skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Orgie po pracovní době

Konečně jsem si sehnala brigádu. Pro mě docela podřadná práce - dělám za kasou. Ale co, mám alespoň něco. Když jsem poprvé vešla do obchodu, kde jsem měla pracovat, ihned se mi to tu zalíbilo. Bylo tady asi deset pokladen, z toho šest bylo obsazených. Potěšilo mě to, bude nás tu víc a nebude to nuda. Všichni pokladníci byli přibližně v mém věku, bylo tu pět holek a jeden kluk.
Přečíst
Autor:
Bára Š.
Publikováno:
17. 8. 2013
Přečteno:
5557x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt