkem se mu přitiskla na klín a dala se do svého hadího tance. Ladné tělíčko se jí kroutilo do všemožných poloh, během kterých bylo vidět naprosto všechno. Postupně se svlíkala a zároveň si rukama hladila každý kousek odhalené kůže. Hnětla si odhalená macatá prsa a lehce se plácala přes pevné boky, kterými se vlnila do rytmu hudby.

Byla opravdu neuvěřitelná.

Natřásala se nad Milošem a zadeček se jí přitom sladce vlnil. Jen ji přes něj plácnout.

A pak hudba skončila. Slečna Daniela stála před námi úplně nahá, jen ve svých botách na vysokém podpatku, které jí prodlužoval nohy skoro až ke krku.

I po tom sexy tanečku tu dívka zůstala a užívala si pozornost, kterou vyvolala. Chlapi se kolem ní točili a ptali se na různé hlouposti jenom proto, aby mohli stát blízko ní a měli tak lepší výhled na její poprsí. A bylo jedno, že už se víceméně oblékla.

Kolem půlnoci se zábava postupně rozpouštěla. Tedy v jistém slova smyslu. Odešlo mnohem více lidí, až jsme zůstali jenom čtyři. Miloš, Franta a já a slečna Daniela. I ta se nejdříve měla k odchodu, ale pak se se mnou zapovídala, přičemž se také pořádně opila. Těžko říci, jestli v alkoholovém oparu přestala rozlišovat, jestli je v práci nebo už má volno, ale najednou se ke mně začala lísat. Její ruka se mi sunula po kalhotách a příjemně se mě dotýkala na všech možných místech. Samozřejmě, že jsem se moc nebránil.

Ostatní kluci něco řešili opodál, ale pak se přišli podívat, cože tu vlastně děláme. A v té chvíli se pozornost slečny Daniely přesunula i na ně. Miloše začala líbat, zatímco mě a Frantu hladila v rozkroku. Při představě, jak se ta holka dokázala pohybovat, se nikdo z nás jejím dotekům nebránil. A to dokonce ani Miloš.

Během pěti minut jsme byli všichni nazí a Daniela nám je kouřila a honila. Střídavě si do pusy strkala můj a Milošův penis, zatímco druhou rukou pěkně honila Frantu. Po chvíli jsem ji vzal do náruče a hodil s ní na křeslo, kde si okamžitě sama lehla tak, že zaklonila hlavu a dál kouřila dva čůráky najednou, zatímco já jsem jí lízal kundičku, aby ji měla pořádně mokrou. Přidal jsem taky několik prstů, kterými jsem ji prstil do obou otvorů a připravoval ji tak na pořádnou nálož.

Když byla připravená, zasunul jsem do ní pořádně hluboko, až vykřikla. Nezapomínala ale na svou „povinnost“ a střídavě honila a kouřila zbývající dva gentlemany. Franta jí přitom hnětl prsa, která díky mému přirážení náležitě poskakovala. Naslinil jsem si palec a při mrdání jí mačkal klitoris.

Franta Danielu začal kousat a laskat po ňadrech, takže Miloš ji mohl popadnout za hlavu a narážet si její drobnou tvář na svýho velkýho čůráka. Já jsem mezitím změnil postoj a ptáka jí zasunul do análu. Pak jsem svoje místo přenechal Milošovi, který to do Daniely pral jako divej. Hustil to do ní jako sbíječka a přitom si ji držel pod krkem jako nějakou děvku.

Daniela se přetočila na břicho a dál mi ho kouřila, zatímco Miloš s Frantou se vzadu porovnali a každý jí ho zastrčil do jiného otvoru. Daniela křičela slastí. Miloš ji šukal do análu a Franta jí čůráka zasouval do kundičky. Já ji k tomu plácal po poskakujících ňadrech a užíval si luxusní kuřbu.

Jako první se udělal Franta, který jí postříkal bříško. Miloš jí potom strčil kládu do lasturky a prsty jí rejdil v análu, aby nepřišla zkrátka. Já Daniele držel hlavu a čůráka jí zasouval až k mandlím. Čím hlouběji jsem jí ho sunul, tím bylo samozřejmě těsněji, a tak jsem se nakonec udělal i já. Postříkal jsem jí obličej a penisem ji poplácal po tváři.

Jako poslední tedy vydržel ženich Miloš, který striptérku klátil ještě dalších deset minut, než se konečně také udělal. Daniele nastříkal na kozy a potom se spokojeně zhroutil do křesla vedle, kde okamžitě únavou a opilostí usnul.

Všichni jsme se samozřejmě zařekli, že nikomu o naší noční soukromé pařbě neřekneme. Hlavně nevěsta by se to neměla dozvědět. Což bylo splněno - a mimochodem, už teď mám dobré tři nabídky, abych šel za svědka, protože umím udělat tak dobrou rozlučku.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt