skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Trojka s jejím přítelem

Byl jsem pozvaný na narozeninovou oslavu mého kamaráda Alberta, ono to vlastně ani moc jinak nešlo, neboť to byl můj spolubydlící. Měla to být taková menší akcička s trochou alkoholu, příjemné hudby a dobrého jídla. Nutno uznat, že tak to alespoň bylo plánované. Slíbil jsem, že Albertovi s přípravou pomůžu, a tak jsem začal pomalu připravovat takové věci, jako jsou skleničky a misky, zatímco on šel nakoupit. I když bylo Albertovi osmadvacet, nafouknul jsem pár balónků a rozmístil je různě po bytě, připravil jsem také pár narozeninových čepiček. Šlo o to, aby byla sranda. Pak jsem čekal, až se hlavně Albert vrátí z nákupu.
Přečíst
Autor:
Lukáš T.
Publikováno:
2. 12. 2015
Přečteno:
7565x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt