tvrdé znásilnění na večírku

KATEGORIE: Skupinový sex

Tvrdé znásilnění na večírku

Autor:
Monika K.
Publikováno:
10. 8. 2016
Přečteno:
32130x
Byla sobota večer a já se rozhodla, že si po dlouhém týdnu v práci zajdu do baru dát si něco dobrého k pití. Nechtělo se mi ale sedět na baru samotná, protože jsem si byla moc dobře vědomá toho, že pak bych neměla pokoj a musela odmítat slizké maníky. Napsala jsem proto kamarádce, aby šla se mnou, ale po nějaké chvíli mi odpověděla, že je mimo město. Posadila jsem se tedy do obýváku a přemýšlela, co teď. Na dobrou skleničku cuba libre jsem měla opravdu hroznou chuť.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

A tak jsem šla.

Oblékla jsem se do ne příliš vyzývavých šatů a nenápadně se posadila na bar. Obhlédla jsem situaci, ale přes davy lidí jsem toho popravdě moc nevykoukala. Bar se hemžil mladými páry i maníky na lovu, jejich cílem ale byla skupinka mladších holek, které po nich pokukovali a provokovali je. Objednala jsem si cuba libre a pohupovala se do rytmu příjemné hudby, zatímco jsem svůj drink srkala brčkem. Nijak mi nevadilo, že jsem tady sama, naopak jsem si to docela užívala.

Najednou do mě někdo zezadu drknul. Trochu jsem se polila pitím, a tak jsem odskočila od baru a na dotyčného se podívala. Myslela jsem si, že je to nějaký pitoma, který se už neudrží na nohou nebo dokonce nějaký zoufalec, který se mě takhle hloupě snaží sbalit. Pravda nebyla ani jedno. Byla to nějaká holka, co se motala a vlastně ani nezaregistrovala, že mi polila moje oblíbené šaty. Nasupeně jsem se za ní dívala a protřepávala si pokapané ruce od koktejlu. Byla jsem mokrá, ale v té tmě to nebylo moc vidět a navíc to nebylo tak hrozné, abych kvůli tomu musela na dámy.

Posadila jsem se tedy zpátky k baru a věnovala se zase jenom svému pití. Ani nevím, jak dlouho jsem ho tam cucala, než jsem si začala připadat hrozně unavená. Oči se mi pomalu klížily, ačkoliv bylo teprve něco málo po desáté hodině. Opřela jsem si hlavu o ruku, ale ta se mi sklouzla, až jsem se uhodila hlavou o bar. Malátně jsem dopila cuba libre a postavila se na nohy. Když jsem byla takhle hotová, neměla cenu, abych tu dál vysedávala.

S motáním jsem se snažila prodrat davem kolem sebe, zatímco jsem se zachytávala o každého kolemjdoucího, abych neupadla. Že by na mě tolik působil ten alkohol? Proboha vždyť jsem ale měla jenom jeden drink a navíc pěkně šizenej. Barman věděl, kde si to může dovolit.

Udělalo se mi mdlo, až jsem se musela posadit na nejbližší stoličku. Seděla jsem a zhluboka dýchala, zatímco jsem se přidržovala pultu.

A pak jsem najednou padala směrem k zemi. To je poslední, co si pamatuji.

Když jsem se probudila, nic jsem neviděla. Už už jsem chtěla začít panikařit, když jsem ucítila vedle sebe pohyb. Pohnula jsem hlavou tím směrem, ale všude kolem mě bylo černo. Jak moje tělo postupně procitalo, cítila jsem, že mám na očích pásku, abych nic neviděla. A k tomu mám přivázané ruce a nohy. Nemohla jsem se hýbat, ani nic vidět.

Zděšeně jsem zavolala o pomoc a poslouchala, kde se co šustne, ale kromě šustění látky bylo kolem mě ticho.

A pak mi někdo sáhl na prsa. Ta ruka mi hnětla ňadro a popleskávala mě po ně, až mi poskakovalo. Bradavky mi ztuhly, když jsem se otočila tím směrem a uvědomila si, co se tu děje. Asi jsem dostala něco do pití, když do mě ta holka vrazila a já na chvíli spustila oči ze svého cuba libre. A teď mě tady někdo znásilní a možná i zabije.

Začala jsem škemrat, zatímco se mi oči plnily slzami, ale nedostala jsem žádnou odpověď.

Místo toho jsem ucítila další ruku mezi svýma nohama. Někdo mi párkrát zkusmo prohrábl kundičku, aby si zkontroloval zboží a pak tam zabořil jazyk. Zatímco mi dvě ruce pořád mačkaly prsa, další člověk měl hlavu v mém rozkroku a lízal mi klitoris. Rozhrnoval mi od sebe pysky a pak mi na lasturku plivnul. Prsty mi přes ni přejížděl a pak zajel i dovnitř. Měla jsem jeho prsty v mindě. Párkrát je zastrčil dovnitř a ven, než je zase vyndal a popleskal mě po stehnu.

Na bradavkách jsem ucítila jazyk a také zuby, které mi přes ně přejížděly. Nedokázala jsem se udržet – vzrušovalo mě to. Jakmile jsem ale otevřela ústa, abych mohla zasténat, někdo mi do pusy dal ptáka. Byl takový gumový, když mi zajížděl dovnitř a ven, a pak mi někdo zaklonil hlavu, aby mi do pusy lépe klouzal. Zatímco jsem někomu kouřila čůráka, který se rychle stavěl do pozoru, moje kundička už byla podrobena nájezdu. Další penis se mi dostal do těla a tvrdě mě šukal. Zajížděl do mě až po kořen, zatímco mi někdo mnul klitoris palcem. Slyšela jsem přitom tiché sténání.

Když měl ten někdo mého kouření dost, odsunul se a přenechal svoje místo dalšímu. Ten mi ale do úst strčil jazyk a francouzsky mě líbal. Jeho sliny mi tekly do pusy a mně se z toho obracel žaludek. Mezitím do mě někdo bušil zezadu.

Pak ode mě všichni ustoupili a já cítila, jak moje pouta povolila. Ruce mi stále někdo držel, ale obrátili si mě na břicho a zvedli zadeček. Do análu mi pak nacpaly studené skleněné dildo a prozkoumávaly můj zadeček. Pak mi někdo chytil hlavu a sunul ji dopředu. Obličejem jsem narazila do nějaké frndy. Dostala jsem facku. Pochopila jsem a vyplázla jsem jazyk, abych jí mohla udělat dobře. Držela si mou hlavu a sama si s ní narážela do svojí kundičky. Smrděla jí a cítila jsem, že má vytahané pysky. Někdo se mezitím nacpal pode mě a zajel mi ptákem do kundičky. V zadku jsem stále měla skleněné dildo, které ale vzápětí nahradil něčí pták. Mrdali mě dva chlapi najednou a já u toho lízala nějakou ženskou. U toho mi tekly slzy strachu a ponížení.

Nemohla jsem ale nic dělat.

Moje podbříško pak naplnil teplý pocit, když se jeden ten chlap udělal. Ptáka vyndal ven, ale kundu mi ještě mastil dál, dokud se mi do zadku neudělal ten druhý. Z vagíny i z análu mi teklo sperma, když se udělala i ta holka. Když bylo po všem, dostala jsem za odměnu další facku a kopanec. Pak jsem únavou a bolestí usnula.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt