studijní skupina plná sexu

KATEGORIE: Skupinový sex

Studijní skupina plná sexu

Autor:
Aneta B.
Publikováno:
12. 7. 2019
Přečteno:
10854x
Kdo neumí učit, učí tělocvik. Tak nějak ten vtip zní. Ten, kdo ho vymyslel, asi nikdy na tělocvikáře nestudoval, protože našim přednáškám by se vyrovnaly i ty z medicíny. Náš profesor byl tak trochu puntičkář, takže jsme museli umět všechny kosti v lidském těle, a to i s jejich latinskými názvy. Zpočátku jsem v tom dost plavala, ale potom jsme si s několika spolužáky vytvořili vlastní studijní skupinu. Scházeli jsme se pravidelně jednou týdně a před zápočty a zkouškovým potom častěji podle potřeby. Trvalo přibližně tři čtyři schůzky, než nám došlo, že tímhle způsobem to asi nepůjde. Zívali jsme, učivo nám nelezlo do hlavy. A potom někdo přišel s TÍM nápadem.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

I toho dne se naše studijní skupina měla sejít. Sešli jsme se na studentském bytě jednoho z kamarádů. Celkem nás bylo pět, tři holky a dva kluci. Hned ve dveřích jsem se pozdravili a svlékli do naha. Do obývacího pokoje, kde jsme se chtěli učit, už jsme potom vcházeli nazí.

Když jsme se sešli všichni, sedli jsme si do kruhu na zem. Stáhla jsem si své dlouhé vlasy do uzlu a vytáhla si poznámky z přednášek. Projeli jsme si nejdříve látku společně, než jsme se dali do vzájemného zkoušení. Vždycky jeden řekl nějakou kost jejím latinským názvem a ukázal na toho, kdo ji měl na jeho těle najít. Petr chtěl například ukázat humerus a ukázal přitom na Zitu, která se natáhla a ukázala na jeho kost pažní. Určila to tedy správně. Za to mohla ona položit otázku na kost zvanou tibia, takže se Martin dotkl její holeně a naznačil tak kost holenní. Kladli jsme si vzájemně otázky a provokovali se stále víc a víc.

Po dvou hodinách zkoušení už jsem se z kostí ruky a nohou a hlavy přesunuli trochu intimnějším směrem. Už se určovala kost stydká nebo třeba pánev. Když jsem se už potřetí dotkla Zity na její rozevřené škebličce, ucítila jsem na prstech její vlhkost a teplo. Na oplátku jsem po ní chtěla kost sedací, takže mě musela pořádně popadnou za zadeček, aby byla její odpověď uznána jako správná. Klukům už se z toho celkem stavělo nářadí, ale pořád to byla jenom hezká předehra. Zkouška měla přednost před pustým sexem. Ale proč se od toho zrazovat, že?

Přešli jsme na ukazování ne dotekem, ale ústy. Políbila jsem Petra na čelo, Kamila mi pak olízla klíční kost a následně si nechala líbat oblast kyčlí. Naše doučování začínalo nabírat na obrátkách. Ze všech už slast tekla proudem, nedalo se to nijak ovlivnit. Vzrušovali a provokovali jsme se, takže zhruba po další půl hodině už bylo jasné, že s nějakým učením je šmitec.

Stála jsem nad Petrem a nechávala si jeho sladkým jazykem vylízávat svou červenou jahůdku. Jeho vztyčený pyj přitom obšťastňovala ústy Zita. Sama se přitom oddávala masturbaci, když si dlouhými nehty rozhrnovala pysky a masírovala si kouličku klitorisu. Protože my dvě jsme si pohrávaly s Petrem, měla Kamila Martina celého pro sebe. Její skulinka doslova tekla, takže se vykašlala na nějakou další předehru a rovnou ho obskočila. Seděl na zemi a zadkem brousil koberec, zatímco Kamila na něm poskakovala jako neposedná kovbojka. Nad hlavou mávala rukama jako lasem a sténala jakoby jí dělal dobře přímo kůň.

I Zita udělala další krok a posadila se na Petra zády. Dřepěla nad jeho ptákem, po kterém klouzala její vlhká vagína až úplně dolů k jeho varlatům. Stahovala mu svou pevně staženou micinkou předkožku a přitom za sebou zanechávala pořádně mokrou stopu na jeho pyji. Já si držela jeho hlavu mezi stehny a užívala si jazyk mezi svými pysky. Dokonce jsem ho měla i hluboko v kundě. Měl dlouhý jazyk, takže jsem si skoro připadala, jako kdyby mě mrdal malým kašpárkem.

Ale jazyk není všechno, chtěla jsem toho v sobě mít víc. Posadila jsem se na gauč a pořádně roztáhla nohy, aby se všem naskytl pohled na moji nažhavenou kočičku. Hladila jsem ji pěkně po kožíšku a sem tam ji hladila navlhčeným prstem. Provokativně jsem si ho jazykem jemně olizovala, jako kdybych ho omotávala kolem pořádného klacku a ne svého ukazováčku, kterým jsem potom pokračovala v morseovce na svém poštěváčku. Kluky moje hra zaujala. Mrdal sice každý jednu holku, ale moje hra pro ně byla zajímavější. Dívali se po mě a jejich šoustací pohyby byly pomalejší a pomalejší.

Měla jsem zakloněnou hlavu a představovala si poslední porno, co jsem viděla na internetu. A pak jsem ho najednou měla v sobě. Petr mi ho tam vrazil. Držel se opěrek u křesla a zapíral se, když do mě zajížděl. Pleskala jsem ho přitom po zadečku. Chňapla jsem jeho boky a pomáhala mu s výpady. Sama jsem cukala pánví. Stahovala jsem se kolem jeho žezla, které jsem měla celé ponořené v sobě. Naše šukání mlaskalo na celý pokoj.

Martin měl zatím co dělat se dvěma holkami naráz. Docela hezky si je ale povodil. Zitu si položil na záda a držel si ji za pokrčené nohy. Bral ji jako beranidlem, až zády popojížděla po koberci. A s jejím jazykem poskakovala Kamila, která si nechávala vycucávat svou kundičku, zatímco svými ústy si vyprávěla s Martinovými. Úplně jsem viděla, jak pevný a velký je Martinův úd, když si proráží cestu Zitinou vytahanou kundičkou. Podebíral její velké pysky a schovával se pod ně. Kamila ho nepřestávala líbat, i když se její tělo začínalo třást. Vyvrcholila Zitě přímo do pusy, kam jí nastříkala svou sladkou šťávu. Její steny dopomohly k vrcholu i Martinovi, který se Zitě udělal na bříško.

Já si od Petra nechala vymrdat i zadeček. Vyšpulila jsem na něj svou anální dírku a on mi ji pěkně roztáhl. Jeho mrštné ruce jsem přitom cítila ve své holčině. Anál jsem měla mnohem těsnější než jeskyňku. Petr to nevydržel a udělal se. Vystříkal se mi do zadku a roztahoval mi půlky, aby viděl, jak to vytéká ven.

Když bylo po všem, šla jsem se Zitou do sprchy. Tam jsme si ještě vzájemně stihly pohrát s našimi kundičkami, abychom i my dvě konečně dosáhly orgasmu. Zita mi tancovala na prstech, které jsem měla hluboko zaražené do její kundy. Ona mi potom jazykem ukázala, že má opravdu hodně ráda lízátka. Cukala jsem zadečkem, když jsem jí vrcholila do úst.

Naše studijní skupinka tak nakonec byla úspěšná na všech frontách. Správného vyvrcholení jsme dosáhli i během zkoušky.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt