skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Trojka s mladou holkou

S manželkou jsme měli spokojené manželství už dlouhých dvacet let. Shodli jsme se na výchově dětí, v kariéře jsme se vzájemně podporovali, vždycky jsme tu pro sebe byli. Jediné, co začínalo v našem vztahu povážlivě skřípat, byla intimita. V posteli jsme pro sebe byli jako cizí, nedokázali jsme se pořádně uvolnit, sex už nás nebavil.
Přečíst
Autor:
Radek Z.
Publikováno:
24. 7. 2015
Přečteno:
9298x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt