trojka s jejím přítelem

KATEGORIE: Skupinový sex

Trojka s jejím přítelem

Autor:
Lukáš T.
Publikováno:
2. 12. 2015
Přečteno:
7483x
Byl jsem pozvaný na narozeninovou oslavu mého kamaráda Alberta, ono to vlastně ani moc jinak nešlo, neboť to byl můj spolubydlící. Měla to být taková menší akcička s trochou alkoholu, příjemné hudby a dobrého jídla. Nutno uznat, že tak to alespoň bylo plánované. Slíbil jsem, že Albertovi s přípravou pomůžu, a tak jsem začal pomalu připravovat takové věci, jako jsou skleničky a misky, zatímco on šel nakoupit. I když bylo Albertovi osmadvacet, nafouknul jsem pár balónků a rozmístil je různě po bytě, připravil jsem také pár narozeninových čepiček. Šlo o to, aby byla sranda. Pak jsem čekal, až se hlavně Albert vrátí z nákupu.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Už ode dveří na mě přiopile něco volal. Nevěnoval jsem tomu ale pozornost, dokud nedošel do kuchyně a nehodil taškami s nákupem o zem. Samozřejmě, že nějakou lahev rozbil, ale v tom vzrušení na to nebral ohled. Zatímco já jsem tedy sháněl smetáček a lopatku, on mě plácal po ramenou a mluvil o tom, koho potkal na nákupu. Prý potkal pár kamarádů, které už dlouho neviděl, no a tak je pozval taky. Takže z umírněné oslavy pro šest lidí se díky jeho velké puse a poloprázdné lahvi vodky, kterou rozbil, stala pařba pro dvacet jedinců. Měl jsem sto chutí Albertovi jednu vrazit, protože bylo jasné, že domácí z toho moc nadšená nebude, až se jí tu bude courat takový dav lidí. Albertovi to ale bylo jedno, a tak jsem si řekl, že když se o to nestará on, proč bych měl já?

A tak jsem se místo remcání pustil do mazání jednohubek a chlebíčků, přifouknul jsem další balónky a párkrát zkontroloval Alberta, ležícího s kýblem u hlavy v obýváku. Na stůl jsem nanosil skleničky, brambůrky a takové to menší občerství, zároveň jsem přidal slušnou zásobu panáků. Alkohol se chladil v ledničce a něco málo bylo také v mrazáku. S přípravami jsem skončil akorát, abych stihl probudit Alberta a upravit ho, než se dostaví první hosté.

Kolem šesté se začali trousit první lidé, byli to především ti, kteří byli pozvaní jako první. Ze slušnosti jsme si s nimi připili šampusem, který přinesli a poté je připravili na to, že kromě nich tu bude dalších kdovíkolik lidí, které Albert v podnapilém stavu přizval. On si totiž už ani nevzpomínal, kolika dalším lidem vlastně říkal.

Po zbytek večera jsme tedy stále u dveří vítali nové a nové hosty. Kolem deváté jsme zjistili, že už tu skoro není žádné místo, byt byl doslova přeplněný a v některých místnostech nebylo k hnutí. Přesto to ale vypadalo, že se všichni dobře baví. Albert byl doslova zavalený dárky, přičemž je nestíhal ani pořádně otevírat. Každý nově příchozí si s ním chtěl připít, takže už před osmou vypadal jako po dvou flaškách rumu na ex. Nekontroloval jsem ho, nejsem přeci jeho máma, ale bylo mi jasné, že si užije velmi krušné ráno.

Mezi hosty se nacházel také velký počet sexy holek, které se ať už dobrovolně nebo z nedostatku míst, lepily na sebe navzájem i na každého, kdo kolem nich prošel. S jednou z nich jsem se dal docela do řeči a odtáhnul si ji trochu stranou. Byla to sympatická asi dvacetiletá holka, která měla velké plány do budoucna, ale hlavně měla výstavní kozy. Nemohl jsem od nich odtrhnout pohled, byly prostě všude.

Ta holka naštěstí nebyla žádná stydlivka, a jakmile si všimla mého zájmu o její hrudník, naklonila se ke mně a zeptala se mě, jestli bych si chtěl šáhnout. Nebyl jsem si jistý, jak na to mám reagovat. Samozřejmě, že jsem chtěl, toužil jsem mezi ně strčit hlavu. Nebo ne, ne, raději bych mezi ně zasunul svýho ptáka. Nebyl jsem si ale jistý, jestli to není nějaký chyták a jestli se mě nesnaží jenom „odhalit“ jako úchyláka a dát mi potom pořádnou facku. Rozhodl jsem se, že ale risk je zisk, a tak jsem jí řekl, že bych si chtěl sáhnout, ale ne jenom na její prsa.

S tajemným úsměvem mě beze slova vzala za ruku a proplétala se mezi dalšími hosty. Hledala nějaké tišší místo. Navedl jsem ji tedy do koupelny, kde jsme ale narazily na naprostý slepičinec. Koupelnu okupovalo snad deset dívek, které jsem v životě neviděl. Jediným místem, kde moc lidí nebylo, byla můj pokoj a Albertova ložnice. I když se v každém z těch pokojů líbaly asi dva páry, bylo velmi snadné je odtamtud vyhodit.

Když jsme osaměli, ta holka si sundala tričko a ukázala mi svoje balony. Něžně jsem je hnětl v ruce a prohlížel si jejich velké bradavky. Do těch jsem ji potom něžně začal kousat a lízat jí je. Hlasitě přitom sténala. Vypadalo to, že přehrává, ale bylo mi to jedno, protože jsem měl možnost ji ošukat, a to jsem si nechtěl nechat ujít. Chvíli jsem jí tedy dělal dobře tímhle způsobem, a potom jsem si vyndal ptáka a naslinil ho. Holku jsem povalil a zasunul jí ho mezi prsa. Pevně je k sobě tiskla a nechala mě, abych ji mrdal mezi kozy. Navíc, vždycky když pták vyjel u její pusy, dotkla se ho jazykem. Byl jsem jako u vytržení.

A holka zřejmě taky, protože mi řekla, že její micinka už je pěkně vlhká. Stáhnul jsem jí kalhotky, abych si to ověřil a pro jistotu ji několikrát olíznul. Měla ji sladkou jako med. A tak jsem do ní čůráka zasunul až po kořen. Holka vykřikla, jako když se podřezává podsvinče. Mrdal jsem ji nejdříve pomalu, ale pořád u toho křičela, tak jsem zrychlil a ústa jí ucpal polštářem. Už nebyla tolik slyšet, a tak jsem přidal ještě víc a bušil jí do té její lasturky. U toho jsem jí jednou rukou tvrdě mnul poskakující prsa. Několikrát jsem ji přes ně i plácnul.

Pak jsem se posadil na okraj postele a holku si posadil na klín. Skákala na mně jako káča a pištěla u toho rozkoší. Hlavu jsem jí schoval mezi prsa a užíval si tenhle podivný sex.

A v ten okamžik se otevřely dveře a v nich stál nějaký kluk. Naštvaně jsem ho poslal pryč, ale on tam pořád stál a díval se na nás. A pak ta holka řekla něco, na co nezapomenu. Prý je to její přítel, a jestli by mi nevadilo, kdyby se přidal. Než jsem stihl zareagovat, stáhnul si ten kluk kalhoty a přiklusal k té holce, která mu začala kouřit. Pak se znovu pustila do poskakování na mě. Jejímu příteli vůbec nevadilo, že mu holka broskvičkou tancuje na klíně někoho jiného. A tak jsem si zase řekl, že je to jeho problém a tu holku znovu začal pořádně mrdat. Naskakovala tak, že se jí blbě kouřilo.

Přetočil jsem si ji na doggy style a zatímco jsem do ní zajížděl zezadu, ona ho kouřila příteli. Na jednu stranu alespoň byla zticha. Držel jsem si ji za boky a přirážel tak, až jí zčervenal zadeček. Po další minutě zhruba se jí ten její vycákal do pusy. Ona to okamžitě spolkla, zatímco on si nasadil kalhoty a odešel. Zmateně jsem nevěděl, co dělat. Změnil jsem tedy polohu a snažil se na to nemyslet. Pak jsem se konečně udělal taky.

Hned jakmile bylo hotovo, vypadnul jsem odtamtud a nechal tu blondýnu na posteli. Tohle jsem musel zapít alespoň třemi panáky najednou.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt