dostaveníčko na nemocničním pokoji

KATEGORIE: Lolitky, teen

Dostaveníčko na nemocničním pokoji

Autor:
Tomáš L.
Publikováno:
1. 9. 2014
Přečteno:
5737x
Připravil jsem si menší překvapení pro svou přítelkyni – rozhodl jsem se udělat pro ni piknik se všemi těmi lahůdkami, jako jsou jahody, šampaňské, čokoláda, a tak dále. Denisa totiž milovala sladké. Vzal jsem doma deku a připravený piknikový koš a vyzvednul ji hnedka po práci. Když jsem jí řekl odpolední plán, byla naprosto nadšená.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Zaparkoval jsem na jednom odlehlejším místě v lese, kde jsem to dobře znal z dětských let. Nedaleko byla louka a menší rybník, kde jsme se hodlali usadit. Na vhodném místě jsem pro nás rozprostřel deku a za překvapených povzdechů Denisy vyndával z piknikového košíku jednu laskominu za druhou. Její nadšení neznalo mezí.

Spokojeně jsme si lebedili a povídali na louce, zatímco čas kolem nás plynul. S ubývající hladinou šampaňského v lahvi se jiskření mezi námi stále více měnilo na plamen. Jednoduše řečeno, byli jsme přiopilí a nadržení. Bez jediného slova jsme se na sebe vrhli a pustili se do sebe. Jazyky nám klouzaly po zubech toho druhého, ruce se pletly jedna přes druhou. Hladil jsem ji přes tričko po prsou a liboval si jejich velikost. Denisa měla dokonalá velká prsa a já se jich nemohl nabažit. Vyndal jsem jí je z podprsenky a jemně se do nich zakusoval. Denisa sténala rozkoší a rukou mi hrabala v rozkroku po mém rostoucím nádobíčku. Svléknul jsem si tedy přebytečné oblečení a jí jsem z něho pomohl také. Než jsem ale do ní mohl vklouznout, zastavila mě a navrhla, že by to chtěla dneska zkusit jinak. Nějak netradičně, když už jsme venku. A vymyslela, že vyzkoušíme sex na stromě.

Radostně jsme se rozeběhli k hranici lesa a vylezli na první strom, na jehož větvě jsem dosáhli. Denisa si vyskočila na větev přede mě a nastavila mi svůj krásný zadeček. Vydrápal jsem se na větev za ní a už už se chystal zasunout, když tu se mi sklouzla noha a já jsem spadnul na zem. A to celkem bolestivě na nohu.

Když se nám podařilo nasoukat se do oblečení, odvezla mě Denisa do nemocnice, kde zjistili, že jsem si špatně zlomil kost. To znamenalo, že bude nutné, abych zůstal nějakou dobu v nemocnici a v případě nutnosti bylo potřeba zasáhnout chirurgicky.
Denisa mi dojela pro věci a s těžkým srdcem mě opustila, protože skončily návštěvní hodiny. Ale hned druhý den byla u mého lůžka jako na koni. Tedy hned poté, co jí skončila práce. A tentokrát si připravila překvapení ona pro mě.

Přišla v dlouhé sukni a neustále se usmívala. Zeptala se mě, jak mi je a poté si zdvořile vyslechla mou zpověď, jak tu mají hnusné jídlo a zlé sestřičky. Rodiče se měli dostavit až večer a dovézt mi ještě nějaké věci. Denisa mě bavila do té doby, než došlo na vizitu. Vyslechli jsme si, že s tou nohou to moc dobře nevypadá, ale zatím nebudeme malovat čerta na zeď a počkáme.

Jakmile doktoři odešli, Denisa za nimi zavřela dveře a potutelně se na mě usmála. Když jsem se zatvářil tázavě, vyhrnula si sukeň a ukázala mi, že nemá žádné kalhotky, zato ale že je pěkně nadržená. Naslinila si prsty a zamířila s nimi do kundičky. Dráždivě pomalu si po ní přejížděla a tiše vzdychala. Párkrát se po lasturce popleskala a pak si ruku strčila dovnitř. Dvěma prsty si přede mnou dělala dobře a já se vzrušením mohl zbláznit.

Pomalu došla k mé posteli a lehla si na její kraj vedle mě. Rukou šátrala pod peřinou, a jelikož jsem měl jen pyžamo, velmi rychle také našla to, co hledala. Chtěl jsem jí nejdříve bránit, přece si to spolu nerozdáme přímo v nezamčeném pokoji v nemocnici, když sem může kdokoliv, kdykoliv přijít. Ale její argumenty byly příliš silné.

Honila mi ho pod peřinou a líbala mě přitom, aby mě obměkčila a já se jejím prosbám nebránil. Tak jsem se nechal přesvědčit. Vzápětí její hlava zmizela pod nemocniční duchnou a mně se kolem penisu obemkla její ústa. Sála mi čůráka a rukou si ho cpala do pusy i varlaty. Posunul jsem si její tělo tak, abych měl její kundičku přímo nad ústy a začal ji lízat. Nemocniční postel byla na polohu 69 opravdu velmi šikovná. Vzájemně jsme si dělali dobře ústy a snažili se činit tak co možná nejtišeji. K lízání jsem přidal i prsty a Denisa přitom tiše vzdychala.

Po nějaké chvíli se Denisa přetočila a opatrně, aby mi nějak nehnula se zraněnou nohou, na mě naskočila. Stačil však jediný příraz a už se rozjela, noha nenoha. Poskakovala na mě jako na rodeu a já jen vnímal zvyšující se slast, která mě naplňovala. Chvíli jsem si nebyl jistý, jestli to jenom nezačali účinkovat prášky na bolest, ale o pár vteřin později se to nedalo nepoznat. Denisa na mě rajtovala nahoru a dolů, nahoru a dolů a prsa jí přitom poskakovala do rytmu. Hnětl jsem jí je a pak si ji přitáhl tak, aby ležela nade mnou a já ji tak mohl líbat. Zuřivě mi vrtěla jazykem v ústech a polibky mi sypala na obličej jeden za druhým. Pak se naklonila tak, že jsem měl její rty u ucha a slyšel, jak mi do něj tiše sténá.

Bořil jsem do ní penis pořádně a celý a rukou jí mnul klitoris, aby se udělala. A velkou práci to opravdu nedalo. Její steny skončili v bouřlivém orgasmu, během kterého zatínala nehty do polštáře nad mou hlavou a můj penis se u ní měl jako ve šněrovačce. Stahy její kundičky pomalu odeznívaly, ale já se ještě neudělal. A tak bylo potřeba, aby se o to postarala jinak.

Slezla ze mě a pomalými pohyby mi ho kouřila. Rukou si shrnovala předkožku a kousala mě do žaludu. To bylo i na mě moc, a tak jsem se během chvíle udělal taky. Všechno sperma pochytala do pusy a spolkla – na znamení, že je uklizeno pak ještě otevřela prázdnou pusu, abych se o tom mohl přesvědčit.

A v té chvíle někdo zaťukal a dovnitř vešli moji rodiče. Rozcuchaná a v obličeji rudá Denisa se zvedla z postele, urovnala si sukeň a s pozdravem se raději rychle odklidila pryč. Moji rodiče za ní koukali s otevřenou pusou – a pak táta zvedl pochvalný palec. A v té chvíli jsem měl pocit, že bych se měl jít zakopat někam hodně hodně hluboko pod zem.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt