zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Povozila jsem se zeťovi na ocásku

Má dcera jednoho dne najednou přišla s tím, že je těhotná a bude se vdávat. Ne, že bych nevěřila tomu, že ji někdo zbouchnul, ale nechtělo se mi věřit tomu, že by si ji někdo chtěl vzít. Nebyla to žádná kráska a ani se o ní nedalo říct, že by byla chytrá, což byl zřejmě jeden z důvodů, proč se jí pod oblečením začalo kulatit bříško. No co, věk na to měla a byl to její život, tak jsem jí dala požehnání a byla zvědavá na muže, který si ji chce vzít. Jistě to bude nějaký ňouma z balíkova, který umí akorát tak přehazovat vidlemi hnůj.
Přečíst
Autor:
Gabriela D.
Publikováno:
1. 4. 2016
Přečteno:
13018x
article

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt