zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Barmanka obšťastňuje štamgasta

Pracovala jsem jako barmanka v jednom klubu. Měla jsem tu práci ráda, i když mi bylo už po třicítce, štamgasti mě sem tam pozvali na nějaké to pití zdarma, a když jsem nenosila podprsenku, dostávala jsem pěkná dýška. Byla to sice práce na noční směnu, ale jelikož doma na mě nikdo nečekal, tak mi to nevadilo. Měla jsem za to alespoň příplatek navíc.
Přečíst
Autor:
Marcela H.
Publikováno:
15. 3. 2017
Přečteno:
8014x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt