večeře ve čtyřech

KATEGORIE: Skupinový sex

Večeře ve čtyřech

Autor:
Libor K.
Publikováno:
21. 7. 2014
Přečteno:
9052x
Já a moje žena Sára jsme pozvali na večeři naše přátele Ivetu a Davida. Sára měla za úkol nákup a vaření, já jsem měl poklidit dům a vymyslet nějakou hru. Celý den v práci jsem nad tím přemýšlel – čím by se dalo naše hosty zabavit?
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsem po práci dorazil domů, po celém domě už to vonělo pečenou kachnou. Manželka měla tenhle recept od své maminky a nikdo z našich známých si ho nemohl vynachválit. Přistoupil jsem k Sáře a zezadu ji objal. Byla to ta nejlepší žena na světě. Neustále svěže voněla po svém broskvovém šampónu a její tělo bylo přímo k nakousnutí. Měla útlý pas a širší boky, prostě dokonalé křivky. Spokojeně jsem potěžkal její dokonalé trojky prsa, když tu mě se smíchem Sára odehnala a poslala mě poklidit. Převlékl jsem se z pracovního oděvu a připravil všechno pro naše hosty. Nachystal jsem také hru, kterou bychom si po večeři mohli zahrát – byla to pantomima. Iveta a David si totiž stejně jako my, rádi něco zahráli. Něco, při čem by se dalo zasmát a pobavit se.

Když konečně zazvonil zvonek, šel jsem jim otevřít a pořádně je přivítat. Iveta na sobě měla přiléhavé modré šaty a David ležérní oblek. Pozval jsem je dál a posadil je ke stolu, kam mezitím Sára připravila skleničky a to nejlepší víno, které jsme doma měli. Nalil jsem ho sobě i hostům a bavil se s nimi, dokud nebyla připravená večeře.

Kačena byla výborná a stejně jako víno rychle ze stolu zmizela. Došel jsem pro další lahev, abych udržel naši malou společnost v náladě.

A byl čas na mou hru.

Spojení, která jsem vyhledal na internetu a rychle je rozstříhal tak, abych si je nemohl přečíst, ale byla celkem těžká. Ačkoliv jsme se snažili, mnohá z nich jsme neuhodli, ale to zábavě nijak neuškodilo. Víno v nás mizelo rychlostí blesku, jedna sklenička střídala druhou a my všichni byli přiopilí, tudíž nám přidalo legrační naprosto cokoliv. Dokonce i pantomimické vystoupení Davida, který neustále padal a pořádně nemohl ani stát na nohou.

Ano, večer byl fajn, ale čas jako kdyby se zasekl. Bylo přesně deset hodin večer, když nám došli všechny kartičky. Seděli jsme vedle sebe na gauči a smích z nás pomalu vyprchával. Zato opilost ani v nejmenším. Jak by nás jinak mohlo napadnout, že bychom mohli zkusit společně sex?

Nevím, kdo s tím nápadem přišel jako první, ale jisté je, že po tolika skleničkách vína nám to všem připadalo jako to nejlepší, co můžeme právě dělat. Vzájemně se pomilovat. Všichni se všema. Nezávazně.

A ženy začaly. Sára s Ivetou se začaly líbat a vzájemně se hladit. Sára hladila svou kamarádku po prsou, nejdříve jen přes šaty, ale ty šly během chvíle dolů, stejně jako potom podprsenka. Když potom Iveta sundávala oblečení Sáře, zapojili jsme se s Davidem taky. Prozatím jsme každý svou manželku začali hladit v klíně. Já jsem potom Sáře kalhotky zařízl a přejížděl jí s nimi po stydkých pyscích. Vzrušovalo ji to, protože vzdychala Ivetě do pusy.

David Ivetě kalhotky sundal a začal ji prstit. Naslinil si prsty, kterými jí zajížděl do kundičky. Nejdříve pomalu, potom zrychloval. Iveta přitom kňourala jako kočka, ale nepřestávala se líbat s mou ženou. Rozepnul jsem si kalhoty a strčil své ženě do ruky ptáka. Iveta mezitím Sáru přestala líbat na rty a postupně klouzala po jejím těle, až skončila na její lasturce. Jemně jí ji lízala a něžně ji zuby kousala. Sára mi ho začala kouřit.

David si mezitím naslinil špičku svého ptáka a zasunul ho do Ivety, která na něho špulila pěkně tvarovaný zadeček. Iveta vyjekla a pak začala hlasitě vzdychat. I tak ale zvládala lízat mé ženě kundičku a strkat jí tam prsty. Byl jsem vzrušený na nejvyšší míru. Pohled na Davida, jak klátí Ivetu a vzdychání, kterým byla naplněna celá místnost, mě přímo probíjelo sexuální energií.

Posadil jsem se na sedačku vedle Ivety a Sáru si obkročmo nasadil na ptáka. Okamžitě na mě začala poskakovat nahoru a dolů, přičemž se nabodávala na moje nádobíčko. A Iveta mě k tomu začala líbat. Měla mrštnější jazyk než Sára a už jsem se nemohl dočkat, až ho ucítím na svém ptákovi. Bylo to šíleně vzrušující.

David začal hladit Sáře prsa a během jejího poskakování na mém péru ji líbal. Pak ji najednou mírně popadl pod krkem a donutil ji, aby si lehla na volnou sedačku. Pak jí začal lízat, až ječela jako smyslů zbavená. Když jí ho tam potom vrazil, tak nehty vzrušením zarývala do křesla. Já jsem nalehl na Ivetu, která mi dala nohy na ramena, abych měl lepší přístup a pořádně ji mrdal.

Měla jinou kundičku než Sára. Byla více stažená a jinak se pohybovala. Její malá prsa jí poskakovala na hrudi, když jsem do ní vrážel čůráka. Nepřestávala u toho vřískat, a když vyvrcholila, tak ječela na celý dům. Její lasturka se stahovala kolem mého ptáka, ale nechtěl jsem se udělat do ní. Chtěl jsem, aby mi ho vykouřila. Chtěl jsem poznat ten její jazýček na svém klacku. A tak jsem jí ho nacpal do té její uřvané pusy a nechal ji, aby mi ho vykouřila. Sperma jsem jí poslal přímo do pusy a ona ho poslušně spolkla.

Sára s Davidem do toho mezitím bušili na vedlejším křesle. Sára visela přes jedno opěradlo a David ji pořádně mrdal. Měl dlouhýho ptáka a zajížděl jí s ním pomalu až do krku. Ale bylo znát, že i on už jde do finiše. Těsně předtím ho z ní vyndal, nechal ji, aby si klekla a honil si ptáka, dokud nepostříkal Sáře její krásná prsa.

Ta noc byla úžasná. Od té doby někdy tuto akci opakujeme a zkoušíme přitom nové věci. Pokaždé jeden z nás přijde s něčím novým, co potom společně otestujeme. Je to fajn.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt