naše divoké výročí svatby

KATEGORIE: Zralé ženy

Naše divoké výročí svatby

Autor:
Kamila T.
Publikováno:
30. 11. 2014
Přečteno:
5356x
S manželem Lubošem jsme spolu měli oslavit našich společných třicet let ve svazku manželském. Ani jeden už jsme nebyli nejmladší, ale naše společná láska vydržela i po tolika letech. Což je s podivem, protože někdy bych toho tvrdohlavého chlapa nejraději vzala lopatou po kebuli. Na druhou stranu bylo úžasné s ním prožít všechny radosti a strasti, které přineslo vychování našich tří dětí, které už jsou ve světě a mají svou vlastní rodinu.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

K letošnímu kulatému výročí, jsme se dohodli, že to pořádně rozpálíme. Což znamenalo opravdu dokonalý večer, který si budeme plnými doušky užívat.

Nejdříve jsme šli do nejdražší restaurace ve městě a objednali si cokoliv, co jsme na jídelníčku neznali. Srandovní to bylo do té doby, dokud nám na stůl nepřinesli samé škeble, malé chobotničky, šneky a další všemožnou havěť. Jelikož to ale byl náš večer, se smíchem jsme se pustili do ochutnávání. Skoro všechno jsme sice nakonec snědli, ale nutno podotknout, že nám s tím silně pomohla lahev vína, kterou jsme měli na stole. Když večeře skončila, nezůstala v ní jediná slza. Silně přiopití jsme se vydali domů, kde jsem pro svého drahého manžela připravila překvapení.

Na stůl jsem přichystala čokoládové fondue, šampaňské a jahody. Zatímco opilý manžel zápasil se špuntem lahve a tupou vývrtkou, převlékla jsem se v ložnici do sexy spodního prádla, které jsem zde měla z roku raz dva. Vešla jsem se do něho tak tak.

Svůdně jsem vešla do obýváku a zastavila se mezi dveřmi. Něžně jsem se lísala ke dveřím a opatrně vyhazovala nohou směrem vpřed, kde můj manžel seděl s otevřenou pusou a stále neotevřenou lahví šampaňského. Poslala jsem mu vzdušný polibek, ale ve chvíli, kdy jsem si všimla prázdných skleniček, jsem si povzdechla a nálada mě mírně opustila. Vytrhla jsem mu náčiní z ruky a jediným trhnutím lahev otevřela a nalila nám vychlazeného alkoholu až po okraj sklenek.

Pak jsme si připili na naše společné roky a já potom pokračovala ve svém smyslném tanci. Vášnivě jsem se točila po místnosti a hladila se po celém těle. Pohazovala jsem hlavou jako v extázi a plácala se přitom po zadku, který jsem na svůj věk měla celkem pevný. Prsa jsem měla sice povislejší, ale svůj účel stále plnila. Masírovala jsem si bradavky a s našpulenou pusou se dívala na manžela, který uhranutě zíral na moje představení.

Jakmile jsem se k Lubošovi přiblížila na dosah, popadl mě za ruku a praštil se mnou o gauč. Okamžitě se na mě vrhl a začal mě líbat po celém těle. Pak mi přikázal, abych se nehýbala, vzal jednu skleničku a celé břicho a hrudník mi polil šampaňským. Zděšeně jsem vykřikla, aby dával pozor na sedačku, ale umlčel moje starosti jediným pohledem. Krotce jsem si tedy lehla zpátky a nechala si šampaňské z pokožky olízat. Krouživými pohyby mi Luboš slízal šampaňské a než jsem se znovu mohla pohnout, polil mě s ním i v rozkroku. Líbal mi mou zmáčenou kundičku a sál z ní jak šampaňské tak mou vlhkost.

O chvíli později jsem na sobě měla už i čokoládu, kterou jsem původně připravila na sladké jahody. Manžel se ale rozhodl, že místo jahod v ní obalí mě. Kreslil mi sprosťárničky na břicho a poté je slastně zase slízával. Podobně také na mou kundičku, kdy mi na klitoris nanesl vrstvu čokolády a důkladně ji zase olízal. Vzrušením jsem nemohla dýchat. Bylo to tak nové a nečekané, že netrvalo dlouho a udělala jsem se.

Tím ale náš večer ani v nejmenším nekončil. Luboš moc dobře věděl, že mně jeden orgasmus stačit nebude. Jakmile vyvrcholení odeznělo a já s sebou přestala cukat, posadila jsem se a pomalu manžela celého svlékla. Penis už měl sice připravený k akci, ale já ho chtěla mít opravdu důkladně prokrveného, než se do mě pustí. Klekla jsem tedy na kolena a kouřila mu ho. Sála jsem mu ho a vrážela si ho hluboko do krku i s varlaty, do kterých jsem ho mírně kousala. Potom jsem mu dělala dobře rukou a zároveň ho jen špičkou jazyka dráždila na žaludu, aby byl pořádně nabuzený. Hlavičku ptáka už měl pořádně rudou.

Když už to skoro vypadalo, že se Luboš udělá, najednou se vzpřímil, praštil se mnou na stůl a bez milosti nebo dalšího otálení ho do mě vrazil. Mrdal mě zuřivě a divoce jako už dlouho ne. Sténala jsem, křičela, zatínala nehty do jeho kůže a nemohla se nabažit toho pocitu, že je ve mně. Naplňoval mě až po okraj. Moje šťávička společně se zbytky šampaňského stříkala všude okolo, jak zuřivě do mě bušil.

A pak najednou přestal. Ještě se neudělal, ale něco mu padlo do oka. Šampaňské jsem zde nechala připravené v misce s ledem, aby bylo vychlazené, až se vrátíme z večeře. A ony kostky nyní manžel hodlal použít na moje rozpálené bradavky.

Jakmile mi první kostku přiložil na ňadro, slastně jsem zasténala. Bylo to šíleně studené, ale také šíleně vzrušující. Kroužil mi s ní po bradavkách, přejížděl přes rty a pak mi ji na chvíli přitiskl i na klitoris. A to už jsem nevydržela a udělala se podruhé. Stahovala jsem svou broskvičku kolem jeho pyje, který ve mně pořád byl, a to Luboše přivádělo do transu. Ale zvládl se ještě neudělat. Ptáka ze mě ale vyndal a pomohl mi, abych se přetočila na břicho a vyšpulila tak na něho zadeček, do kterého mi ho nyní narval.

Vyčerpaná předchozím orgasmem jsem se nechala šukat a pleskat po zadku, aniž bych nějak pomáhala. Luboš si ale vystačil sám. V jednu chvíli mě pěvně chňapl za vlasy a zvrátil mi hlavu nazad, aby měl lepší možnost přirážení. Když mě pustil, zasunul mi ruce pod břicho a pleskal mě dlaní po klitorisu tak dlouho, dokud jsem se neudělala potřetí. A tentokrát se udělal se mnou i on. Horké sperma mi nastříkal na záda a pak se zhroutil do sedačky. Oba jsme byli natolik vyřízení a opilí, že jediné, co jsem zvládla, bylo se osprchovat a padnou do postele. Ještěže další den byl víkend, protože tak hrozný bolehlav jsem ráno opravdu dlouho neměla.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt