rodinná vánoční nadílka

KATEGORIE: Skupinový sex

Rodinná vánoční nadílka

Autor:
Tomáš B.
Publikováno:
1. 3. 2017
Přečteno:
27170x
A zase po roce tu byli Vánoce. Manželka pekla cukroví jako divá a já bedlivě hlídal televizní program, abych ji mohl informovat o tom, jakou pohádku zrovna dávají. Ani jsem si nevšiml, kdy stihla ozdobit stromeček a umýt a vyzdobit okna, ale třeba to tam bylo celý rok, nejsem k takovým věcem zrovna moc všímavý. Chtěla to mít jednoduše všechno připravený na Vánoce a hlavně na příjezd zbytku naší rodiny. Měla přijet její sestra s manželem a jejich děti, potom můj bratr se svým velkým psem a potom jeho už odrostlá dcera. Mělo nás tu být hafo a manželka se chtěla blýsknout v dobrém světle, jako správná hospodyňka.

Já jsem ale taky něco připravil, sice je to ženská práce, ale udělal jsem letos pořádný vaječný koňak. Žádnou žbrundu, jako dělá každý rok moje žena, ale povýšil jsem vaječňák na chlapské pití, potom, co jsem se do jeho výroby vložil. Nevím sice, kolik měl procent, ale jeho chuť, ta teda píše. Jo a taky jsem vlastně ozdobil stromek venku, když to po mě manželka už tři týdny chtěla.

Když se u nás na Štědrý den rozdrnčel zvonek, šel jsem blahosklonně otevřít, protože manželka byla od pečení zpocená a musela se jít osprchovat. Vítal jsem naše hosty a zval je dál do domu, kde samozřejmě hned našlapali a poházeli svoje oblečení. Ale tak co, jsou přeci Vánoce.

Posedali si hezky v obýváku a přepnuli si bez dovolení program, na který jsem se díval. Dali tam nějakou hroznou animovanou pohádku, na kterou se zrovna teď hrozně rádi dívají jejich děti, které ale vůbec nezajímalo, co dávají v televizi a běhaly kolem stromečku, div ho nezničily. Bratrův pes ležel na dlažbě v kuchyni a z huby mu tekly sliny, když mi žvýkal bačkory, zatímco bratr vypadal obdobně, ale se sklenicí piva, které nevím, kde vzal. Do toho se objevila manželčina sestra a nacpala si do ledničky podivně vypadající mísy, které smrděly. Konečně se objevila manželka, aby to tu urovnala, ale namísto toho se k ní všichni nahrnuli a vítání začalo nanovo.

Když po dvou hodinách první zmatky odezněly, bolela mě hlava a to ne jenom proto, že jsem stihl vypít dobré tři skleničky mého speciálního koňaku. Příbuzní jsou vždycky naprostá otrava, ale letos to byl docela extrém. A ten neskončil ani ve chvíli, kdy jsme si posedali ke stolu, že se pustíme do večeře. Všechny ty ruce, cinkání, kapání, srkání a lokání mi moc chuti k jídlu nepřidalo, ale snědl jsem svou porci a potom se zúčastnil tradičního čekání na Ježíška. Děti se oblékly a šly vyhlížet ven, zatímco někteří dospělí zůstali jako doma, že jsou nastydlí. Samozřejmě se po chvíli rozezněl zvoneček a všichni se nahrnuli dovnitř. Stromeček se prohýbal pod dárky, které byly rozestavěné po celé místnosti. Trvalo nám tři hodiny, než jsme to všechno zpracovali a děti, které mezitím usnuly pod stromečekem, odnesly přímo do postele.

My dospělí jsme konečně měli chvíli pro sebe. Seděli jsme spokojeně v teplém obýváku a vaječný koňak nám stoupal do hlavy. A to pořádně stoupal. Naklonil jsem se k manželce, abych jí dal pusu a z nevinného polibku se vyklubal pořádný francouzák. Očekával jsem, že se manželka odtáhne a omluví se zbytku osazenstva v místnosti, ale to jsem nevěděl, že ona toho pití měla víc, než já. Místo odtažení si mi sedla na klín a pořádně se na něm zavrtěla, až vzbudila mýho kašpárka.

Když mi rozepnula košili a líbala mě na hrudníku a kousala do bradavek, otevřel jsem oči a uvědomil si, že v místnosti nejsme sami. Zbytek rodiny na nás hleděl poněkud zaraženě, ale nikdo nic nenamítal. A moje manželka byla v rauši, takže pokračovala, aniž by přemýšlela nad tím, že tu někdo je. Dojela se svými polibky až k mému podbříšku, odkud postupovala směrem dolů. S tím, jak mě líbala na tělo, mi sundávala oblečení, takže za chvíli vykoukl na svět můj pták. Nebyl to sice už žádný hřebec, ale jeho míry ještě byly pořád úctyhodné. A to se potvrdilo i ve chvíli, kdy si ho manželka strčila do pusy a začala mi ho kouřit. Lízala ho jako lízátko, předkožku mi sloupávala a odhalovala můj žalud, jako když se loupe banán. Měl jsem ho červený a už se na něm objevovala preejakulace.

V tu chvíli se k nám přidal i zbytek rodiny. Nehrálo roli, kdo k sobě patří, partneři se různě promíchali, takže moje švagrová kouřila mému bratrovi, zatímco jí strkal prsty do vagíny manžel. Jediná neteř si zatím prstila kundičku sama. Tedy ne tak úplně sama, přivezla si s sebou pěkný vibrátor, který si teď strkala do zadečku, zatímco naběhnutý klitoris si škrábala svými dlouhými gelovými nehty.

Tolik incestu v jedné místnosti jsem viděl naposledy při sledování Hry o trůny. Bylo to tu jako v sídle Lannisterů, kdy každý šukal s každým. Manželka si na mě nasedla a poskakovala mi na čůrákovi, u toho si mnula svoje povislá ňadra a ještě stíhala lízat bradavky neteři. O její sestru se mezitím postaral můj bratr, který si ji bral pořádně do kundy a ona u toho kouřila manželovi ptáka. Do pusy si ho strkala i s varlaty. Obývák se naplnil sténáním a hekáním stejně rychle, jako předtím dárky od Ježíška. Nebylo tu doslova k hnutí, všude se povalovalo nějaké nahé tělo, na kterém někdo cvičil jógu.

Když mého bratra přestala bavit vagína mojí švagrové, zkusil anál své dcery. Ta mu poslušně nastavila zadeček, a když do ní zajížděl, vycházela mu vstříc pánví. Oba měli dlouho smůlu na partnery, takže byli nadržení jako králíci. Vibrátor v tu chvíli letěl do kouta.

Manželka ze mě slezla a nechala se jebat švagrem, její sestra si mezitím klekla pod ně a lízala pyj svého manžela, který zajížděl do její sestry. Špičkou jazyka dráždila taky klitoris mojí manželky. Já jsem se na to všechno díval a pomalu si ho honil. Na ptákovi mi naběhly žíly, takže vypadal jako předloktí statného námořníka. Chtěl jsem si ještě vrznout, a tak jsem využil v té chvíli prázdnou kundu svojí neteře, kterou zezadu šukal její otec. Sladili jsme tempo a mrdali ji oba dva najednou. Pořádně u toho ječela a vřískala, zatímco se u toho přidržovala mých ramenou. Potom se nám udělala a její stahující kundička nás oba vyhnala ven. Tátovi ho potom ještě vykouřila, zatímco já jsem se přidal ke zbývající skupince, kde mi místo uvolnil švagr, který už se vystříkal mojí manželce na záda. S radostí jsem tedy začal zase šukat svou ženu a po chvíli se udělal do ní.

Takový rodinný večer, jsme opravdu ještě neměli. Sice zpočátku to byl dost blázinec, ale pokud by to pokaždé mělo takové zakončení, asi bych se nebránil tomu, aby se z toho stala rodinná tradice.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt