zralé ženy

article

Unesená

Když jsem se probudila, nemohla jsem se vůbec pohnout. Před očima jsem měla tmu. Chtěla jsem...
Přečíst
KATEGORIE: Zralé ženy

Unesená

Když jsem se probudila, nemohla jsem se vůbec pohnout. Před očima jsem měla tmu. Chtěla jsem křičet, ale nemohla jsem, měla jsem něco nacpaného v ústech. Jazykem jsem tu „věc“ prozkoumala a zjistila, že jde o kulatý roubík, který jsem viděla několikrát v pornu. A v té chvíli mi došlo, že tma kolem mě je proto, že mám na očích pásku.
Přečíst
Autor:
Lucie B.
Publikováno:
15. 7. 2015
Přečteno:
18088x

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt