zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Ředitelská schůzka

Vztekle jsem zatroubila na vedlejší auto, které se sice nacpalo do mého pruhu, ale v podstatě nic špatného neudělalo. Jen jsem si na něm vybíjela svůj vztek. Zase jsem musela z práce zamířit rovnou do synovy školy, abych si ho vyzvedla v ředitelně. Od okamžiku, kdy vešel do puberty, se stal naprosto nezvladatelným a já musela řešit jeden problém a stížnost za druhou. Tenhle týden jsem za panem ředitelem Kadeřábkem mířila už podruhé, což bylo značně frustrující.
Přečíst
Autor:
Dana V.
Publikováno:
31. 10. 2014
Přečteno:
8411x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Zralé ženy

Náš vánoční večírek

Blížil se čas vánoční, kdy je všeobecně atmosféra uvolněnější a přátelštější, než během celého roku. Naše firma opět chystala náš každoroční vánoční večírek, kde se měli setkat všichni zaměstnanci a užít si alespoň tuto jedinou příležitost, kterou nám nadřízení dovolili.
Přečíst
Autor:
Dana V.
Publikováno:
30. 9. 2014
Přečteno:
9341x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt