zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Manželčin připínací penis

Byl jsem ženatý už deset let, a ačkoliv jsme s Žofií měli dobrý vztah a skvělý sex, poslední dobou mi přišlo, že tomu něco chybí. Nebyl v tom takový ten náboj, ta dravost a hravost během sexu, s jakou jsme se do sebe původně zamilovali. Jak říkám, sex byl dobrý, mně pomalu ale jistě tenhle průměr přestával stačit. Společně jsme se tedy rozhlíželi po nějakých hračkách a ozvláštněních, takže jsme si to častěji rozdávali v kuchyni a v koupelně, ale potom, co jsem uklouzl na dlaždičkách, už to nebylo to pravé. Koupil jsem Žofii dokonce lepší vibrátor, abychom během sexu vyzkoušeli něco nového, ale i to nás po chvíli omrzelo. Respektive, mě to omrzelo. Žofie byla bezradná, už nevěděla, co se mnou, aby mi nějak nudný sex zpestřila. A díky tomu se naše pravidelné soulože smrskly na jednou dvakrát do měsíce. Oba jsme z toho byli špatní.
Přečíst
Autor:
Martin B.
Publikováno:
27. 4. 2016
Přečteno:
10047x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt