sexuální ponížení

KATEGORIE: Skupinový sex

Sexuální ponížení

Autor:
Petr K.
Publikováno:
11. 5. 2015
Přečteno:
14100x
Na škole jsem nikdy nebyl nijak oblíbený. Kamarády mezi kluky jsem neměl a mezi holkama jsem byl všem akorát tak pro smích. Už od páté třídy jsem silně pociťoval šikanu ze strany spolužáků, což se nezměnilo ani s odchodem na střední a změnou kolektivu. Jako kdybych si s sebou tu minulost táhnul s sebou, jako kdybych to měl napsané na čele – Jsem nula!
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Na střední jsem seděl sám úplně v rohu a dennodenně si zažíval hrůzu z toho, co si na mě kdo zase vymyslí. Nejškodolibější byla skupina holek, vedená samozřejmě tou nejhezčí ze třídy Radkou. Ta dokázala vždycky vymyslet něco nového, čím by mě před ostatními ztrapnila. Začalo to poléváním židle vodou, abych měl mokré kalhoty, a končilo podkopáváním nohou na schodišti, za což jsem zaplatil zlomenou nohou a vyraženým dechem. Takže podle Radky ještě celkem lacino. Chtěla mě naprosto znemožnit a potupit a prostředkem se jí pro to měl stát chystaný školní výlet.

Doma jsem nikdy nic neřekl, i když rodičům byly mé časté nehody a problémy ve škole podezřelé, že bych se mohl stát obětí šikany, je ale nikdy nenapadlo. Vždycky jsem měl sklon být malinko neohrabaný, a tak si mysleli, že jsem prostě jen takové nemehlo. Obzvlášť nyní, když jsem celkem viditelně přibral – jídlo se mi stalo jedinou útěchou, kterou jsem měl.

Školní výlet se blížil a já se přímo děsil toho, co se tam stane. Snažil jsem se doma simulovat nemoc, potom jsem jakoby náhodou ztratil informace pro rodiče, které se museli přinést podepsané, ale nic nepomáhalo. Rodiče si mysleli, že je to dobrý nápad, abych strávil alespoň pár dní mimo domov a více se sblížil se svými vrstevníky. Nic jsem jim nevyčítal, přeci jen, kdybych řekl pravdu, tak by mě určitě nenutili jet. Ale já nechtěl. Nechtěl jsem ukazovat svou slabou stránku a navíc, když bych nejel, brala by to Radka tak, že se jí povedlo mě zastrašit.

Nesměl jsem dovolit, aby ta mrcha zvítězila.

Na školní výlet jsem nakonec odjel. Vezl jsem si sice s sebou hromadu prášků na uklidnění žaludku, který jsem měl stažený děsivou hrůzou a panikou, ale jel jsem se vztyčenou hlavou. S tou už jsem se ale samozřejmě nevrátil.
Radka a její nohsledky se mi snažily znepříjemňovat každou minutu každého dne, kterou jsem trávil v jejich blízkosti. Nejdříve jsem ve svém batohu našel psí exkrementy, potom jsem batoh našel vysoko na stromě a druhý den, už jsem ho nenašel vůbec. Její agrese se postupně zvyšovala a nic nenasvědčovalo tomu, že by to mělo skončit.

Poslední den na výletě se Radka rozhodla, že mě poníží tak, jako nikdy. Během poledního klidu se jí povedlo mě společně se svými kamarádkami odtáhnout někam stranou. Učitelka ani nikdo ze spolužáků, nebo někdo, kdo by mi snad pomohl, nebyl v dohledu a já začínal pomalu ale jistě panikařit. Radka kolem mě obcházela a přemýšlela, čím by mě natolik ztrapnila a ponížila, že už bych neměl odvahu se druhý den ráno zvednout z postele.

Nejdříve mě donutila, abych se napil vody, kterou jedna z jejích kámošek přinesla ze záchodu. Vzpíral jsem se, jak jsem nejlépe uměl, ale nebyl jsem žádný rambo a dalších pět holek, které mě drželo, jsem přeprat nedokázal. Navíc jsem měl svázané ruce, abych se nemohl moc hýbat. S odporem jsem se napil a pak se málem pozvracel. Říkal jsem si ale, že už jsem přežil horší.

Radka přede mnou stála jako soudce a přemýšlela, co dalšího by mi udělala. Přecházela neklidně po místnosti a přemýšlela, když tu ji to napadlo. Oblast, do které ještě nezabruslila, kterou ještě úplně nezničila. Moje sebeúcta jí byla vydána na pospas.

Pomalu se ke mně přiblížila houpavým krokem a pak mi strčila svůj vrtící zadek do klína. Nenáviděl jsem ji, ale samozřejmě jsem byl heterosexuál, navíc v pubertálních letech. Dalo se očekávat, že tohle se mnou něco udělá. Kroutila mi tím svým malým sexy zadečkem přímo na ptákovi, a seč jsem se snažil myslet na cokoliv jiného, pomalu se mi klacek stavěl do pozoru. Když se asi po pěti minutách ode mě odtáhla, čůrák mi málem protrhával kalhoty. Holku jsem ještě nikdy neměl, takže tohle její snažení bylo pro mě něco nového. Byl jsem panic, a to panic vzrušený až na půdu.

Ostatní holky na Radku koukaly a nechápaly, o co se tu snaží. Já jsem to ale věděl moc dobře. A taky jsem si dobře uvědomoval, jak skvěle se jí to daří.

Radka potom vyzvala ostatní holky, aby se na mě taky vyřádily, aby mě ponížily. Jako další se odvážila Lea, která mi před obličej strčila svoje pěkné trojky. Donutila mě, abych do nich zabořil obličej, načež s nimi třepala a kroutila. Něčí ruka mi mezitím šátrala v klíně a honila mě přes kalhoty. Nechtěl jsem jim udělat tu radost, nechtěl jsem se udělat, a tak jsem se vší silou soustředil na všemožné hovadiny. Ačkoliv vzbouřené hormony jsou to nejhorší, co může být, dokázal jsem se nějakým způsobem udržet. Když se holky odtáhly, pták byl sice v pozoru, ale nic víc.

To se ale nelíbilo Radce, která dala po další čtvrthodině povel, aby všechny z místnosti odešly. Zůstala tu se mnou jenom ona a její zvrácená mysl. Bylo jasné, že teď nasadí zbraň nejvyššího kalibru.

Radka přede mnou beze slova začala tančit. Nakrucovala se do sexy póz a před mýma očima se začala pomalu svlékat. Nejdříve šlo dolů tričko, pod kterým měla malá prsa v upnuté podprsence. Nyní se po nich hladila a jazykem se jich dotýkala. Pnutí v klacku bylo silnější.

Po chvilce si sundala i kalhoty, zpod kterých na mě koukaly tanga. Měla je pěkně zaříznutá, takže její zadeček tím více vynikal. Čůráka jsem měl šíleně napumpovanýho, ale nedokázal jsem se od ní odtrhnout pohledem.

Radka ke mně přistoupila a přitom pokračovala ve své hře. Krouživými pohyby mi vrazila zadeček znovu do klína a skoro na mýho ptáka nasedávala. Bylo to šíleně vzrušující, ale silou veškeré vůle se mi povedlo přečkat i tohle. Jakmile ale Radka viděla, že mám kalhoty stále suché, věděla, že musí zajít ještě dál. A tak to udělala.

Přinesla si naproti mně židli, na kterou dala jedu nohu, abych tak měl výhled na její rozkrok. Potom si sexy způsobem olízla prstíčky, dala stranou kalhotky a přejela si po kundičce. Přímo před mýma očima se Radka začala prstit a sténala přitom jako pornoherečka. Bořila svoje dva prsty do své lasturky a zase je vyndávala, načež tu šťávičku potom olizovala.

A tohle už jsem nezvládl.

Na kalhotách pískové barvy moje vyvrcholení bylo více než patrné. Nasyslený rozkrok, že by pod ním mohli stanovat skauti, měl mokrou střechu. A to bylo Radčiným cílem. Rychle se oblékla a potom mě se smíchem vystrčila na chodbu, kde se po poledním klidu začali objevovat spolužáci. Pokoj jsem měl pochopitelně zamčený od jedné z jejích kamarádek, takže jsem se nemohl převléknout. Jakmile mě uviděla učitelka, volala rodičům a já se do země propadal.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt