barmanka obšťastňuje štamgasta

KATEGORIE: Zralé ženy

Barmanka obšťastňuje štamgasta

Autor:
Marcela H.
Publikováno:
15. 3. 2017
Přečteno:
7996x
Pracovala jsem jako barmanka v jednom klubu. Měla jsem tu práci ráda, i když mi bylo už po třicítce, štamgasti mě sem tam pozvali na nějaké to pití zdarma, a když jsem nenosila podprsenku, dostávala jsem pěkná dýška. Byla to sice práce na noční směnu, ale jelikož doma na mě nikdo nečekal, tak mi to nevadilo. Měla jsem za to alespoň příplatek navíc.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Během jedné směny, jsem si na baru všimla nějakého mladého kluka. Jakmile klaply dveře, vždycky se otočil, takže jsem vydedukovala, že čeká na nějakou holku. Ta ale pořád nepřicházela. S každým klapnutím dveří byl smutnější a smutnější, tak jsem mu šoupla panáka na účet podniku. Kopnul ho do sebe jako medicínu a prázdný panák mi vrátil zpátky. Povzbudivě jsem se na něho usmála, bylo mi ho dost líto. Byl to takovej ten typ kluka, co vypadá jako ňouma, který než dá holce francouzáka, tak se jí zeptá, jestli může.

Seděl na baru víc než dvě hodiny, aniž by se hnul z místa. Přihrála jsem mu tedy dalšího panáka, ale tentokrát jsem mu řekla, že je to od dívky naproti na baru. Hned si všimla našich pohledů a nesměle se na nás usmála. Respektive na toho kluka, kterému se alespoň trochu konečně zvedli koutky. Doufala jsem, že moje role dohazovačky je u konce, že si našel alespoň nějakou holku na jednu noc, ale zhruba po deseti minutách si tu holku odvedl nějaký velký borec, který jí předtím koupil pořádný pití. Když jsem mu ho dávala přes bar, tak jsem do něj nenápadně plivla.

Ten chudák byl zase sám na konci baru a smutně koukal do desky stolu. Přihrála jsem mu dalšího panáka a přiťukla si s ním. Pomalu to ani nezaregistroval.

Fakt mi toho chudáka bylo líto, ale nevěděla jsem, co jiného bych už pro něj udělala. A tak jsem mu dala ještě jednoho panáka a z dálky ho potom pozorovala. Bylo už dlouho po půlnoci, ale on pořád seděl na stejném místě, aniž by se pohnul. Vypadal jako přimražený.

Kolem třetí hodiny ráno jsem vykopla posledního opilého štamgasta a dala dobrou kolegovi, který mířil domů za přítelkyní. Na baru stále ještě seděl ten kluk a otáčel v ruce prázdným panákem. Měl podnapilý a nepřítomný výraz.

Zhasila jsem všechna nepotřebná světla a potom mu řekla, že mu naliju dalšího panáka, jestli teda chce. Aniž by zvednul hlavu, posunul směrem k barmanské straně pultu prázdnou skleničku. Když se ani po chvíli nic před jeho hlavou neobjevilo, zvednul hlavu a rozhlédl se.

Ležela jsem natažená na barovém pultu a v pupíku se mi leskl nalitý panák vodky.

Kluk se po mě překvapeně podíval, ale nekomentoval to. Konečně sesednul z barové stoličky a došel ke mně. Nejdříve mi přejel jazykem po odhaleném bříšku, než sjel k pupíku a vysál mi z něj vodku. Trochu se přitom zakuckal. Zeptala jsem se, jestli chce další.

Přikývnul.

Nalila jsem si do pupíku další a přitom záměrně trochu rozlila vedle, takže mi stekla směrem k podbřišku. Kluk se nenechal ničím odradit a opět mi přejel jazykem přes břicho, vycucnul vodku a potom pokračoval k mému rozkroku. Když vodku vylízal i tam, přesunul se zpátky nahoru a tentokrát se nenechal odradit tričkem. Nadzdvihl ho a dostal se rovnou ke stojícím bradavkám, protože jsem jako obyčejně neměla podprsenku. Jazykem udělal kolem mých bradavek kroužek a potom se na ně přisál. Jemně mě do nich kousal a olizoval je, jako kdyby to byly bonbóny. Prohrabovala jsem mu mezitím vlasy a sledovala, jak pracuje na mém těle.

Rukou mi mezitím vjel mezi nohu a přes kalhoty mi mnul kundičku, která pomalu ale jistě vlhla. Obratně mi rozepnul kalhoty, a když jazykem sjížděl po mém těle zase dolů, už jsem je měla napůl sundané. Rovnou se tedy jazykem a ústy zabořil do mé kundičky. Jazykem mi rozhrnul pysky a žužlal mi klitoris, který byl naběhnutý a červený. Pak mi do kundičky zasunul palec, zatímco mě nepřestával něžně lízat.

Bylo jasné, že to zajde dál, tak jsem se přesunula na kulečníkový stůl.

Sundal si oblečení a s postaveným pinďourem v ruce ke mně přistoupil. Lehla jsem si na břicho a v této poloze mu ho kouřila, zatímco on si nejdříve podpíral boky. Potom mi přejel přes zadeček, který jsem na něj vyšpulila, takže mě mohl mezitím prstit, co jsem mu ho kouřila.

Když do mě zasouval ptáka, pěkně to klouzalo. Dělal to pomalu, nikam nespěchal. Zajížděl do mě pomalu a až po kořen, přitom mi masíroval bradavky a olizoval břicho, na které nalil další vodku. Ta stékala na zelený koberec stolu, ale v té chvíli to bylo jedno. Pohupovala jsem zadečkem do jeho tempa a nohy mu obmotala kolem těla, abych ho měla co nejblíže.

Přehodil si jednu mou nohu na hruď a postavil se ke mně z boku. Jeho penis mi brousil kundu z jiného úhlu a zajížděl pořádně hluboko. Vlhce ve mně mlaskal a jeho koule mi naráželi na zadeček. Líbal mi u toho chodidla a lýtka, oči měl přitom přivřené. Jeho pohyby byly plynulé a tempo pomalejší, o to neúprosnější ale bylo. Tělem mi proudila slast, která vyvrcholila v mokrém orgasmu. Těsně předtím, než jsem se udělala, mi ten kluk vyndal ptáka z kundy a vyprstil mě, takže jsem mu pořádně postříkala ruku. Dlouho jsem takový squirt neměla.

On ale ještě neměl hotovo. Plesknul mě po zadečku, abych se zvednula a potom si lehnul na kulečník místo mě. Já jsem se k němu otočila zády a nasedla na jeho čůráka znovu. Kundičku jsem měla pořádně staženou od předešlého orgasmu, ale jemu to nestačilo. Zatímco mě šukal, mi rukou ohmatával zadeček a pak mi do něj strčil dva prsty. Když zjistil, že se tam snadno dostane, prsty vyměnil za ptáka. Zezadu mě nabíral do análu a přitom mě líbal na rukách, na kterých jsem byla podepřená. Tedy jenom na jedné, druhou jsem si hrála s kundičkou a prstila se.

Ten kluk se mi vystříkal do zadečku a nechal svoje sperma pěkně vytékat. Kapalo mu na holé břicho, odkud jsem ho slízala. Ta holka měla pech, že nepřišla, užila by si skvělou mrdačku.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt