zralé ženy

KATEGORIE: Lesbičky

Tři kamarádky u kávičky

Já, Milada a Kateřina jsme milovaly kávový dýchánek o páté. Pořádaly jsme ho společně každou neděli a vždycky se u toho pořádně pobavily. Vždycky jsme se dohodly, která přinese zákusy ke kávičce, a tentokrát jsem byla na řadě já. Člověk by si pomyslel, že tři staré babky, které se scházejí ke kávě o páté, jsou jen nudné patronky, které drbou kde koho. Na jednu stranu to sice byla pravda, ale na druhou nutno podotknout, že jsme ještě stále byly pořádné dračice.
Přečíst
Autor:
Libuše Z.
Publikováno:
20. 10. 2014
Přečteno:
5472x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt