zloděj sexu

KATEGORIE: Zralé ženy

Zloděj sexu

Autor:
Marek P.
Publikováno:
15. 10. 2014
Přečteno:
4974x
Domů se mi šlo více než těžko. Hlavou mi stále zněla slova naše ředitele, který oznamoval, že ve všech odděleních se bude masově propouštět. Poslední zakázka bohužel nedopadla tak, jak se očekávalo a financí najednou bylo povážlivě málo. Podle jeho slov bylo zapotřebí si utáhnout opasky a několika „hladových“ krků se zbavit.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Ve fabrice jsem dělal jen asistenta, nedělal jsem si iluze o tom, že jestli opravdu dojde na propouštění přebytečných lidí, já půjdu mezi prvními. Horší už bylo jenom vědomí toho, že tu práci opravdu potřebuju. Bez ní by netrvalo ani dva měsíce, a neměl bych ani na nájem toho malého kumbálku s nadsazenou cenou v přízemí. Potřeboval jsem nutně práci, už nyní jsem živořil ze dne na den, což teprve až dojde na nejhorší?

Neuplynul ani týden a moje noční můra se naplnila. Znovu se mi domů šlo těžko, ale tentokrát to bylo kvůli objemné krabici, ve které bylo několik málo mých věcí, které jsem si předtím odnosil na pracoviště. Na propouštění samozřejmě došlo a moje jméno figurovalo na seznamu odpadlíků v první linii. Neměl jsem jednoduše šanci.

Doma jsem se zhroutil do sedačky a marně zatlačoval slzy beznaděje, vzteku a paniky. Peněženka v mé kapse byla až moc lehká a kapsy? Jedna prázdná a druhá vysypaná. Na stole se mi hromadily účty, na které přibývaly jako sníh upomínky. Na účtu jsem byl v mínusu, rodiče mi nemohli pomoci. Byl jsem prostě na dně.

A najednou mě z mého dalšího záchvatu sebelítosti napadla jediná spásná myšlenka. Někde si od někoho „půjčím“. Probíral jsem svoje šance ze všech stran, snažil jsem se vymyslet něco jiného, ale jiný nápad se nedostavoval. Uvažoval jsem o různých možnostech, díval jsem se na to ze všech stran a úhlů, ale nakonec jsem se pevně rozhodl, že to udělám.

Jelikož jsem byl bez práce, nebylo zase tak těžké najít si čas na to, abych si nějaký byt vytipoval. Procházel jsem se každý den bezcílně a díval se na starší ženy s taškami a maminky na mateřské a říkal si, že těm to udělat nemůžu. Vlastně bych to neměl dělat nikomu, ale v den, kdy mi odpojili elektřinu, jsem přestal pochybovat. Jiná cesta ven nevedla.

Hned následujícího dne jsem si vybral jeden byt v přízemí, kde bylo neustále otevřené okno. Nevěděl jsem sice, kdo tam bydlí, ale jednodušší cíl jsem si nemohl vybrat.

Vyhrabal jsem doma staré rukavice a na obličej si dal lyžařskou kuklu. Lyže jsem musel prodat už před lety, ale kukla mi doma zbyla. Do kapes jsem si dal pár nezbytností a kolem půlnoci jsem byl namístě.

V bytě byla tma. Nebyl jsem si jistý, jestli už šel obyvatel bytu spát nebo nebyl doma, ale už jsem nehodlal déle otálet.

Vyklonil jsem okno, co nejvíce to šlo. Srdce mi poskočilo radostí, když jsem zjistil, že vůbec není zajištěné, takže jsem už o pět minut později stál uvnitř v pokoji.

Byla to pěkně zařízená ložnice.

Bez dalšího váhání jsem se pustil do prohledávání skříněk, přičemž jsem se snažil, abych dělal co nejmenší hluk. Bohužel se mi to až tolik nedařilo. Nervozitou mi všechno padalo a klepající se ruka shazovala jednu drobnost z nočního stolku za druhou.

Najednou se v pokoji rozsvítilo a ve dveřích stála černovlasá žena v županu. Jakmile mě uviděla, začala šíleně ječet a utíkat. Automaticky jsem se za ní rozeběhl, a když jsem ji doháněl, skočil jsem po ní tak, že jsme oba spadly na zem. Žena se během pádu uhodila do hlavy a nyní byla v bezvědomí.

Zděšeně jsem se díval na to, co jsem provedl. Rychle jsem jí zkontroloval tep a dýchání. Když jsem si potvrdil, že je jenom omráčení, oddechl jsem si.

Jakmile jsem se trochu uklidnil, uvědomil jsem si, že při pádu se ženě župan rozvázal a poodhalil, že na sobě nic nemá. Nejdříve jsem zaváhal, ale pak jsem si řekl, proč bych se přece nepodíval? Odsunul jsem cíp županu stranou a naskytl se mi pohled na celé její krásné tělo. Měla ho vysportované, určitě chodila posilovat, prsa měla tak čtyřky.

Nervozita už mě opustila, když jsem ji hladil po dokonalých bocích a pevném zadečku. Začínal jsem být vzrušený.

Otočil jsem ženu tak, aby ke mně ležela čelem. Neměla na sobě ani kalhotky. Její kundička byla nádherně narůžovělá a perfektně oholená. Napadlo mě, jestli na někoho nečekala.

Pokud jsem měl této situace využít, tak okamžitě.

Rychle jsem si sundal kalhoty a jednou rukou si ho začal honit. Tou druhou jsem se dotýkal jejího hebkého těla a vnímal její teplo. Pták mi v ruce tuhnul a ona byla snad čím dál hezčí. S ženou jsem nebyl už tak dlouho, že jsem nyní odhodil všechny myšlenky na důsledky a naklonil se nad ni. Do pusy jsem si nacpal její krásné bradavky a sál je, zatímco jsem jí masíroval prsa. Pak jsem si nad ni kleknul a donutil ji, aby pootevřela pusu. Byla stále v bezvědomí, když jsem jí ládoval svého ptáka do úst a pořádně jí s ním vyprášil pusinku. Dával jsem si samozřejmě pozor, abych jí neublížil, nebo aby se nezačala dusit, ale ani v nejmenším jsem nemínil přestat.

Když jsem měl čůráka pořádně morkýho, naslinil jsem jí kundičku a zasunul ho do ní. Držel jsem její bezvládné tělo za boky a mrdal ji do její dokonalé štěrbinky. Přidržoval jsem si její nohy, aby mi neklouzala pryč a šukal ji. Adrenalin z toho, že jsem chtěl krást, z toho, že jsem ji teď znásilňoval, z toho, že by každou chvíli mohl někdo přijít, mě nabíjela energií. Cítil jsem se jako král. Mohl jsem si s ní dělat, co jsem chtěl.

Pleskal jsem ji po poskakujících ňadrech a řádně ji svého čůráka zabodával až po kořen do těla. Její lasturka byla pořádně úzká a ta těsnost mě šíleně vzrušovala. Bral jsem si ji bez ohledů na všechno.

Položil jsem ji na bok a dal jí nohu přes nohu. Už takhle úzká mušlička se jí stáhla ještě více a já byl na vrcholu blaha. Popleskával jsem ji po vyšpuleném zadečku a prstíčky jí zajížděl do análu.

Vyvrcholení na sebe nenechalo dlouho čekat. Pořádně jsem jí postříkal ta velká prsa.

Jakmile jsem byl hotový, rychle jsem se zase oblékl, vzal si všechny cennosti, co jsem kde našel a utekl stejnou cestou, jakou jsem přišel.

Že mě dopadli hned druhý den vám snad ani nemusím říkat. Žena šla hned po znásilnění do nemocnice, kde bylo odebráno sperma, podle kterého mě našli. Ukradené předměty z jejího bytu už pak byly jen dalším důkazem.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt