sexuální olympiáda

KATEGORIE: Skupinový sex

Sexuální olympiáda

Autor:
Jana L.
Publikováno:
20. 10. 2015
Přečteno:
7779x
Byla jsem pozvaná na párty v sexy kostýmech. Zpočátku jsem uvažovala, že tam vůbec nepůjdu, ale zvědavost mi nakonec nedala. Koupila jsem si na tuhle příležitost sexy stahovací korzet, který pořádně zdůraznil moje čtyřky, a kalhotky ve stejné barvě s podvazky, na které jsem si připevnila punčocháče. K tomu jsem použila krvavě rudou rtěnku a podmalovala si černě oči. Vypadala jsem jako hodně luxusní prostitutka.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsem byla připravená, nahodila jsem dlouhý kabát a vyrazila na místo pozvání. Ačkoliv hudba byla slyšet až na ulici, na moje zaklepání se dveře okamžitě na škvíru otevřely. Když si mě ten „vrátný“ zkontroloval, pustil mě přes diskrétně pootevřené dveře dovnitř.

Vevnitř už bylo vcelku plno. Lidé tu postávali s pitím v ruce a vypadalo to, že se dobře baví. Nervózně jsem se rozhlížela a nevěděla, kam jít. Najednou mi někdo zezadu stáhnul dolů kabát, takže jsem stála uprostřed haly úplně obnažená. Nejdříve jsem se lekla, než jsem si uvědomila, že takhle jsou tam oblečení všichni. Přesto jsem se stáhla do ústraní a rozhlížela se, jestli přeci jen neuvidím někoho známého.

Nakonec jsem jednu svou kamarádku potkala u barového pultu. Lila tu do sebe jeden panák za druhým, který jí podával nějaký kluk s obojkem na krku a piercingem v bradavkách. Raději jsem si jen nalila nějaký silný drink a paktovala se pryč. Když jsem se ale otočila, omylem jsem vrazila do nějakého kluka a celého ho polila. S rozpaky jsem se omlouvala, ale on, aniž by mě poslouchal, houknul na nějakou holku. Ta okamžitě klesla na kolena a polité břicho mu začala olizovat. Kývla na mě, abych se k ní přidala. A tak jsem si řekla, proč ne.

Přenechala jsem jí spodek a olizovala klukovi hrudník. Párkrát jsem ho přitom dráždivě kousla do bradavek. Musím uznat, že mě to podivně nakoplo. Už jsem si nepřipadala tolik jako vyděděnec mezi těmi cizími lidmi. A právě včas, protože byly na řadě nějaké sexy hry.

Z celé společnosti byly vybrány čtyři týmy po pěti lidech, kteří se měli různě střídat během jednotlivých disciplín Sexuální olympiády. Za každou disciplínu bylo možné získávat body – za přesnost provedení, rychlost, apod. Který tým získá nejvíce bodů, ten si domů odnese několik luxusních sexy hraček. Rozhodla jsem se, že do toho pro srandu půjdu, a tak jsem se přihlásila k jednomu týmu, který hledal svého pátého člena.

První disciplínou bylo nasazování kondomu na penis ústy. Z každého týmu si šel jeden kluk lehnout doprostřed na stůl, aby na ně bylo dobře vidět, a holky si připravily do ruky kondom. Jakmile to „rozhodčí“ odpískal, dívky zuřivě roztrhaly obaly a rozeběhly se ke svým spolubojovníkům. Každá na to měla vlastní taktiku. Jedna například svému partnerovi penis párkrát olízla, druhá si ho nacpala hluboko do krku, třetí to zkoušela nasucho a naše hráčka si penis taky předpřipravila a pak během chvilky zmizel v jejích ústech. Když se narovnala, stkvěl se na ptáku úhledně nasazený kondom. Užasle jsem na to zírala.

Druhá disciplína se vztahovala na holky – úkolem bylo, aby chlapi co nejdříve rozepnuli pět podprsenek dam z místnosti. Záleželo jenom na jejich zručnosti a rychlosti, mezi podprsenkami byly všechny druhy – na dva až čtyři háčky, na patentky, apod. Náš hráč byl sice dobrý, ale ne tak, jako protivníci. Body získalo jiné družstvo, než my.

A takhle to šlo dál a dál. Celkem bylo připraveno deset disciplín, které se postupně stupňovaly. Patřilo mezi ně i to, který kluk nejdříve holce udělá orální orgasmus, který udělá nejrychleji deset přírazů, která holka umí nejlépe kroutit zadkem na čůrákovi, která nejrychleji kluka udělá honitbou mezi prsy, apod. Poslední disciplína se blížila a vyrovnanost bodového skóre u nás a ještě jednoho týmu, byla čím dál napínavější. Nakonec záviselo jenom na tomhle posledním klání. A jelikož jsem se předtím moc nezapojila, zbylo to na mě.

Mým úkolem bylo, abych si pořádně prozkoumala penisy tří kluků. Mohla jsem je zkusit do pusy, rukou, jakkoliv si s nimi pohrát, abych si představila, jací asi jsou. Když jsem už nevěděla, co víc bych na nich zkoumala, zavázali mi oči a já si musela lehnout na stůl uprostřed místnosti. Za ruce mě někdo chytil, abych nemohla podvádět, a potom ke mně někdo přistoupil. Kundičku jsem měla vlhkou vzrušením už z předtím, takže nebylo potřeba mě nějak připravovat. Ten kluk ho tedy do mě rovnou fouknul.

Se zavázanýma očima jsem samozřejmě nevěděla, kdo mě to mrdá, ale na základě svého zkoumání jsem to měla uhodnout. Byl to jeden z těch tří kluků.

Šukal mě opravdu dobře. Nemohl si mě sice přidržovat, ale to nevadilo. Tlustým ptákem mě nabodával a šukal hluboko dovnitř. Při každém přírazu se mi otřel o klitoris a já tak sténala blahem. Při tom vzrušení jsem se nemohla pořádně soustředit. Chtěla jsem jen, aby mě udělal. Potřebovala jsem na to jít jinak. Ještě chvíli jsem ho nechala, aby mi v píči mlaskal jeho čůrák a pak jsem ho zastavila. Zeptala jsem se, jestli je možné, aby mi to udělal i do zadečku. Proti pravidlům to nebylo, a tak mi ten někdo namazal anál lubrikantem a pomalu do mě zajel.

Cítila jsem všechno. Délku jeho ptáka, tloušťku i drobné rýhy. Vzrušením jsem ale zároveň skoro nemohla dýchat. Přetočila jsem se mírně na bok, aby do mě měl ten kluk lepší přístup a užívala si jeho skvělé mrdání. Byl fakt dobrý. Lidé kolem mě hučeli nadšením a v jednu chvíli jsem ucítila, jak přírazy zesílily, když do něho někdo strkal. Při těchhle silných zásunech jsem se nakonec udělala. Během orgasmu jsem křičela pořadové číslo kluka, který jsem si myslela, že to byl.

A světe div se, když mi sundali pásku a já se rozkoukala, měla jsem pravdu. Moje soupeřka to tolik neprotahovala, asi si nechtěla užít luxusní orgasmus, a samozřejmě se netrefila. Náš tým tedy získal sexy hračky, které jsme si poctivě rozdělili. Když bylo po všem, přišel za mnou ten kluk, co mě mrdal a podal mi svoje číslo se slovy, že mám u něho dluh. Já jsem se totiž sice udělala, ale on ne.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt