obří pták pro tři slečny

KATEGORIE: Skupinový sex

Obří pták pro tři slečny

Autor:
Martin. B.
Publikováno:
23. 1. 2019
Přečteno:
12946x
Na velikosti záleží. Obzvlášť, když máte jako já v kalhotách nenasytnou macatou anakondu, která se nevleze do žádné normální díry. Jsem milý, hodný, romantický, ale jakmile dojde na sex nebo nějaké něžnosti, většina žen se zděsí a uteče. Nehledě na fakt, že jsem musel vybírat takové partnerky, u kterých jsem věděl, že je moje kláda nerozpáře. Masakru genitálií se ale přesto chtěla vyhnout každá potenciální partnerka, se kterou jsem se dostal tak daleko, abych jí představil tomu habánovi.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Pracoval jsem v nemocnici, a tak jsem byl hodně vytížený. Snažil jsem se nemyslet na svou samotu a raději se soustředil na kariéru. Byl jsem sice jenom zdravotní bratr, ale přesto jsem měl rozvrh natřískaný od shora dolů. Chtěl jsem si vzdělání ještě dodělat, ale pořád jsem na to neměl dost našetřených peněz a hlavně kuráže. A tak jsem se plácal jako zdravotní bratr od jedné směny ke druhé a snažil se učit za pochodu.

Na naše oddělení byla jednou přijata mladá žena s velmi špatnou zlomeninou nohy. Velmi těžko snášela, že musí neustále ležet a nemůže se o sebe postarat. Do nemocnice za ní chodily pravidelně její kamarádky – dvě ženské, které se vždycky tak chichotaly, když mě míjely, že jsem hned od začátku z nich byl nesvůj. Dohromady ty ženské nevěstily nic dobrého. Bohužel mi ale nic jiného nezbývalo než se o naši pacientku příkladně starat. Chodil jsem ji kontrolovat a pravidelně dvakrát týdně z jejího pokoje vyváděl v pozdních nočních hodinách její kamarádky, které už tam neměly co pohledávat. Provokativně přitom na mě špulily zadeček a říkaly, že by chtěly naplácat za svou neposlušnost. Ani nevěděly, jak rád bych je svou pomlázkou vyšukal. Jenomže byly poměrně drobné, udržovaly si postavu, takže neexistovala jediná šance, že by se jim tam vešel.

Tyto dámy si s tím ale očividně hlavu nelámaly.

Když jsem měl další den zase směnu, tak jsem při střídání předešlé služby, uslyšel na chodbě nějaký hluk a smích. Bylo mi jasné, kam se mám obrátit, a tak jsem tak učinil. Rovnou jsem šel na pokoj Sáry, která se tu opět kroutila v záchvatu smíchu za doprovodu svých dvou kamarádek. Zaujal jsem nekompromisní postoj a řekl jim, že musí odejít. Všechny tři se na sebe vyzývavě podívaly a jemně na sebe pokývly. Asi se jednalo o domluvený signál pro zahájení akce, ale to jsem v té chvíli, kdy jsem stál naprosto sám v tom pokoji, nevěděl.

Ty dvě ženy mě minuly s tím, že tedy odcházejí. Sledoval jsem je pohledem, ale ony došly ke dveřím, které zamkly a pak se na mě podívaly, co s tím udělám. Přiznám se, že mě začal polévat pot. Nebyl jsem si jistý, o co jim jde, a tak jsem začal couvat. Byl jsem sice chlap jako hora s nebezpečnou zbraní v kalhotách, ale ony byly tři mladé a drzé kočičky, které se nezastaví před ničím.

První dvě si přede mnou klekly. Nacouval jsem až ke dveřím, ale ony mě měly v hrsti. Pokoušel jsem se odstrkovat jejich hlavy od mého rozkroku, ale byly příliš zvědavé. Chtěly vidět, co před nimi schovávám, a jelikož já jsem věděl, že se toho zaleknou, tak je nechal, aby mi sundaly kalhoty. Jakmile na ně vykoukla moje kláda, která se postupně začínala přeměňovat z gumového čůráka na opravdu tvrdé dildo, všechny tři se na sebe překvapeně podívaly. Očekávaly velkou výbavu, ale takový uragán určitě ne. Pak se ale mlsně olízly a ty dvě, co přede mnou klečely na zemi se přisunuly blíž. Cítil jsem jejich horký dech na svém pinďourovi a nemohl jsem si pomoct. Zaklonil jsem hlavu a zasténal, když jsem ucítil, jak se jejich drobné pusinky začínají dotýkat mého ptáka. Měly drobný jazýček oproti tomu netvorovi, takže bylo nakonec dobře, že jsou dvě. Třetí se na ně dívala z postele a čekala, jak se povede toto vyjednávání.

Nechal jsem ty dvě, aby mému ptákovi vysvětlily situaci. A jejich argumenty byly opravdu udolávající, takže jsem se oddal jejich péči. Musel jsem využít toho, že se nezalekly té anakondy a jsou ochotné pokračovat v práci. Dotýkal jsem se jejich hlaviček v úrovni mého rozkroku. Lízaly mě na koulích, přejížděl po penisu od žaludu po kořen, masírovaly mi celého ptáka a k tomu mě hypnotizovaly svými pohledy. Držel jsem každou na jedné straně penisu a pak jsem pohyboval pánví, jako kdybych je mrdal. Jedna si potom sundala tričko a podprsenku, takže jsem ji mohl šukat mezi kozy. Druhá mi olizovala vylézající špičku žaludu. Ten byl červený a naprosto božsky citlivý. Tak dlouho se ho nikdo nedotýkal, že mi teď přišlo naprosto všechno hrozně vzrušující. A to jsem teď měl pro sebe tři mladé holky.

Jedna se mi nabídla zadečkem, zatímco druhá olizovala naše spojení zespodu. Ta, kterou jsem mrdal, zatím líbala a hladila na kundičce ležící Sáru. Šukal jsem ji pomalu a zajížděl jsem do ní jenom polovinou ptáka. Víc se toho do ní nevešlo. I tak to ale bylo víc než dost. Viděl jsem, jak zatíná nehty bolestí do okraje postele a do stehna Sáry. Hrozně přitom křičela.

Kamarádka se ji rozhodla vystřídat. Chtěla si zkusit mého obrovského ptáka, a tak si opřela jednu nohu o postel, abych jí ho tam mohl naprat. Dělal jsem to pomalu, ale ona se mi vymanila a začala na mě poskakovat. Čůrák už se do ní téměř nevešel, ale přesto na něm skákala tak, jako kdyby si ho celého najednou chtěla narvat do vagíny. Cítil jsem, jak mi klouže po zkrácené délce ptáka a slastně u toho sténá. Držel jsem si jednou rukou její zadek a snadno jí do něj zajížděl. U toho jsem se líbal s druhou dívkou, které jsem u toho prstil kundu. Sára se zlomenou nohou se musela spokojit zase jenom s ústy. Ta už neměla na svých rtech, ale přímo v rozkroku.

Bylo to hrozně vzrušující. Nechal jsem Sáru, aby si sama dělala dobře masturbací a víc jsem se věnoval jejím kamarádkám. Posadil jsem se na křeslo v místnosti a ta jedna si mi na něj nasedla. Poskakovala na mě nahoru a dolů, nahoru a dolů. Druhé jsem mezitím ve stoje prstil kundu a kousal ji do poštěváčku. U toho se mi udělala na ruku. Její kamarádka měla hodně malou kundu, takže se mi do ní nevešel víc, než kousek ptáka.

Nakonec jsem se postavil a honil si ho, když ty dvě na mě vyplazovaly jazyk a čekaly na mou nálož. Obdařil jsem se pořádnou dávkou semene, které si mezi sebou polibky předaly. Málem jsem se z toho udělal znovu.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt