trojka s mladou holkou

KATEGORIE: Skupinový sex

Trojka s mladou holkou

Autor:
Radek Z.
Publikováno:
24. 7. 2015
Přečteno:
9249x
S manželkou jsme měli spokojené manželství už dlouhých dvacet let. Shodli jsme se na výchově dětí, v kariéře jsme se vzájemně podporovali, vždycky jsme tu pro sebe byli. Jediné, co začínalo v našem vztahu povážlivě skřípat, byla intimita. V posteli jsme pro sebe byli jako cizí, nedokázali jsme se pořádně uvolnit, sex už nás nebavil.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Na internetu jsme hledali různá rozptýlení – vyměňovali jsme si role, nakoupili jsme si spoustu sexuálních hraček, sledovali společně porno, a další. Nic z toho ale dlouhodobě nezabíralo. Vždycky to bylo chvilku fajn, ale hned následující sex už byl zase bez chuti.

Nakonec manželka podle internetu sepsala seznam míst, kde bychom měli zkusit provozovat sex, že to prý pomáhá rozproudit vášeň. A jelikož jsem byl odhodlaný vyzkoušet opravdu všechno, nechal jsem se umluvit. Když jsem si ten seznam třiceti míst přečetl, protočili se mi panenky. Manželka tam totiž napsala například i zkušební kabinku nebo záchodky v restauraci. Když jsem si představil naše malé město, ve kterém všichni víme o všech všechno, naše děti, které zde musí žít, a riziko odhalení, trvalo mi dlouho, než jsem se nechal doopravdy přesvědčit. Hlavně jsem ale doufal, že náš sexuální apetit se vrátí do čísla patnáct, odkud se potom většina hrátek přesouvala na veřejnost.

Moje toužebné přání se ale nevyplnilo. I když jsme za dva měsíce projeli celý seznam, kýžený výsledek se nedostavil. I když jsme šukali jako králíci skoro každý den, na prožívání při tom to nic neměnilo. Partnerka byla otrávená a málokdy se jí povedlo dosáhnout orgasmu. A já jsem byl tak nervózní, že by nás někdo mohl vidět, že se mi pořádně ani nepostavil. Celkově se to díky tomu seznamu spíše zhoršilo, než zlepšilo.

A potom přišla manželka s dalším plánem. Rozhodla se, že bychom měli vyzkoušet trojku. Nejdříve jsem byl zase radikálně proti, ale manželka mě opět udolala. Shodli jsme se na tom, že ale jako třetího vezmeme nějakou holku a ne chlapa. Podali jsme si společně inzerát pod falešným jménem na nějaké internetové stránce a domlouvali si schůzky se zájemkyněmi. Se všemi pěti vybranými jsme se sešli v jeden den ve městě vzdáleném asi 50 kilometrů od toho našeho. Na celý víkend jsme si tu zamluvili hotelový pokoj a doufali, že zpátky domů se budeme vracet s nově nalezenou sexuální mízou.

První dvě zájemkyně se nám vůbec nelíbily. Byly to nějaké postarší holky, co si chtěly jenom přivydělat a co se s nimi bude dít, to jim bylo jedno. Odmítly jsme i třetí, které ještě teklo mlíko po bradě. Čtvrtá nám padla okamžitě do oka, a tak jsme si ji dali stranou a pro jistotu se sešli i s tou poslední. Tu jsme ale hned poslali domů za dětmi, protože na ní bylo vidět, že nedávno porodila – v podprsence měla ještě tampóny kvůli vytékajícímu mlíku. I takhle se dá přivydělat na mateřské dovolené.

Nakonec tedy zvítězila slečna číslo čtyři. Byla to příjemná brunetka, mohlo jí být asi tak pětadvacet. S úsměvem se na nás oba dívala, a když jsme jí řekli důvod, proč to chceme zkusit ve třech, byla ráda, že nám může pomoci s naším trápením. Na druhý den večer jsme se tedy domluvili, že přijde do našeho pokoje a po „akci“ dostane zaplaceno.

S manželkou jsme byli oba hrozně nervózní, takže když jsme celý druhý den trávili čekáním, nic nás nebavilo. Procházky po okolí, degustace vín v nedaleké vinárně ani projížďka na koních. Čas se hrozně vlekl a my byli zvědaví na večer.

Když konečně odbyla hodina H, seděli jsme vedle sebe na posteli a čekali. Oba jsme byli čerstvě osprchovaní a v hotelových županech, pod kterými jsme měli jenom spodní prádlo.

Veronika přišla s menším zpožděním, ale to ničemu nevadilo. Když se s námi pozdravila, předala nám papíry, které jsme si vyžádali o jejím zdravotním stavu. Zatímco jsme je kontrolovali, šla se Veronika osprchovat. O deset minut později stála ve dveřích nahá a připravená vykonat všechno, co jsme chtěli.

Jelikož jsme ale neměli žádnou zkušenost s něčím podobným, nevěděli jsme co dělat. A tak nám Veronika řekla, abychom se pro začátek věnovali jeden druhému, jakoby tu ani nebyla a ona že se postupně přidá. S díky jsme její radu poslechli a začali se líbat. Sundali jsme si vzájemně župany a vsedě se hladili po těle. Manželka mi rukou pomalu honila ptáka a já jsem si hrál s jejími ňadry. Najednou manželka nadskočila, ale nepřestávala mě líbat. Veronika si k ní totiž klekla a jazykem jí bloudila po stehnech. Manželka se potom naklonila, aby mi ho mohla kouřit a zároveň roztáhla nohy, aby jí Veronika mohla sundat kalhotky. Díval jsem se, jak jí jazykem opatrně přejíždí přes stydké pysky a prstem lechtá na klitorisu. Manželka pod jejíma zkušenýma rukama tiše sténala, zatímco mi výborně dělala orál. Rukou si přitom hrála s mými varlaty. Veronika jí do kundičky strčila nejdříve jeden a potom i druhý prst a prstila ji.

Po chvíli Veronika přestala a přeskupila nás tak, že manželka na mě špulila zadeček a já ji zezadu mrdal do kundičky. Veronika si lehla před nás a nechala se manželkou lízat na kundičce. Pociťoval jsem v sobě ohromné vzrušení při pohledu na ženu, jak té holce zkušeně prstí a palcem jí mačká poštěváček. Veronika sebou pod jejími doteky cukala a hlasitě sténala, což manželku utvrzovalo v tom, že to dělá dobře.

Pak jsem si lehnul na záda a manželka na mě naskočila jako na koníčka. Byla k mému obličeji zády a Veronika jí stimulovala poskakující prsa. Kousala ji do bradavek a jazykem jí přes ně přejížděla. Když ji to potom přestalo bavit, lehla si a jazykem nás oba dráždila při přirážení. Jak můj pták vklouzával do manželčiny kundičky, Veronika špičkou jazyka jezdila od kořene penisu až po klitoris manželky. A to stačilo k tomu, aby se manželka bez problému udělala. Tak silné stahování její kundičky jsem dlouho necítil a udělal jsem se vzápětí po ní.

I když nám Veronika víceméně jenom asistovala, byla to opravdu nedocenitelná pomoc. Zaplatil jsem jí víc, než jsme se domluvili a poděkoval jí, že nám vrátila chuť na sex. Důkazem našeho znovunalezeného apetitu bylo, že jsme si to v noci ještě dvakrát rozdali.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt