trojka jako pomsta

KATEGORIE: Skupinový sex

Trojka jako pomsta

Autor:
Josef O.
Publikováno:
24. 10. 2014
Přečteno:
5749x
Bylo mi chladno, když jsem na ulici čekal na Sáru. Byla to skvělá holka, se kterou jsem chodil už přes půl roku a stále se jí nemohl nabažit. Bylo mi s ní dobře a k tomu uměla skvěle kouřit. Prostě prototyp skvělé holky. Šli jsme společně do kina a pak se přesunuli do jejího bytu, kde jsme si to něžně rozdali. Její sousedi na nás ale i neustále bušili, ale my se jejich nadávkám jenom smáli. Zbožňoval jsem její kůži, kterou měla tak hebkou, jako kdyby se každý den koupala v mléce. Hebká, smyslná a nabuzená. Přesně taková byla Sára.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Jenomže potom tu byla také Lenka. Tu jsem poznal asi měsíc poté, co jsem začal chodit se Sárou. Byla úplně jiná – milovala klid, teplo a kulturu. Nejraději chodila na nějaké přednášky či do knihovny, ale tahle nudná rande se potom vykompenzovala na drsném sexu, který jsem s ní měl. Byla zamřená na plácání, mírné škrcení, svazování rukou, a tak podobně. Byl to prostě úplně jiný kalibr, než mírná Sára. Jo a milovala to do análu.

Nemohl jsem si mezi těmi holkami vybrat. Mám chodit s touhle nebo s tou druhou? Mám raději drsný sex se spoustou hračiček, nebo milování jako z filmu, které ale doprovázela dokonalá kuřba? Váhal jsem a přemítal, ale stále jsem nemohl najít východisko. Den plynul za dnem a já stále neměl odvahu rozejít se s jednou nebo druhou. A asi po měsíci jsem si uvědomil, že už to s oběma najednou vcelku zvládám, a že vlastně vůbec není potřeba se jedné nebo druhé vzdávat. Vždyť o sobě navzájem nemusí vědět. Tak proč se některého toho potěšení vzdávat? Navíc jsem tímto způsobem měl tolik sexu, kolik jsem chtěl. Stačilo si na večer domluvit rande a hned to bylo. Navíc, když jedna měla krámy, tak jsem prostě šel za tou druhou. Měl to jen samé výhody.

Bohužel, jak se říká – to, co je krásné, nikdy netrvá věčně, a tak jsem na své původní štěstí doplatil i já. Dařilo se mi tento obojaký vztah tajit velmi dlouho, ale nakonec došlo i na mě. Díky bohu k tomu došlo, ale tím nejlepším způsobem, jakým mohlo. Na svých lžích jsem ještě totiž vydělal, ačkoliv druhé straně se to mohlo jevit úplně jinak.

Zhruba po půl roce na sebe holky nějak narazily. Nevím, jestli se tak stalo na facebooku, jestli se znaly přes kamarádky, nebo to prasklo nějakým úplně jiným způsobem. Podstatou zůstává, že jsem byl odhalen a holky se rozhodly, že se mi za to pomstí. Chtěly mě potrestat za to, že jsem spal s oběma a tahal je tak dlouho za nos. Jenomže způsob, jakým se rozhodly, že se to provedou, opravdu nebyl nijak dobře promyšlený.

Ony se totiž dohodly, že na mě ušijí boudu. Sára mi jednoho dne zavolala a na večer si se mnou domluvila rande. Měl jsem přijít k ní domů s tím, že se podíváme na nějaký pěkný film, pomuchlujeme se na gauči a na zbytek čísla se přesuneme do ložnice. Tedy tak jsem si to alespoň ve svých fantaziích představoval. Ale ona tomu dala korunu a mé fantazie naprosto zahanbila skutečností. Když jsem totiž večer se šampaňským v ruce zazvonil, přišla mi otevřít nejen Sára, ale také Lenka. Chvíli jsem se na ně šokovaně díval. Nevypadaly, že by se nějak zvlášť zlobily, ale netušil jsem, jak budou reagovat dále. K rozuzlení došlo o okamžik později.

Společnými silami jsem byl vtažen do bytu, kde se na mě dívky stále společně dívaly, a já netušil, co se bude dít. A v tu chvíli nastala snad ta nejméně pravděpodobná věc, jaká mohla - Sára políbila Lenku. Nevěřil jsem vlastním očím, ale opravdu se to dělo. A o to více jsem byl překvapený, když dívky svorně ke mně natáhly ruku a přizvaly mě ke svým hrám.

Nejdříve jsem se jenom díval, jak se ty dvě líbají a osahávají si prsa. Zatímco si ty dvě vzdychaly do pusy, sundal jsem si kalhoty a pomalu si ho honil. Bylo to jako dívat na porno, ale v reálu a tomu se nic nevyrovnalo.

Holky se začaly věnovat mě. A obě najednou. Klečely vedle sebe na zemi a obě vystrkovaly svoje mrštné jazýčky a olizovaly mi penis. Laskaly ho a přitom mě hladily po stehnech a hrudi. V některé chvíli se jejich jazyky vzájemně dotkly, nebo se jejich rty přesunuly blíže k sobě. Připadal jsem si jako ve snu.

Pak si na mě Sára nasedla a poskakovala na mě jako na rodeu. Její kundička se stahovala, když mi dosedávala na čůráka. Lenka si mezitím sedla vedle mě, prstila si lasturku a líbala mě. Byl jsem šíleně vzrušený. Bylo toho najednou tolik, že jsem nevěděl, na co se zaměřit dřív.

V dalším kole jsem se ale iniciativy ujal sám. Přetočil jsem se tak, že jsem Lenku povalil a bez zaváhání do ní vrazil ptáka. Mrdal jsem ji a Sára mezitím olizovala její poskakující prsa a plácala jí dlaní po klitorisu. Lenka fňukala slastí.

Po chvíli si Sára lehla a chtěla, aby jí Lenka lízala kundičku, a tak jsem ji přetočil a ptáka jí narval do zadku. Měl jsem krásný výhled na to, jak Lenka rychle saje a ladně klouže po Sářiným poštěváčku. Někdy ji také mírně kousla, což po chvilce vedlo k tomu, že s sebou Sára začala cukat a házet. Její orgasmus byl opravdu silný. Vřeštěla při něm a nehty zatínala do postele.

Lenku jsem potom udělal tak, že jsem ji během mrdání do análu prstil kundičku. Štěrbinka se jí přitom stahovala a povolovala, což mě málem také udělalo. Já jsem ale chtěl, aby mě holky společně vykouřily, což také udělaly. Jakmile jsem je postříkal, podělily se mezi sebou o moje sperma a vzájemně si ho slízaly z obličeje.

A když bylo po všem, dozvěděl jsem se, že tohle byl můj trest. Tenhle sex s nimi měl být tím posledním a já se během toho čísla měl poučit, že lepší holky na sex nenajdu. Mně to ale bylo jedno, protože kdyby se o sobě nedozvěděly a nevymyslely tuhle „fakt krutou pomstu“, nikdy bych si s nimi nedal trojku. A to bych opravdu o hodně přišel.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt