skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Stanování s naší partou

Jsme partička mladých lidí, kteří chtěli jet stanovat. A teď je noc a my vyvoláváme duchy. To byla naše klučičí taktika. Holky se budou bát a budou se tulit. Takhle si každej jednu vybereme a budeme mít další zářez. Ten nápad se nám líbil. Ale uskutečnění bylo trochu složitější. Holky už byly trochu napitý, takže si ze všeho dělaly srandu a nebály se. To bylo proti plánu. Takže se jeden z nás musel obětovat, vzdát se sexu a dělat strašidlo. To ovšem zabralo.
Přečíst
Autor:
Libor K.
Publikováno:
21. 8. 2013
Přečteno:
5866x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt