stanování s naší partou

KATEGORIE: Skupinový sex

Stanování s naší partou

Autor:
Libor K.
Publikováno:
21. 8. 2013
Přečteno:
5860x
Jsme partička mladých lidí, kteří chtěli jet stanovat. A teď je noc a my vyvoláváme duchy. To byla naše klučičí taktika. Holky se budou bát a budou se tulit. Takhle si každej jednu vybereme a budeme mít další zářez. Ten nápad se nám líbil. Ale uskutečnění bylo trochu složitější. Holky už byly trochu napitý, takže si ze všeho dělaly srandu a nebály se. To bylo proti plánu. Takže se jeden z nás musel obětovat, vzdát se sexu a dělat strašidlo. To ovšem zabralo.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Holky sedí a ani nedutají. Všichni koukáme k lesu, protože jsme slyšeli jakési kroky. Já s klukama máme co dělat, abychom se nezačali smát, ale daří se nám to. Atmosféra je tajemná. A náš plán vychází. Holky se k nám přibližují. Objal jsem dvě nejbližší. Zalíbilo se jim to a přisunuly se nejblíž, co to šlo. Dal jsem oběma pusu na tvář a snažil se je ukonejšit. Holky mě objaly taky. Cítil jsem se jako král, když jsem měl dvě kočky na krku.

Jelikož jsem byl už v trochu podnapilém stavu, nechtělo se mi čekat a rovnou jsem tu blonďatou po mé pravici políbil. Cítila se u mě v bezpečí, takže mé polibky opětovala. Odtáhl jsem se a políbil i černovlásku. Líbala jako ďáblice, asi žárlila, že jsem si jako první vybral blondýnku. V tu chvíli se o mě začaly obě prát. Pak zřejmě usoudily, že to nemá cenu a soutěžily, která se svlékne první. Tato soutěž mi přišla velice vhod a rozhodl jsem se soutěžit s nimi.

Vyhrála černovláska, a jakmile uviděla, že jsem také skoro svlečený, pomohla mi a vášnivě si začala jazykem hrát s mým penisem. Ten vystřelil vzhůru nepředstavitelnou rychlostí. Napětím mi v něm tepalo, neodolal jsem, chytil jsem ji za vlasy a reguloval si rychlost jejího sání. Ta druhá mě nažhaveně hladila po celém těle a já skoro omdléval. Poté si klekla na čtyři, nastavila svou mušličku nad mou hlavu a já ji začal drsně lízat. Líbilo se jí to, slastí naprosto skučela.

Mezitím jsem koutkem oka postřehl, že se kamarád duch vrátil z lesa, již ve své běžné podobě. Lehce jsem se rozhlédl a všiml jsem si, že Lukášovi se podařilo to co mně. Teď už zbýval na ocet pouze navrátilec. Usoudil, že blondýnka je nejhezčí ze všech holek zde, a tak se jí zeptal, jestli nechce poodejít. Ona zakroutila hlavou, ale natočila se zadkem k němu, přičemž mě vášnivě líbala.

On správně pochopil její výzvu a začal si svlékat kalhoty. Pak odhodil triko, chytil blondýnku za boky a drsně jí ho tam vrazil. Ona zakňučela, ale líbala mě čím dál tím vášnivěji. V tom jsem si uvědomil, že mi ho černovláska přestala kouřit, a že na mě začala pomalu přisedávat. Byl jsem v sedmém nebi. Blondýnka se pod mocným přirážením mého kamaráda celá kývala a začala mi strkat jazyk hlouběji do pusy, velmi vášnivě si hrála. Černovláska stále zrychlovala, ale pak se na chvíli zastavila a sesedla z mého penisu.

Nevěděl jsem, co se děje. Ale pak jsem ucítil, že můj penis těžkopádně proniká do úzké dírky. Nejdříve to šlo ztěžka, ale pak už jezdila zcela bez problémů a já jsem cítil intenzivnější sevření. Černovláska opět začala zrychlovat a rukou si dráždila klitoris. Cítil jsem neuvěřitelné škubání v penisu a pak ze mě vytryskla horká šťáva. Černovláska nahlas vydechla, sesedla a přitiskla se na mě celým tělem. Cítil jsem její ztopořené bradavky.

Odvedle jsem uslyšel, jak blondýnka říká, že nemá prášky. Kamarád zavrčel, vytáhl svůj úd a několika pohyby se dodělal. Nechal své sperma vystříknout na její záda. Poté začal svou celou dlaň rychle strkat do blondýnky. Ta během několika vteřin dosáhla orgasmu a s blaženým výrazem se sesula k zemi.

Všechno tedy dobře dopadlo.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt