skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Prošukaný tábor

S kamarádkou jsme měly jet jako vedoucí na dětský tábor. Hrozně jsem se na to těšila, jak si to tam s těmi mrňaty užijeme a jak „dospělácky“ budeme fungovat s ostatními vedoucími. K našemu zklamání jsme ale hned při odjezdu zjistily, že děti sice jsou super, ale mezi vedoucími není nikomu pod pětatřicet let. Všechno to byli rodiče – někteří si svoje ratolesti brali dokonce s sebou.
Přečíst
Autor:
Hana R.
Publikováno:
11. 8. 2015
Přečteno:
15529x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt