skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Dvougenerační sex

Vánoční svátky jsou o tom, setkat se s rodinou a blízkými, popovídat si s nimi a vnímat rodinnou pohodu. Každý rok jsem ji zažívala jen ve svém vlastním kruhu rodinném, ale letos jsem se měla poprvé seznámit také s rodinou přítele, se kterým jsem se dala dohromady v létě. Ještě nebyla příležitost, abych se s jeho rodiči seznámila, takže jsem byla pěkně nervózní, když mi oznámil, že nás pozvali, abychom se za nimi přijeli podívat na jejich stromeček a dát si nějaké dobré jídlo.
Přečíst
Autor:
Gabriela D.
Publikováno:
21. 1. 2016
Přečteno:
20729x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt