skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Sexuální ponížení

Na škole jsem nikdy nebyl nijak oblíbený. Kamarády mezi kluky jsem neměl a mezi holkama jsem byl všem akorát tak pro smích. Už od páté třídy jsem silně pociťoval šikanu ze strany spolužáků, což se nezměnilo ani s odchodem na střední a změnou kolektivu. Jako kdybych si s sebou tu minulost táhnul s sebou, jako kdybych to měl napsané na čele – Jsem nula!
Přečíst
Autor:
Petr K.
Publikováno:
11. 5. 2015
Přečteno:
14054x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt