skupinová párkovaná na grilovačce

KATEGORIE: Skupinový sex

Skupinová párkovaná na grilovačce

Autor:
Simona E.
Publikováno:
30. 8. 2019
Přečteno:
19639x
Kdo by v létě neměl chuť na nějakou pořádnou opékačku s párky a klobáskami. My tedy rozhodně. Jednoho teplého srpnového večera jsme se sešli u kamaráda, abychom si něco ogrilovali. Bylo nás osm, ale jedna kamarádka se brzy omluvila a odešla, protože musela druhý den vstávat do práce. Zůstalo nás tedy sedm – tři páry a jeden kamarád. Na zábavu to ale bylo tak akorát dost. Klobásy syčely a voněly na grilu, pivo teklo proudem. A z nás teklo taky. I když bylo něco kolem osmé, pořád bylo šílené vedro. Převlékli jsme se do plavek a naskákali do připraveného bazénu. Už jsme měli celkem slušně připito, a tak nebylo těžké vymýšlet hovadiny, jako jsou kohoutí zápasy nebo vytváření víru.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po nějaké chvíli jsme si všimla, že dvěma kamarádům se přitom postavil z kámošky, která si zapomněla plavky, a tak skočila do bazénu jen tak v tričku. Neměla podprsenku a bradavky jí slušně prosvítaly přes tričko. A někoho potom nenapadlo nic lepšího než nás holky vyhecovat na miss mokré tričko. Nikdo nechtěl kazit zábavu, navíc kozy už všichni kluci viděli, takže zas tak o nic moc nešlo. Já a zbývající kámoška jsme se tedy svlékly, takže jsme na sobě měly jenom spodek od plavek a tričko, které se nám lepilo na vlhkou kůži. Podle kluků se to takhle ale nedalo dostatečně dobře zhodnotit. Nabrali si kyblík s vodou a celé nás zlily. Trička se nám lepila na kůži a kompletně nás obtahovala. Kozičky jsme měly pod tričky vyboulené a bradavky nám stály v pozoru. Kluci stály před námi jako odborná porota a posuzovali, která z nás je má největší a nejhezčí. Samozřejmě pohled na takto důležité rozhodování nestačil, takže si je ještě potěžkali a pohmatali. Teprve pak se shodli, že Hanka je jednoznačná vítězka. Za odměnu dostala největší klobásu, která syčela na grilu.

Zábava s postupem začínala tak trochu umírat. Slunce už zapadlo, na zahradě bylo temno a v našich sklenkách prázdno. Ani nedokážu spočítat, kolik lahví padlo. S jednou z nich se dokonce i po určitou chvíli hrála flaška, ale to nás brzy omrzelo. Mnohem víc nás stále lákal bazén. A v té chvílí měl někdo opět velmi chytrý nápad – už je tma, nikdo nás neuvidí, tak půjdeme nahý! Jako první naskákali do vody beze studu kluci s bimbajícími ptáky. Pak se postavili ke kraji a čekali jako za výlohou, až se k nim přidáme. Moc se nám do toho nechtělo, ale Hanka, posilněná alkoholem řekla, že přeci o nic nejde. Kozy už si stejně potěžkaly, tak co asi tak uvidí na spodku. Svlékla se a s křikem skočila do bazénu. S Terezou jsme ji tedy váhavě následovaly.

Voda byla o dost studenější než odpoledne. I tak jsem ale viděla, jak mají kluci ztopořený péra. Dělali jsme vír a honili se po bazénu, kluci nás přitom osahávali a my pištěly jako myši. Byla to sranda až do chvíle, kdy se Tereza s Honzou začali líbat. Seděla mu na klíně a jazyk měla až v jeho krku. Mírně na něm naskakovala, takže bylo jasný, že to spolu dělají. Šíleně mě to vzrušovalo, ale pořád nás bylo o jednoho víc, takže nám to bylo vůči němu takoví hloupí. Raději jsme si dali dalšího panáka a nechali tam ty dva sténat o samotě.

Hanka měla ještě hlad, a tak když vylezla ven, vzala si syrovou klobásu. Už se jí nechtělo zapínat gril. Provokativně si ho strkala do pusy, jako kdyby ho kouřila. A pak se na mě podívala a řekla, že takový párek by se do mě určitě nevešel. Nechtěla jsem se nechat zahanbit, tak jsem jí odporovala, že to teda vešel. A že to spíš do ní by se taková klobása nevešla. Kluci chvíli pozorovali naše handrkování a potom spustili – zkuste to, zkuste to, zkuste to! Alkohol opět zafungoval jako super katalyzátor, takže do dvou minut jsme šly na to.

Sedly jsme si s Hankou vedle sebe na židle a začaly si prstit kundičky. Každá jsme si tu svoji mandu mastila, dokud nebyla úplně vlhká a připravená na tak velký párek. Zkusmo jsem si ho strčila do pusy, aby ho naslinila a pak si ho začala strkat dovnitř. Nejdřív jenom špičku, potom do půlky a nakonec mi tam zmizel skoro celý. Nepřestávala jsem si u toho masírovat klitoris. Hanka dělala to samé a světě div se, párek se do ní vešel celý. Kluci seděli před námi a honili si ptáky při té podívané. Když si Hanka klobásu vyndala ven, Zdeněk k ní přišel a zabořil jí do ní jazyk. Chtěl vyzkoušet, jak chutná její kundička po párku. To Matyáš se s ničím takovým neobtěžoval. Jakmile jsem si vyndala klobásu já, přišel ke mně, plesknul mě ptákem po kundě a narval mi ho tam. Tomáš stál nějakou chvíli stranou, dokud se neodvážil ke mně přistoupil a strčit mi ptáka do obličeje. V kundě mi čvachtal Matyášův pinďour a Tomášův jsou zuřivě kouřila.

Sténání se od zahradního domku poměrně dost neslo. Za chvíli přišla vymrdaná Tereza s Honzou a zírali na nás. Zdeněk Hance prstil kundu a mě mrdali Matyáš s Tomášem najednou. Tereza očividně ještě neměla dost, protože se k nám hned přidala. Roztáhla nohy před Tomášem, který měl ode mě ptáka připravenýho na pořádnou jízdu. Tomáš se schlíplým pinďourem na to nemohl nic jiného než koukat. Holku mu klátil nejlepší kamarád, a to pěkně tvrdě. Tereza už měla kundičku rozmrdanou od sexu v bazéně, a tak se přetočila a nechala se nabírat do anální dírky. Zadeček jí přitom poskakoval, až to svádělo k pěknému plesknutí. A Tomáš si to nenechal ujít. Sténal Tereze do ucha a přidržoval si ji za macaté boky. Já i Hanka jsme byly obě nabíraný hezky zepředu. Kluci se snažili tak, až pod námi židle vibrovaly a poskakovaly na podlaze. My jsme tomu nevěnovaly moc velkou pozornost, protože jsme se líbaly. Hanka si mě držela za hlavu a jazykem mi klouzala po tom mém. Matyášovi tohle stačilo k tomu, aby mi postříkal celé bříško spermatem. Trochu jsem si ho nabrala na prst a provokativně si ho olízla. Matyáš doslova odpadl a já ještě nedosáhla vrcholu. Honza sice už vyvrcholil, ale pusa mu ještě sloužila, tak jsem si sedla před něj a nechala se vylízat k vyvrcholení. On přitom sice pořád pozoroval svoji sténající přítelkyni, do které to pral Tomáš, ale mě to bylo úplně jedno. Tereza se s vřískotem udělala chvíli po mě. Nejdéle vydržela Hanka, do které to bušil Zdeněk. Ti jediní zůstali se svým partnerem až do konce.

Po tomhle už nebylo co dělat ani co jíst. A tak jsme se popakovali a vyrazili domů. Zbyly jenom ty dvě klobásy, které jsme si Hankou strkaly do kundiček.

 

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt