manželčin připínací penis

KATEGORIE: Zralé ženy

Manželčin připínací penis

Autor:
Martin B.
Publikováno:
27. 4. 2016
Přečteno:
10118x
Byl jsem ženatý už deset let, a ačkoliv jsme s Žofií měli dobrý vztah a skvělý sex, poslední dobou mi přišlo, že tomu něco chybí. Nebyl v tom takový ten náboj, ta dravost a hravost během sexu, s jakou jsme se do sebe původně zamilovali. Jak říkám, sex byl dobrý, mně pomalu ale jistě tenhle průměr přestával stačit. Společně jsme se tedy rozhlíželi po nějakých hračkách a ozvláštněních, takže jsme si to častěji rozdávali v kuchyni a v koupelně, ale potom, co jsem uklouzl na dlaždičkách, už to nebylo to pravé. Koupil jsem Žofii dokonce lepší vibrátor, abychom během sexu vyzkoušeli něco nového, ale i to nás po chvíli omrzelo. Respektive, mě to omrzelo. Žofie byla bezradná, už nevěděla, co se mnou, aby mi nějak nudný sex zpestřila. A díky tomu se naše pravidelné soulože smrskly na jednou dvakrát do měsíce. Oba jsme z toho byli špatní.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Brzy jsem měl mít narozeniny, a tak jsem doufal, že třeba Žofie něco vymyslela, co by nám zpříjemnilo takový večer. Myslel jsem na nějaké sexy prádlo, dokonce na striptérku nebo holku do trojky, i když to už jsme zkoušeli a ani jednoho nás to nijak nevzalo. Čím se to blížilo, tím víc se Žofie potměšile usmívala a dělala podivné narážky, začínal jsem se opravdu moc a moc těšit.

Když konečně narozeninový den přišel, přijela celá rodina, i naše odrostlé děti. Dostal jsem spoustu zajímavých a vtipných dárků, ale přeci jen jsem se nemohl dočkat, až všichni vypadnou a Žofie mi ukáže ten dárek od ní. Oslava se táhla a hosté ne a ne odejít. Až když stůl doopravdy zel prázdnotou, zapadly dveře za posledním pozvaným. Okamžitě jsem zahodil oslaveneckou čapku a rozeběhl se za Žofií do kuchyně. Ta už tam stála s velkou krabicí a vesele na mě pomrkávala. Vlepil jsem jí rychlou pusu, aby neřekla a honem se pustil do trhání papíru. Pod obalem na mě vykoukla krabice od koloběžky. Zmateně jsem se na manželku podíval, ale ta nic neříkala. Krabice ale byla moc lehká na to, aby v ní opravdu byla nějaká koloběžka, a tak jsem obalu přestal věnovat pozornost a cupoval dál. Dostal jsem se na druhou vrstvu, kde byl obal od reproduktorů, to už mě ale ani nepřibrzdilo. Když jsem se konečně dostal k obsahu, zděšeně jsem se na manželku podíval.

Dala mi připínací penis.

Znechuceně jsem tu věc vyndal z krabice a pomalu si ji prohlížel. Držel jsem si ji v uctivé vzdálenosti od těla a stále se nemohl vzpamatovat. Ano, náš sex sice potřeboval nějaké oživení, ale opravdu bych si měl nechat odpanit zadek? Tak do toho tedy nejdu.

Naštvaně jsem tu věc hodil zpátky do krabice a beze slova odešel spát. Manželka umyla nádobí a připínací penis nechala v krabici v ložnici tak, abych na ni viděl. Věděla, že nemá smysl mě k něčemu nutit nebo přemlouvat, a tak si lehla vedle mě a po chvíli usnula. Já jsem ale tak snadno nemohl. Před očima jsem pořád měl připínací penis a hromadu lubrikačního gelu, až se mi z toho dělalo zle. Díky těm nočním můrám jsem skoro nemohl spát a ráno vypadal jako ponocný.

Manželka nic nekomentovala a dělala jako kdyby nic. Druhý večer jsme si spolu zašpásovaly, ale nebylo to ono. Nemohl jsem přestat myslet na ten připínací penis a ani na to, že poslední číslo bylo opravdu špatné. O pár dní později jsem se tedy odhodlal k činu.

Žofii jsem v kuchyni popadl zezadu a vysadil ji na kuchyňskou linku. Bez debat rozevřela nohy, takže jsem jí sundal kalhotky a naslinil si prsty. Zatímco jsem jí mnul kundičku, jazykem jsem prozkoumával zákoutí jejích úst. Chutnala sladce. Kundu jsem jí pomalu prstil a užíval si, jak mi prsty stále více kloužou, jak se lasturka připravuje na mýho ptáka. Pořádně jsem jí promastil poštěváček a pak vyndal z kalhot schlíplého ptáka. Manželka seskočila a několika zkušenými pohyby ho narovnala do pozoru, takže jsem byl hned připravený k činu. Zabořil jsem ptáka do její kundičky zezadu na pejska a pořádně ji čapnul za boky. Kroutila se mi na čůráku jako nějaká lehká holka a prsa se jí u toho houpala sem a tam. I když to bylo super, pořád tomu něco chybělo. Ptáka jsem neměl úplně tvrdýho, a tak jí v kundičce divně nespokojeně mlaskal. I Žofie poznala, že se něco děje. Stačilo ale, abych se na ni beze slova podíval a hned věděla.

Došla do ložnice a vrátila se s připínacím penisem v ruce. Ve druhé měla tlustou tubičku lubrikantu. Neobratně se nasoukala do té konstrukce a připnula si ptáka. Otočil jsem se k ní zády a nechal si máznout kolem análu lubrikant. Slyšel jsem, jak si ho roztírá také na toho gumovýho čůráka. Pak se ke mně naklonila a pomalu mi ho začala zasouvat do zadku.

Hrozně to tlačilo a bolelo. Kroutil jsem se pod jejími pomalými pohyby a teprve až při několikátém přírazu jsem pocítil také trochu slasti. Už to přestávalo být tak nepříjemné. Žofie nikam nespěchala, zajížděla gumoákem hluboko a smyslně přitom sténala. Bylo to hrozně vzrušující. Tohle bylo to něco nového, co jsem potřeboval. Dal jsem najevo, že se mi to líbí a sám se na ptáka nabodl. Žofie spokojeně víc přirazila, držíc si mě za boky. Připadal jsem si jako její děvka. Žofie přidávala na rychlosti a její připínací péro ve mně mizelo až po kořen. Čůrák mi z toho stál v pozoru, a tak jsem ho popadl do ruky a zatímco mě manželka šukala do análu, jsem si ho honil. Bylo to tak intenzivní a nové, že vzrušení ve mně doslova bublalo. Žofie pak najednou přestala a donutila mě, abych se k ní otočil čelem. Povalila mě na kuchyňský stůl a tentokrát bez skrupulí do mě připínacího ptáka zasunula najednou. Díval jsem se na její obličej, když ho do mě vrážela a připadal si podivně odhalený. Blahem jsem nemohl skoro dýchat, zvlášť když ona můj penis vzala do ruky a honila mi ho. To už jsem nevydržel a udělal se. Sperma jsem si vystříkal na břicho a po tom výkonu zůstal nehybně ležet.

Manželka ze mě vytáhla svůj připnutý klacek a spokojeně se na mě dívala. Věděla, že udělala dobře, že na mě nespěchala. Za ten perfektní dárek jsem jí potom dokonale vylízal. Doslova jsem jí kundu vysál do sucha, než byla po dvou orgasmech natolik unavená, že nemohla ani křičet.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt