náš vánoční večírek

KATEGORIE: Zralé ženy

Náš vánoční večírek

Autor:
Dana V.
Publikováno:
30. 9. 2014
Přečteno:
9340x
Blížil se čas vánoční, kdy je všeobecně atmosféra uvolněnější a přátelštější, než během celého roku. Naše firma opět chystala náš každoroční vánoční večírek, kde se měli setkat všichni zaměstnanci a užít si alespoň tuto jedinou příležitost, kterou nám nadřízení dovolili.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Už týden před večírkem jsem byla roztržitá a nepřestávala se těšit. Práci jsem dělala nepozorně, nesoustředila se, myšlenkami byla neustále ve své skříni a uvažovala, které šaty bych si měla obléci. Nakonec jsem se rozhodla, že žádné nejsou dostatečně dobré pro takovou příležitost. Chtěla jsem se předvést svým kolegům z takového úhlu, který nikdo z nich neznal. A proto bylo zapotřebí zajet do obchodu a nějaké nové koupit.

Vybírala jsem velmi dlouho, než mi do oka padly karmínově rudé šaty s uvazováním za krk. Nemohla jsem si do nich sice vzít podprsenku, protože měly odhalená záda, ale mně to nevadilo. Ve vedlejším obchodě jsem si k nim koupila červené podvazky a krajkové kalhotky stejné barvy a už se nemohla dočkat večírku.

Ten se konal 21.prosince. Celá fabrika byla vyzdobená červenými a zelenými fábory a pentlemi, stejně tak jako jehličnatými větvičkami. Vánoční hvězdy byly na každém kroku, přičemž jejich barva mi ladila k šatům. Byla jsem vyzývavěji nalíčená a především připravená, že dnešního večera někoho klofnu. I kdyby se mělo jednat jenom o rychlovku – popravdě jsem o vztah ani moc nestála.

Atmosféra na večírku byla uvolněná, všichni se smáli, muži plácali sekretářky po zadcích a ženy se tomu jen hihňali jako školačky. Ve vzduchu bylo cítit napětí a vzrušení. Především kolegyně z účtárny poposedávaly svým šéfům na klíně a přitom se sexy nakrucovaly. Připadala jsem si jako na nějaké přehlídce erotického spodního prádla. Kam se člověk podíval, všude vyčuhovali podvazky, zaříznutá tanga nebo mini podprsenky, pokud tedy rovnou nechyběly.

Zpočátku se hrály různé dětinské hry, během kterých se měla už takhle dost povolná nálada ještě více uvolnit. Jezdilo se tak na kancelářských židlích, soutěžilo se v jízdě výtahem, vzduchem poletovaly různé kancelářské potřeby.

Jednoduše to bylo terno.

Když se později začalo dokonce tancovat, bylo zřejmé, že málokdo dnešní noci bude spát sám. Páry se na sebe lepily, oblečení se o sebe třelo stejně jako jejich majitelé a zpozorovala jsem, že dokonce i některé dámy se nechaly strhnout k hrátkám s kolegyněmi. Na parketu bylo vidět opravdu všechno. Především moje kolegyně z vedlejší kanceláře Zdena se třela zadečkem o kolegu Michala tak, že i na tu dálku jsem viděla, jak mu stojí. Vzrušeně jsem se také dala do tance a přitáhla si na to kolegu Davida.

Kolem půlnoci jsme všichni byli pořádně opilí, takže už si ani nepamatuju, čí přesně to byl nápad – dát do prázdného odpadkového koše všechny klíče mužů z místnosti a ženy si pak budou losovat. Čí klíče si vylosují, s tím šťastlivcem stráví noc. To už se některým zdálo až moc, a tak nebylo divu, když několik šťastně vdaných či ženatých odkráčelo do postelí ke svým drahým polovičkám.

Většina lidí z kanceláří ale byla nezadaná a to včetně mě, a my jsme zůstali. Muži naházeli svoje klíčky od auta do koše a my jsme si je jedna po druhé rozebíraly podle toho, jak jsme si je vylosovaly. Když přišla řada na mě, zalovila jsem v odpadkovém koši a vytáhla nějaké klíče od BMW. Zvedla jsem je do vzduchu a čekala, kdo se k nim přihlásí.

Byla jsem opravdu hodně opilá, a tudíž si moc nepamatuji, jestli mě polilo více vzrušení nebo panika, když se zvedla ruka našeho nadřízeného Karla – asi padesátiletého muže se sexy prošedivělými vlasy. Ten mě chytil za ruku a odváděl mě někam pryč. Cestu jsem moc nevnímala, dokud jsme se nezastavili před jeho kanceláří v nejvyšším patře. Karel odemkl a vstoupil dovnitř.

Já ho následovala.

Ani se pořádně nezavřely dveře a už se na mě vrhl. Přitiskl mě ke stěně a vášnivě mě líbal na krku a v dekoltu. Jak se na mě tisknul, cítila jsem jeho pevného ptáka, který se mu mačkal v kalhotách. Volnou rukou jsem mu ho třela přes kalhoty, abych ho nabudila ještě víc.

V té chvíli mi zasténal s hlavou na rameni, že po mě toužil takovou dobu, ale nemohl nic říct, protože vztahy mezi nadřízenými a zaměstnanci nejsou povolené. To, že jsem si vylosovala zrovna jeho klíče, byl podle jeho názoru osud.

Nebyla jsem si jistá, co si mám o jeho slovech myslet, ale jelikož mi poté vyhrnul šaty a krajkové kalhotky odsunul stranou, aby se mi jazykem mohl zabořit do kundičky, myšlenka na jeho slova se ztratila v nenávratnu. Lízal mě drsně. Po chvíli přidal i prsty, kterými mi rejdil uvnitř lasturky. Jednu nohu jsem měla danou na jeho rameni, přičemž slastí se mi podlamovala kolena.

Pak se najednou vymrštil, ve vteřině si sundal kalhoty a bez otálení ho do mě zabořil až po kořen. Překvapením jsem vyjekla. Měl ho trochu kratšího, ale zato pořádně macatýho. Vrážel mi ho tam znovu a znovu a zároveň mě lehce tisknul pod krkem. Vřískala jsem jako kočka.

S každým přírazem mě více a více tiskl na stěnu. Rozvázal mi zavazování za krk a hnětl mi prsa, která se tak vyvalila ven. Jazykem mi laskal bradavky.

Najednou mě popadl za krk a donutil mě, abych si klekla. Ani jsem pořádně nestačila otevřít pusu a už mi ho ládoval až do krku. Z té prudkosti se mi zvedal žaludek, ale nepřestávala jsem mu ho sát a masírovat mu k tomu koule. On měl mou hlavu v dlaních a sám si ji narážel na své péro.

Když měl dost, tak mi pomohl na nohy a mrskl se mnou o stůl. Ležela jsem na zádech a on ho do mě rval. Znovu a znovu a znovu. Vyrážel ze mě steny a křik. V jednu chvíli ho vyndal a plynule mi ho nacpal do análu. Vyjekla jsem překvapením. Ani potom si ale nebral servítky a bez milosti mi ho vymrdával.

Vyvrcholení přišlo v okamžiku, kdy se volnou rukou dotkl mého klitorisu. Ani ho nemusel stimulovat. Ten jeden dotek stačil, aby se mi zatmělo před očima a já se rozkřičela přes celou budovu. Stahování kundičky pak dohnalo k vrcholu i Karla, který mi postříkal břicho svým teplým spermatem o několik vteřin později.

Pro sex za Karlem jsem si od té doby chodila častěji a častěji, protože lepší číslo jsem nikdy nezažila. A asi o půl roku se rozvedl s manželkou a nastěhoval se ke mně. A to i se spoustou sexuálních pomůcek.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt