tvrdá pomsta nevěrnici

KATEGORIE: Skupinový sex

Tvrdá pomsta nevěrnici

Autor:
Marian P.
Publikováno:
25. 3. 2020
Přečteno:
25556x
Měl jsem holku. A miloval jsem ji. Do jisté doby jsem si myslel, že i ona miluje mě. Bohužel tomu tak nebylo. Jednou v pátek jsem ji chtěl vytáhnout do kina na film, co jsem chtěl hrozně vidět. Vymlouvala se, že jede na nějakou rodinnou oslavu. A já jí to věřil. Film jsem ale chtěl doopravdy vidět, a tak jsem vyrazil sám. Když jsem si kupoval lístek, všiml jsem si nějaké holky, která byla té mojí podobná. Stála ale vedle nějakého borce, který ji držel majetnicky za zadek a šeptal jí něco ucha. Myslel jsem si, že mě šálí zrak. Jenomže ona se potom otočila a já poznal, že je to opravdu moje holka.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Nevěděl jsem, jak na takovou situaci reagovat, a tak jsem se schoval. Počkal jsem, až odejdou a potom jsem si koupil lístek do stejného sálu, jako oni. Nemohl jsem tomu prostě uvěřit, že mě takhle zradila. Sledoval jsem je během celého filmu, jak se k sobě mají. On ji pořád osahával. Chmatal jí na kozičky a popleskával ji po stehnech. Cítil jsem, jak mi pumpuje krev v žilách a po tvářích mi stékají slzy zklamání, zhnusení a hlavně vzteku. Chtěl jsem jít tomu klukovi rozbít hubu a jejím obličejem vytřít podlahu. Ale ovládl jsem se. Rozhodl jsem se, že to udělám jinak.

Před ní jsem dělal, že mi není dobře a pár dní se jí vyhýbal. Respektive jsem se jí vyhýbal přesně tak dlouho, dokud se mi nepovedlo zjistit, co to bylo za kluka. Bydlel jen o pár ulic vedle, určitě jsem ho někdy musel potkat i předtím a nevěnoval jsem mu pozornost. Bylo mi z toho zle. Když se mi to rozleželo v hlavě, uvědomil jsem si, že ten Petr je stejný chudák jako já. Taky ho balamutila. Nic o mě nevěděl. Tahala se s námi oběma.

Trvalo mi dalších pár dní, než jsem sebral odvahu a zazvonil na Petrovi dveře. Když mi otevřel, chtěl mě nejdříve poslat do míst, kam slunce nesvítí. Já na to byl ale připravený. Měl jsem na mobilu nahrané fotky z mého posledního rande s tou mrchou. Když mi chtěl zavřít dveře před nosem, prostrčil jsem mu škvírou mobil před obličej. Potom už se mnou musel mluvit. Beze slova si prohlížel ty fotky, u kterých jsem pečlivě zaznamenal i datum, aby neměl pochybnosti. Nechtěl jsem, aby si myslel, že jsem nějaký pošahaný bývalý, co se za ní honí. Bylo na něm vidět, že je pořádně naštvaný. Vztekle praštil do stolu, až můj mobil spadl na zem. Nadával u toho jako dlaždič. Některé slovní obraty, které použil, jsem slyšel poprvé. Bylo na něm vidět, že jí chce taky fyzicky ublížit. Zastavil jsem ho a řekl mu svůj plán. Souhlasil se vším, co jsem mu řekl. Domluvili jsme se, že třeba dva dny počkáme, až trochu vychladne, jinak by to nemuselo dopadnout dobře. A tak jsme se spolčili.

Domluvil jsem se s tou mrchou, aby ke mně přišla. Řekl jsem jí, že už mi je lépe a chci ji vidět. Že na ni mám chuť. S radostí ve stanovený čas zazvonila na moje dveře. Dokonce mi přinesla i kuřecí polévku. Pochybuju ale, že ji vařila. Určitě ji koupila někde po cestě. Ještě před pár dny by mě to možná dojalo, ale dneska jsem tím byl znechucený. Chtěl jsem jí dát pořádně za vyučenou.

Asi po půl hodině se ozval zvonek. Nejdříve byla překvapená, divila se, jestli někoho čekám. Nic jsem jí neřekl a beze slova šel otevřít. Vpustil jsem do svého bytu Petra. Vešli jsme do obývacího pokoje společně. Nemohla se ani pohnout. Lapala po dechu a nevěděla, co má dělat. Střídavě červenala a bledla podle toho, co se snažila říct. Věděla, že je zle. Ale nebyla si tak úplně jistá, jestli třeba vztah alespoň s jedním z nás nezvládne zachránit. Nevěděla, že my s ní máme svoje plány.

Řekli jsme jí, že když si nemohla mezi námi vybrat, tak že vlastně nemusí. Že nás může mít oba najednou. Nechápavě na nás zírala a nevěděla, co si myslet. Tak jsme jí to ukázali názorně. 

Vyndal jsem si ptáka z kalhot a přistoupil k ní. Popadl jsem ji za hlavu a svrasklého čůráka jí strčil do pusy. Bránila se, ale já ji nenechal vydechnout. Dělalo se mi to ale blbě, tak mi Petr pomohl. Držel jí hlavu, zatímco jsem jí vymrdával ústa. Potom jsme se prohodili. Stáhnul jsem ji za vlasy hlavu dozadu, takže jí mohl mrdat až hluboko do krku. Dávila se přitom a kuckala, ale rozhodně ji to vzrušilo. Když jsem se totiž potom podíval na její kundu, měla ji pořádně vlhkou. Petr si ji držel za hlavu sám a nepřestával jí šukat do pusy, zatímco já ji tvrdě prstil. Zasouval jsem do postupně jeden prst, pak dva, dále tři, až jsem v ní měl skoro všechny. Kunda se jí roztahovala a stahovala. Chtěl jsem ten tlak cítit na ptákovi, tak jí ho strčil do kundy. Vykřikla, ale Petr ji nepustil.

První poloha byla celkem nepohodlná, a tak jsme se znovu prohodili. Petr ji donutil, aby vyšpulila. Vždycky uměla záda prohnout do sexy luku. Zatímco on ji mrdal na střídačku do jedné díry a pak do druhé, popleskával jsem ji po pohupujících se kozách. Její pusinku jsem přitom stále znesvěcoval. To měla za všechny ty lži, které mi řekla.

Petr si ji přidržoval za boky a tvrdě do ní šel. Stejně tak tvrdě ji pleskal po zadku, takže ho měla celý červený. Byl vzteky bez sebe, v obličeji rudý jako rajče. Ona křičela, sténala, prskala, lapala po dechu. Nedali jsme jí ani chvilku oddechu. Lehnul jsem si pod ni, a zatímco Petr obskakoval její kakaovou dírku, já jí ho narval do roztahané kundy. Její vlastní šťáva s trochou preejakulátu z ní tekla ven. Její pysky vypadaly jako oslintaná morda bernardýna. Strčil jsem ho do ní jenom ztěžka. Šukali jsme ji pak oba najednou. Já ji přitom kousal do bradavek. Petr ji pořád pleskal po zadku.

Petr zrudl v poslední chvíli tak, že to vypadalo, že nemůže dýchat. Jeho tempo jsem naprosto nestíhal. Zuřil tak, že jsem ho z ní vyndal a vyhonil si ho na její záda a obličej, zatímco on ji furt a furt mrdal. Ona už nemohla, kundu, zadek, prsa, obličej – všechno měla červené, bolavé. A pak ji konečně postříkal i Petr. Hned na to odpadl.

Ona plakala a nevěděla, co má dělat. Bylo mi jí až trochu líto. Popleskal jsem ji proto něžně po tváři a řekl jí, že pokud se jí nelíbilo, že nás měla oba, tak klidně nemusí mít ani jednoho. A to bylo to poslední, co jsem jí řekl. Pak jsem jí sbalil věci vyhodil ji polonahou na chodbu. S Petrem jsme se oblíkli, rozdělali si pivo a pustili si fotbal.

 

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt