povozila jsem se zeťovi na ocásku

KATEGORIE: Zralé ženy

Povozila jsem se zeťovi na ocásku

Autor:
Gabriela D.
Publikováno:
1. 4. 2016
Přečteno:
13018x
Má dcera jednoho dne najednou přišla s tím, že je těhotná a bude se vdávat. Ne, že bych nevěřila tomu, že ji někdo zbouchnul, ale nechtělo se mi věřit tomu, že by si ji někdo chtěl vzít. Nebyla to žádná kráska a ani se o ní nedalo říct, že by byla chytrá, což byl zřejmě jeden z důvodů, proč se jí pod oblečením začalo kulatit bříško. No co, věk na to měla a byl to její život, tak jsem jí dala požehnání a byla zvědavá na muže, který si ji chce vzít. Jistě to bude nějaký ňouma z balíkova, který umí akorát tak přehazovat vidlemi hnůj.
article

Víc jsem se ale zmýlit nemohla. Když mi dcera představila Michala, otce jejího dítěte a mého budoucího zetě, šokovaně jsem zírala na uhlazeného muže plného života v perfektně padnoucím sáčku a s bělostnými zuby. Nebyla jsem si jistá, jestli se takhle vyparádil kvůli mně nebo takhle chodí obyčejně, ale byla to docela síla. K němu se moje zubatá, oplácaná a hloupá dcera absolutně nehodila. A na něm bylo vidět, že i když se usmívá a chce na mě udělat dobrý dojem, z toho, co se stalo, až tak odvázaný taky není.

Během naší první schůzky jsem neměla moc příležitost o něm něco pořádného zjistit, protože moje dcera byla naprosto všude, kam se pohnul. Během jejího těhotenství ale bylo postupně víc možností, a tak jsem z něho po kouscích vytáhla, že se mu moje dcera zpočátku moc nelíbila, že si s ní chtěl jenom trochu užít, ale když zjistil, že je těhotná, bral to jako zásah z hůry, aby se konečně usadil. A tak byl rozhodnut strávit s mou dcerou zbytek života, i když ji nijak příliš nemiloval. Byl si jist, že si zvykne a hlavně, že na to bude mít vliv to dítě.

Michal byl opravdu fešák a taky sexy chlap. Přesně takový jsem měla nejraději. Po nějaké době jsem si uvědomila, že pokaždé, když s ním mluvím, tak s ním taky flirtuju. To sice nebylo moc fér k mé dceři, ale nějak se mi na to nechtělo brát ohled. A tak jsem využila příležitosti, a když se dítě narodilo, nastěhovala jsem se k novopečeným rodičům, abych jim pomohla. Moje dcera byla z dítěte úplně vedle, nezvládala se o něho skoro vůbec postarat, všechno jí dlouho trvalo a jediné, co jí šlo, byla procházka s dítětem venku, když spalo. Na svého manžela neměla vůbec čas, a tak se dalo předpokládat, že zanedbávala svoje manželské povinnosti. Všimla jsem si, že Michal začal poněkud strádat. Byl doma čím dál míň, a když mohl, tak se mé dceři vyhýbal. A tak jsem se do toho vložila a začala mu pravidelně vařit, takže když přišel domů z práce, čekal ho kus teplého žvance a sklenice vína. Postupně jsem si ho omotala kolem prstu, takže mi povídal o tom, jak si s mou dcerou nerozumí a neví, co má dělat. Že si ho pořád musí honit sám, protože ona mu nedá, jelikož kojí a myslí si, že sperma by mohlo nějak poškodit mléko. Prostě výmluvy a její hloupost bránily jeho štěstí. I když se jednalo o mou dceru, tak se mi podobné stížnosti poslouchaly moc dobře. Rozhodla jsem se tedy kout železo, dokud bylo žhavé.

Další den, když takhle přišel domů, jsem dceru poslala ke kamarádce, aby se taky trochu odreagovala. Už takhle jsem za ni v podstatě dělala všechnu práci, takže to vyšlo nastejno. Když odešla, dala jsem malou spát a zeťovi uvařila dobrou večeři. Když přišel tak byl rád za chvilku ticha a teplé jídlo, které mu moje dcera zásadně nevařila. Pak jsem si k němu sedla se skleničkou vína a povídala si s ním. Když byl mírně přiopilý a opět se mi začala svěřovat, jak je to v manželství s mou dcerou hrozné, zarazila jsem ho a řekla mu, že už na to nemusí být sám. Že se mohu postarat o všechno, co mu chybí. A na to jsem mu zajela rukou do rozkroku.

Nejdříve se dal do opilého smíchu, aniž by se bránil. Pak se začal slovně bránit a naoko dávat moji ruku pryč, ale vypadalo, že ji doopravdy dát pryč nechce. Vždyť podle toho, co povídal, už neměl sex alespoň rok. Pochybuju, že mu dcera byť i jen vykouřila.

A tak jsem mu teď zajela do kalhot a mnula mu ptáka v ruce. Okamžitě a poslušně se stavěl pod mými doteky do pozoru a zeť přivíral oči slastí. Když neměl námitky, klekla jsem si na zem a jeho ptáka si strčila do pusy. Měl ho velkýho a dlouhýho, tak jak jsem to měla ráda. Čůrák už mi v ruce pořádně mlaskal, jak jsem ho sála a dráždila mu uzdičku. Zeť měl jen zakloněnou hlavu a užíval si to. Pořádně jsem mu ho honila a zároveň krouživými pohyby kouřila, palcem jsem u toho přejížděla přes jeho zrudlý žalud.

Mezitím jsem si rukou zajela do kalhotek a začala si připravovat svou kundičku. Naslinila jsem si prsty a párkrát si je zkusmo strčila dovnitř a pak ven, pak jsem si naslinila taky klitoris a kundičku zvenku. Když bylo obojí připraveno, stoupla jsem si a svlékla si kalhoty a kalhotky. A pak jsem naskočila na penis svého zetě. Pořádně jsem si ho osedlala a poskakovala jsem na něm jako zběsilá. Všechno jsem si řídila sama aneb co nejrychleji a nejhlouběji. Zeť sténal a k tomu se odvážil mě plesknout sem tam po bocích. Hnětla jsem si u toho poskakující prsa a vnímala jeho ptáka v sobě. Nabodávala jsem se na něj a pak jsem si u toho začala mnout kundičku. Vzdychala jsem u toho a poslouchala, jak mi jeho čůrák v kundě mlaská. Tak moc jsme to oba chtěli.

Zeť se po nějaké chvíli probral z letargie a odstrčil mě od sebe. Už jsem si myslela, že nechce pokračovat, ale on mě místo toho opřel o stůl, naslinil mi anál a ptáka mi nacpal do zadečku. Lehce to bolelo, ale kakaovou dírku jsem měla už dávno odpaněnou, takže to po chvilce přešlo ve slast. Měla jsem zadeček pořádně stažený okolo jeho penisu a při přirážení jsem ňadry brousila o stůl. Na to, jak to zeťák neměl dlouho, měl celkem výdrž, myslela jsem si, když se mi asi o pět minut později udělal na záda. Spokojeně jsem potom zůstala ležet na stole, zatímco on poděkoval za večeři a odešel do sprchy. I když bych měla cítit vinu vůči své dceři, nic takového se nestalo. A mám pocit, že zeť je na tom podobně.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt