zralé ženy

article

Zloděj sexu

Domů se mi šlo více než těžko. Hlavou mi stále zněla slova naše ředitele, který oznamoval, že ve...
Přečíst
KATEGORIE: Zralé ženy

Zloděj sexu

Domů se mi šlo více než těžko. Hlavou mi stále zněla slova naše ředitele, který oznamoval, že ve všech odděleních se bude masově propouštět. Poslední zakázka bohužel nedopadla tak, jak se očekávalo a financí najednou bylo povážlivě málo. Podle jeho slov bylo zapotřebí si utáhnout opasky a několika „hladových“ krků se zbavit.
Přečíst
Autor:
Marek P.
Publikováno:
15. 10. 2014
Přečteno:
4975x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt