tři kamarádky u kávičky

KATEGORIE: Lesbičky

Tři kamarádky u kávičky

Autor:
Libuše Z.
Publikováno:
20. 10. 2014
Přečteno:
5422x
Já, Milada a Kateřina jsme milovaly kávový dýchánek o páté. Pořádaly jsme ho společně každou neděli a vždycky se u toho pořádně pobavily. Vždycky jsme se dohodly, která přinese zákusy ke kávičce, a tentokrát jsem byla na řadě já. Člověk by si pomyslel, že tři staré babky, které se scházejí ke kávě o páté, jsou jen nudné patronky, které drbou kde koho. Na jednu stranu to sice byla pravda, ale na druhou nutno podotknout, že jsme ještě stále byly pořádné dračice.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Všechny tři jsme byly vdovy a vzhledem k našemu věku nebylo zase tak snadné najít někoho, kdo by byl ochotný odpomoci nám od našich přirozených ženských tužeb. A proto nám nezbývalo nic jiného, než si od nich pomáhat svépomocí. Nebylo tomu tak každou neděli, ale minimálně dvakrát do měsíce se naše setkání měnilo v pořádnou sexuální orgii. A jelikož minulý týden na to nedošlo, byla jsem plna očekávání a vzrušení, že tomu tak bude dnes.

Už od tří hodin jsem nic nedělala a jen nervózně pochodovala po pokoji a nemohla se dočkat. Čas jako kdyby se zastavil. Televize nepomáhala, počítač mě nezabavil, pletení mi nešlo, jak se mi nedočkavostí třásly ruce. Konečně bylo cca půl páté a já mohla vyrazit pro cukroví. Nabrala jsem toho požehnaně – jednak aby bylo z čeho vybírat, jednak kdybychom se rozhodly to cukroví využít i trochu jinak.

Chvíli před pátou jsem zvonila u Milady doma. Kateřina už zde byla a také netrpělivě poposedávala na sedačce. Milada mezitím v kuchyni připravovala kávu a aranžovala donesené cukroví. Když potom přišla mezi nás, započala naše povídání, jako kdyby si nevšimla té sexuální energií nabyté atmosféry, která v pokoji byla.

Nepřerušovaly jsme ji, když si stěžovala na syna, který to pořádně neuměl s dětmi a její vnoučata tak rostla pomalu ale jistě pro kriminál. Vnuk byl zase podmínečně vyloučený, protože do školy přinesl marihuanu, kterou ke všemu ještě prodával a kouřil na záchodě. Každá jsme si našly něco, co bylo potřeba probrat a samozřejmě nevyřešit, ale tak to prostě chodilo. Já si postěžovala na souseda, který mi neustále dělal naschvály, protože jsem neměla ráda jeho psa, a Kateřina měla zase problémy se svou dcerou, která u ní stále bydlela, protože si nebyla schopná najít muže a vlastně ani pořádnou práci.

Čas nám u těch řečí spokojeně plynul, ale napětí mezi námi nemizelo. Zákusů moc neubylo, ale kávu už jsme měly všechny vypitou. Bylo zřejmé, že buď se něco začne dít hned teď, a nebo každá znovu odejdeme domů bez toho, abychom se zbavily svého „kříže“. A stejně tak to cítila i Kateřina.

Jakmile si Milada začala stěžovat na další věci, přesunuly jsme se obě dvě k ní, každá z jedné strany, a utěšovaly ji. Hladily jsme ji po rukách a po tváři, aby cítila naši blízkost a my zase tu její. Ačkoliv z nás tří byla nejstarší, táhlo ji na šedesát dva, měla stále jemnou pleť a zachovalé tělo.

Milada si nejdříve naše utěšování vysvětlovala jenom jako přátelské projevy o její osobu. Stále nechápala, kam tím směřujeme.

A pak ji Kateřina políbila na tvář a já ji pohladila po stehnu.

V ten okamžik jí to všechno docvaklo. Na obličeji se jí rozhostil velký úsměv a všechny problémy které ji až doteď tížily, jako kdyby se vypařily. Natáhla se ke Kateřině a pořádně ji políbila. Všimla jsem si, že jejich jazyky po sobě kloužou a otírají se. Já jí mezitím hladila stehno a rukou po něm stoupala čím dál výše.

Až jsem dosáhla rozkroku. Při tom jediném doteku s sebou Milada mírně cukla, ale já se nenechala odradit. Hladila jsem ji přes kalhoty na intimních partiích a kousala ji přitom do ucha. Milada tiše Kateřině vzdychala do úst.

Jelikož se to začínalo pořádně rozjíždět, poodsunula jsem stolek a klekla si na zem. Sundala jsem Miladě kalhoty i kalhotky a nohy jí odsunula od sebe. Kundičku měla pěkně tvarovanou a už i hezky vlhkou. Dívala jsem se, jak se spolu Milada s Kateřinou líbají a jak si vzájemně hladí ňadra. Milada pak Kateřině sundala halenku a svlékla jí podprsenku. Kateřina měla malá prsa, a tak ani věk se na nich tolik nepodepsal. Zato je ale měla pěkně citlivá.

A ve chvíli, kdy Milada Kateřině začala olizovat bradavky, zabořila jsem jí do štěrbinky dva prsty. Pomalu jsem s nimi sunula tam a zase zpátky, a když jsem je vyndávala, popleskávala jsem ji po frndě. Milada vzrušeně vzdychala a kromě toho, že Kateřině laskala prsa, přidala i ruku v rozkroku. Nenamáhala se ale se sundáváním kalhot a jednoduše Kateřině strčila ruku pod kalhoty a prstila ji.

Já jsem zabořila jazyk do její vagíny a dráždila ji na klitorisu. Kroužila jsem kolem něho a sála ho. K tomu jsem jí dělala dobře prsty. Když tu náhle Milada vykřikla a celou ruku mi smáčela svojí šťávičkou. Většinou měla krátké orgasmy, ale zato jich zvládala několik za sebou.

Zvedla jsem se ze země a svlékla se do naha. Pak jsem se postavila tak, aby Kateřina měla přístup k mojí kundičce a mohla mě prstit. Okamžitě mou pobídku pochopila a ujala se své role. Prstíčky mi klouzala ve štěrbince, zatímco mi jazykem prozkoumala každý kousek úst. Její lasturce se mezitím věnovala Milada, která jí do kalhot strčila i hlavu a pořádně jí vylizovala pekáč. Kateřina se po chvíli udělala.

Já jsem si potom sedla na gauč a Kateřina i Milada se na mě vrhly. Obě mi lízaly kundičku a vzájemně se přitom dotýkaly jazyky. Dělaly to tak, abych na ně dobře viděla. I jen pohled na ně mě vzrušoval. Kateřina mi navíc dva prstíčky strčila do análu a prstila mě i tam. I já jsem se nakonec udělala.

Mě i Kateřině jeden orgasmus stačil, ale Milada chtěla ještě. A tak jsme ji trochu potřely šlehačkou ze zákusků a polily ji vaječným krémem. Všechno jsme z ní slízaly a přitom jí masírovaly kundičku, dokud se znovu neudělala.

Když jsme odcházela, byla jsem unavená, ale spokojená. Další posezení u kávy bude zase trochu střídmějšího charakteru, ale i tak jsem se na něj těšila.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt