skupinový sex

article

Latexové orgie

Šla jsem na latexovou párty. Jak byste asi čekali, podmínkou bylo přijít v nějakém latexovém...
Přečíst
KATEGORIE: Skupinový sex

Latexové orgie

Šla jsem na latexovou párty. Jak byste asi čekali, podmínkou bylo přijít v nějakém latexovém oblečení – to byla vstupenka na tuhle boží akci. Já jsem měla latexový korzet, ve kterém jsem měla namačkané svoje pevné čtyřky, potom jsem měla vyříznuté kalhotky s podvazky, na kterých jsem měla uchycené síťované punčochy. Vlasy jsem si vyčesala vysoko a ještě si připnula pásek kolem krku.
Přečíst
Autor:
Jana L.
Publikováno:
1. 2. 2017
Přečteno:
7028x
article
KATEGORIE: Skupinový sex

Sexuální olympiáda

Byla jsem pozvaná na párty v sexy kostýmech. Zpočátku jsem uvažovala, že tam vůbec nepůjdu, ale zvědavost mi nakonec nedala. Koupila jsem si na tuhle příležitost sexy stahovací korzet, který pořádně zdůraznil moje čtyřky, a kalhotky ve stejné barvě s podvazky, na které jsem si připevnila punčocháče. K tomu jsem použila krvavě rudou rtěnku a podmalovala si černě oči. Vypadala jsem jako hodně luxusní prostitutka.
Přečíst
Autor:
Jana L.
Publikováno:
20. 10. 2015
Přečteno:
7760x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt