unesená

KATEGORIE: Zralé ženy

Unesená

Autor:
Lucie B.
Publikováno:
15. 7. 2015
Přečteno:
18148x
Když jsem se probudila, nemohla jsem se vůbec pohnout. Před očima jsem měla tmu. Chtěla jsem křičet, ale nemohla jsem, měla jsem něco nacpaného v ústech. Jazykem jsem tu „věc“ prozkoumala a zjistila, že jde o kulatý roubík, který jsem viděla několikrát v pornu. A v té chvíli mi došlo, že tma kolem mě je proto, že mám na očích pásku.

Zběsile jsem začala máchat rukama a nohama, ale nebylo mi to k ničemu. Byla jsem připoutaná a ruce jsem měla pevně přivázané. Ležela jsem zřejmě na posteli a nohy i ruce jsem měla přivázané ke každému rohu postele. Pokusila jsem se křičet, ale nic nebylo slyšet. Netušila jsem, kde to jsem. Mohla jsem ležet doma na své posteli, stejně jako jsem mohla být někde v bordelu. Nebyla jsem si jistá, co si pamatuju jako poslední. Jistotu jsem měla jenom v tom, že nyní ležím na nějaké posteli, nahá a s roztaženýma nohama.

Najednou jsem kolem sebe uslyšela pohyb a postel po mé levé straně se prohnula. Někdo si sednul na její okraj. Natočila jsem hlavu tím směrem a pokusila se poprosit o milost, ale ničemu z toho, co jsem říkala, nebylo rozumět. Po chvíli se postel narovnala a já zase osaměla. Po tvářích mi tekly slzy, bála jsem se toho, co se mnou budou dělat.

A pak jsem na bradavkách ucítila něco studeného. Překvapením jsem s sebou cukla. Nebolelo to, naopak to bylo celkem příjemné. Někdo mi jezdil po ňadrech kostkou ledu. Snažila jsem se uklidnit a nevzpírat se, protože jsem doufala, že když budu spolupracovat, budu to mít rychleji za sebou. Ten člověk ale nikam nespěchal. Když jsem měla bradavky dostatečně ztvrdlé, dal mi kostku na klitoris. Můj šokovaný výkřik utlumil roubík. Nejdříve mi přejížděl po pyscích zvenku a kroužil mi kolem klitorisu. Když už jsem genitálie skoro necítila, nacpal mi zbytek kostky dovnitř vagíny. I když to nebolelo, bylo to hrozně nepříjemné. Snažila jsem se kroutit a vytlačit tu kostku ven, ale nešlo to. Cítila jsem, jak se ve mně postupně rozpouští.

Potom jsem uslyšela nějaké bzučení. Zděšeně jsem se otáčela po zdroji toho zvuku, ale přes pásku jsem samozřejmě nic neviděla. Je to motorová pila? Elektrický nožík? Hlavou mi šlo tolik myšlenek najednou, že jsem se nemohla soustředit.

Na zmrzlých bradavkách jsem ucítila vibrace. Nejdříve jsem si myslela, že mi snad někdo chce uříznout bradavky, ale když jsem se trochu uklidnila, uvědomila jsem si, že je to jenom vibrátor. S prudce tlukoucím srdcem jsem uvolnila zaťaté svaly a v rámci mezí si to „užívala“. Na svém těle jsem cítila něčí ruce, jak mi přejíždějí přes prsa a lehce je mačkají. Jako kdyby ten někdo zkoušel, jestli se mu moje prsa vejdou do dlaně. Vibrátor na bradavkách mezitím zapůsobil tak, že jsem dole zvlhla. To zřejmě bylo také záměrem.

Na kundičce jsem něco ucítila. Něco se mi otíralo o vlhkou lasturku a pleskalo mě po klitorisu. Mohl to být něčí penis stejně jako velké dildo. A ta věc do mě vzápětí pomalu vklouzla. Ani když to bylo ve mně, nebyla jsem si jistá, co to vlastně je. Tedy až do chvíle, kdy se mi o kundičku neotřela další a přes moje nohy si někdo nedal svoje. Teď už jsem si byla jistá, že mám v kundičce dvojité dildo. A vzápětí se ta druhá holka dala do pohybu. Dildo ve mně klouzalo sem a tam a o můj klitoris se otíral ten její. Mezitím mi někdo stále tisknul na bradavky vrčící vibrátor. Už jsem nemohla překonávat nadále slast, která mnou projížděla. Sténala jsem do svého roubíku, zatímco mi po tvářích tekly další a další slzy.

Slyšela jsem sténání té druhé, jak se mrdala druhou stranou dilda. Zajíždělo mi to až hluboko do těla a pak zase ven. A to až dokud se ta holka neudělala. Cítila jsem, jak s sebou vrtí a sténá mnohem hlasitěji. Když se udělala, odešla a dildo si vzala s sebou.

Osaměla jsem s tím člověkem, co mi bradavky masíroval vibrátorem. Otočila jsem hlavu směrem na něho a doufala, že mi sundá roubík a škrabošku, protože už je po všem, ale mýlila jsem se.

Do kundičky mi vjel opravdový penis a vibrátor se přesunul na můj klitoris. Hlavou mi proběhla myšlenka, kolik lidí tu vlastně vůbec je. A možná důležitější – kolik se jich na mě hodlá ukájet?

Tenhle chlap měl velký péro, takže když mi ho strkal dovnitř, šíleně to bolelo. Bylo to, jako kdyby mi kundičku trhal na dvě půlky. Myslím si, že mi ji možná doopravdy trochu natrhl. Ale to ho nezajímalo. Hned, jakmile do mě nacpal alespoň půlku svýho macka, mě začal mrdat. Funěl a hekal u toho. Celá postel se otřásala, když mě šoustal do kundičky. A pak mě otevřenou dlaní někdo pleskl přes bříško. Šokem jsem vykřikla, ale to opět zaniklo díky roubíku. Plakala jsem a sténala zároveň, křičela jsem a prosila o milost, ale nikdo mě neslyšel. Vnímala jsem jenom, jak se celá hýbu, když do mě bolestivě zajíždí ten tlustý pták. A mrdal mě tak dlouho, dokud se neudělal a nepostříkal mi břicho spermatem. Cítila jsem jeho teplou mrdku na břiše.

A pak asi konečně přišla řada na toho, co mě předtím rozehřál vibrátorem. Ten si na mě klekl, až jsem skoro nemohla dýchat a tisknul mi prsa k sobě. Mezi nimi si ho potom honil. Přitom mě pleskal a bil přes prsa, tváře a chvílemi i přes kundičku. Zatímco se na mě takto uspokojoval, nacpal mi někdo do kundičky znovu to dildo a vší silou mě mrdal. Už jsem se nevzpírala na odpor, nesnažila jsem se prosit, vnímala jsem jen, jak do mě zajíždí ten umělý pták a zase vyjíždí, jak mě suchá kundička bolí a oni nepřestávají. Rány, které na mě dopadaly, byly do rytmu se zásuny. Vždycky, když se mi jeho pták otřel o bradu, uhodil mě do obličeje. Dildo mě šukalo v jiném rytmu.

Když se konečně udělal, byla jsem naprosto vyčerpaná. Nejsem si jistá, jestli jsem náhodou na chvíli i neomdlela, jak dlouho to trvalo. Ale všechno to nakonec skončilo. A jakmile bylo po všem, probrala jsem se z hlubokého spánku.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt