zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

S bráchovou manželkou

Můj bratr si pořídil prímovou šťabajznu. Ačkoliv jsme byli dvojčata, která měla problém rozeznat někdy i vlastní matka, já jsem na holky takovou kliku jako on neměl. Doslova jsem žil svou prací, protože mi v podstatě ani nic moc jiného nezbývalo. Z nějakého důvodu se mi štěstí v této sféře vyhýbalo. Naproti tomu bratr Zdeněk si krásnou Annu ani ne po půl roce vzal. Musím se přiznat, že jsem z toho ale neměl takovou radost, jaká by se na družbu slušela. Stále jsem totiž tajně doufal, že se Anna se Zdeňkem rozejde a potom u ní budu mít šanci já. Nemohl jsem přestat myslet na to její sexy tělo. Několikrát jsem je dokonce v noci špehoval při sexu a představoval si, že ten, kdo ji hobluje, jsem já. Byla to ubohost, ale nic lepšího jsem neměl.
Přečíst
Autor:
Martin N.
Publikováno:
13. 5. 2015
Přečteno:
14089x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt