zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Naše divoké výročí svatby

S manželem Lubošem jsme spolu měli oslavit našich společných třicet let ve svazku manželském. Ani jeden už jsme nebyli nejmladší, ale naše společná láska vydržela i po tolika letech. Což je s podivem, protože někdy bych toho tvrdohlavého chlapa nejraději vzala lopatou po kebuli. Na druhou stranu bylo úžasné s ním prožít všechny radosti a strasti, které přineslo vychování našich tří dětí, které už jsou ve světě a mají svou vlastní rodinu.
Přečíst
Autor:
Kamila T.
Publikováno:
30. 11. 2014
Přečteno:
5356x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt