skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Užil jsem si dvě štěrbinky najednou

Moje holka byla fakt sexy. Byla to nejlepší holka z maturitního ročníku s velkýma kozama a velkou pusou, kam bych jí nejradši nacpal svého ptáka. A nejenom tam. Měla dlouhou blonďatou hřívu, se kterou si ráda pohazovala sem a tam, taky mě provokovala tím, že si do školy nosila lízátka, která si dopřávala i během hodiny a pak se smála bouli pod mou lavicí. Pták mi skoro praskal ve švech, jak moc jsem ho do ní chtěl narvat. Bohužel měla ta moje Terezka jednu vadu a ta se jmenovala Kamila.
Přečíst
Autor:
Michal S.
Publikováno:
12. 12. 2018
Přečteno:
9639x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Skupinový sex

Gangbang u hokejového zápasu

Na mistrovství v hokeji jsem se domluvil s kamarády, že se budeme dívat na zápas u nás doma. Manželka se rozhodla, že nám půjde z cesty, takže měla celé odpoledne strávit s kamarádkou na nákupech a potom kafíčku. Těšil jsem se, až si odpočinu od toho jejího křiku, poslední dobou nám to moc neklapalo. Děti jsme neměli a vlastně nás ani nebylo nic společně. Neustále mi vyčítala, že jsem byl celé dny v práci, ale to, že vydělávám na to její utrácení, už jí nedocházelo. Jako manželka nedokázala zařídit nic. Večeři každý den kupovala po různých restauracích a byt nám chodila pravidelně uklízet nějaká holka z vysoké. Každý jsme si tak nějak fungovali po svém.
Přečíst
Autor:
Michal S.
Publikováno:
3. 6. 2015
Přečteno:
9791x
article

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt