šukačka s přítelem a nevlastním otcem

KATEGORIE: Skupinový sex

Šukačka s přítelem a nevlastním otcem

Autor:
Lucie B.
Publikováno:
20. 4. 2016
Přečteno:
9851x
Sice jsme spolu s Alexem chodili už delší dobu, ale pořád jsme byli jako nadržená zvířata. Vrhali jsme se na sebe kdykoliv, kdekoliv a při jakékoliv příležitosti. Stačilo, aby mi něco spadlo na zem a já se musela ohnout a fik, už jsem měla jeho ptáka v kundičce a on mě mrdal na pejska. Náš sex byl naprosto neuvěřitelný. Bylo nám jedno, jestli nás někdo nachytá, pořád jsme si chtěli užívat jeden druhého, a tak mě Alex často prstil v kině, nebo já jeho honila v autobuse.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Pravidelně jsme si to rozdávali také u nich doma, když jsme viděli, že se za někým zaklaply dveře, už jsme šukali v kuchyni na podlaze, v koupelně při puštěné sprše nebo třeba v obýváku na konferenčním stolku. Dalo by se říct, že na každém kousku nábytku v domě, byl otisknutý můj zadek.

Jednou, když jsme šli ze školy a byli jsme právě hrozně nadržení, jsme zastavili u parku, který máme asi ob dvě ulice od našeho domu. Zalezli jsme hluboko do křoví a Alex si sundal kalhoty. Já poklekla a v klidu mu ho kouřila. Mnula jsem mu u toho koule a druhou rukou si zajela do kalhotek, kde už jsem měla samozřejmě úplně vlhko. Zase jsem jeho ptáka chtěla ve své lasturce. Moje sliny stékaly po Alexově penisu a jeho péro bylo červený a tvrdý od vzrušení. Byli jsme tak hrozně nadržení, že jsme to nevydrželi a on mi ho tam nacpal.

Tedy, lépe řečeno chtěl, už jsem stála a opírala se o strom tak, aby měl dobrý přístup, ale než mi ho tam stačil fouknout, tak se ozval nějaký křik. Nějaký chlápek na nás křičel, že jsme prasata a ať si to jdeme dělat někam jinam nebo že nás udá na policii. Trochu v nás zatrnulo, natáhli jsme si kalhoty a utekli. O chvíli později už jsme se smáli, přeci jen to nebylo poprvé, co nás někdo nachytal. Mírně jsem se akorát obávala, aby nás ten chlápek nepoznal a nežaloval na nás doma rodičům.

Jelikož jsme ve své práci byli vyrušení, rozhodli jsme se to risknout a pokračovat u nás doma, kde neměl nikdo být. Nebyla jsem si ale jistá, kdy přijde máma nebo můj nevlastní otec domů. I přesto jsme se odmítli uzavřít v mém pokoji a raději si to chtěli rozdat v obýváku. Už když jsem odemykala, mi Alex strkal prsty do jeskyňky. Kolena se mi podlamovala, když jsem házela tašku do rohu a nechala si stáhnout kalhoty i kalhotky dolů. Okamžitě jsem se rozvalila na gauč a roztáhla nohy, aby mě mohl Alex pořádně vylízat. Dával si záležet – nehty jsem drásala naši sedačku, zatímco on mi prstil a vášnivě mě kousal do poštěváčku. Bylo to vzrušující, až jsem musela sténat nahlas.

Alex to moc dlouho nevydržel a po chvilce lízání ze sebe serval oblečení a zabořil do mě svýho ptáka. Vklouznul do mě naprosto lehce, protože jsem byla tak vlhká a nadržená. Kundička se mi okamžitě stáhla a Alex mě popadnul za boky, aby do mě mohl lépe přirážet. Vycházela jsem mu pánví vstříc a zároveň jsem se rukama zapírala tak, aby byl jeho průraz ještě silnější a hlubší. Prsa se mi třásla na hrudníku a zuby jsem si skoro prokousla ret, jak jsem zatínala zuby, abych nekřičela slastí nahlas.

I tak nás ale někdo slyšel, protože najednou za našimi zády silně práskly dveře a s řevem do místnosti vběhl můj otčím. Zklamaně jsem klesla na gauč, protože jsme byli zase přerušeni. Křičel na Alexe, že to nejde, aby mu takhle šukal dceru, že to má dělat alespoň někde tajně, apod. To už jsem to nevydržela a vpálila mu, že on ale není žádný můj otec a že mu to může být úplně jedno, ale že jestli je tak hrozně sexuálně frustrovanej, že si musí vztek vylévat na nás, tak ať raději zmlkne a přidá se. Nemyslela jsem svoje slova vážně, ale oba muži na mě doslova zůstali zírat. A o to víc mě překvapilo, že jsem si uvědomila, že by mi to ani vlastně nevadilo. Využila jsem jejich šoku a přistoupila k Petrovi, abych mu rozepla kalhoty. Stále byl ještě v šoku, a tak napůl nevěřil, že to udělám. Ale já to udělala.

Vyndala jsem jeho ptáka a začala mu ho kouřit. Když se nebránil ani nic neříkal, prohnula jsem se v bocích a odhalila svou kundičku Alexovi s tím, aby pokračoval.

Alex tedy jen pokrčil rameny a znovu do mě zabořil ptáka, aby pokračoval tam, kde přestal. Já ho mezitím kouřila Petrovi. V ruce jsem mu kroutila koulemi a jeho čůráka si zasouvala až hluboko do krku. Alex ze mě vyrážel steny, a když po chvíli chtěl změnit polohu, namítla jsem, že teď by měl pustit na chvíli hosta. A tak jsem si sedla na okraj gauče a roztáhla nohy pro svého nevlastního otce. Petr se mi zatím postavil k hlavě, abych mu ho alespoň kouřila, když už mě nemůže mrdat. Přidržovala jsem si ho rukou a předkožku mu silně stahovala dolů ke kořeni. Petr ke mně opatrně přistoupil a překvapeně se díval na mou nastavenou kundičku. Než do mě strčil svýho ptáka, považoval za správné, mě chvíli lízat, a tak mi vrazil hlavu mezi nohy. Jeho jazýček byl mnohem mrštnější a zkušenější, než Alexův, skoro jsem se u toho udělala. Jazykem mi mačkal klitoris a zajížděl jím do mé vagíny. Skoro jsem se Alexovým penisem v puse udusila, jak jsem se pokoušela mu ho kouřit a zároveň sténat.

Potom do mě Petr vstoupil a něžně mě začal šukat. Díval se na pomalu zajíždějící a vyjíždějící penis z mé vagíny a držel mi přitom jednu nohu nahoře. Bylo to hrozně intenzivní a silné, měl čůráka sice kratšího ale pěkně tlustýho, takže jsem cítila každý pohyb. Pak přidal na rychlosti a než jsem se nadála, tak se mnou jeho šukání třáslo. Alexova ptáka už jsem nebyla schopná pořádně kouřit, jak do mě nevlastní otec mydlil hlava nehlava. Máma mu asi moc často nedávala, protože s tou sexuální frustrací jsem měla pravdu. Na druhou stranu, při takové síle a vášnivosti jsem se tomu zase tak moc nedivila.

Petr mi u toho tlačil na klitoris a snažil se mě udělat. To se mu povedlo vcelku rychle, protože mnou roztřásl asi ten nejsilnější orgasmus, jaký jsem kdy měla. Alex se na mě přitom díval a honil si penis sám. Když se moje kunda konečně přestala stahovat kolem Petrova bujnýho macka, vyndal ho ze mě a zároveň přitom ze mě vyteklo jeho sperma. Během mého orgasmu se do mě udělal. A tak zbývalo dokouřit Alexe, který už byl stejně skoro u konce. Postříkal mi celý hrudník a pak padl unaven vedle mě. Petr s námi nehodlal zůstávat, a tak se pouze rozloučil, řekl Alexovi, že ho těšilo a rychle se klidil z místnosti.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt