s bráchovou manželkou

KATEGORIE: Zralé ženy

S bráchovou manželkou

Autor:
Martin N.
Publikováno:
13. 5. 2015
Přečteno:
14044x
Můj bratr si pořídil prímovou šťabajznu. Ačkoliv jsme byli dvojčata, která měla problém rozeznat někdy i vlastní matka, já jsem na holky takovou kliku jako on neměl. Doslova jsem žil svou prací, protože mi v podstatě ani nic moc jiného nezbývalo. Z nějakého důvodu se mi štěstí v této sféře vyhýbalo. Naproti tomu bratr Zdeněk si krásnou Annu ani ne po půl roce vzal. Musím se přiznat, že jsem z toho ale neměl takovou radost, jaká by se na družbu slušela. Stále jsem totiž tajně doufal, že se Anna se Zdeňkem rozejde a potom u ní budu mít šanci já. Nemohl jsem přestat myslet na to její sexy tělo. Několikrát jsem je dokonce v noci špehoval při sexu a představoval si, že ten, kdo ji hobluje, jsem já. Byla to ubohost, ale nic lepšího jsem neměl.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Novomanželé se nastěhovali do baráku k naší rodině. Ve dvouposchoďovém domě jsme tak byli já, oni dva a naši rodiče. Jednoduše plný barák lidí. Anna se u nás zabydlela vcelku rychle, rodiče ji měli rádi, takže nebyl žádný problém. Jen já jsem se neustále závistivě díval na to, jak jí bratr mačká tu její krásnou prdelku a do ucha jí šeptá nějaké prasečinky, co s ní bude večer dělat. Co bych dal za to, abych to byl já.

Jednou večer jsem se vrátil z práce a rozhodl se udělat si něco k večeři. Na pánev jsem si naházel nějaká vajíčka a pomalu je míchal. A najednou jsem ucítil, jak mě někdo zezadu objal a nedočkavou rukou se mi hrabal v rozkroku. Za zády jsem uslyšel Annu, jak mi šeptá, že mě ráda vidí. A jak vidí, tak já ji taky.

Ano, pták se mi z ní okamžitě postavil. Nechtěl jsem, aby přestala, ale zároveň mi to bylo trapné, jelikož si, chudák, myslela, že jsem Zdeněk.

A tak jsem se k ní otočil čelem, abych jí ukázal, že nejsem její manžel. Ale i když na mě Anna koukala, tak svůj omyl neviděla. Naopak si klekla a se slovy, že by mě ráda lépe přivítala, mi rozepnula poklopec. Ptáka jsem měl napumpovanýho k prasknutí, když si ho strkala do pusy. Už jsem neměl v plánu ji zastavit. Její malá pusinka mi klouzala po čůrákovi a její jazýček mě dráždil na žaludu. Svíjel jsem se blahem. Moje slastné mručení přehlušoval odsávač a prskání spálených vajec. Anna to fakt uměla. Ptáka si zarážela hluboko do krku a pokrývala ho svými sliny, aby pořádně klouzal. Chvíli mi ho honila, chvíli si s ním čistila ústa. Už jsem to nemohl déle vydržet, a tak jsem se jí udělal do pusy. A ona to beze slova spolkla. Pak mě políbila na tvář a se slovy, že večer jí to snad oplatím, odešla. Zmateně jsem stál zády ke sporáku, ze kterého se valil dým z mé spálené večeře. V hlavě mi to šrotovalo. Když mě švagrová nepoznala ani, když jsem k ní byl obličejem, dalo by se toho určitým způsobem zneužít.

Několik dní jsem váhal a sbíral k tomu odvahu. O svém plánu jsem měl ale jasno. Annu ošukám, ať to stojí, co to stojí.

O několik dní později jsem bráchu pozval do hospody a tam ho pořádně zlil tak, aby o sobě nevěděl. Pak jsem ho odtáhl domů a místo do ložnice ho uložil do svého pokoje. Rychle jsem ho vysvlíkl a převlékl se do jeho hadrů. Pak jsem vyběhl do prvního patra, kde s Annou bydlel, oblečení hodil na hromadu a lehl si k ní do postele. Něžně jsem se k ní přitulil s už ztuhlým ptákem a několikrát ji políbil, abych ji vzbudil.

Anna byla vcelku překvapená, že jsem nepřišel zlitý jako doga a navíc, že chci sex takhle pozdě, ale nijak proti tomu neprotestovala. Beze slova jsem zalezl pod peřinu a ústy pod její košilkou hledal její kundičku. Spodní prádlo na sebe neměla, takže jsem se hned mohl pustit do lízání. Měla malou rozkošnou broskvičku, jen se do ní zakousnout. Pomalu jsem jí vylizoval a lehce ji kousal do klitorisu. Pak jsem si naslinil prsty a vrazil jí je do kundičky, až překvapením vyjekla. Zabodával jsem do ní prsty a jazykem jí přitom dráždil na poštěváčku. Pod mými doteky se kroutila a vřískala blahem. Asi po pěti minutách se udělala.

Když bylo hotovo, zlíbala mi celé tělo a ústy se zastavila na penisu. Krouživými pohyby mi ho kouřila a opět si ho dávala hluboko do hrdla. Zároveň mi ho rukou honila a pohrávala si s mými koulemi. Chvíli mi ho jenom dráždila rukou, do pusy si cpala varlata a kousala mě do nich. Bylo to fakt skvělý.

A pak na mě najednou naskočila jako na koně. Pořádně si mě osedlala a rajtovala na mě jako zběsilá. Přitom si prohrabovala svoje vlasy a sténala. Hnětl jsem jí poskakující prsa a nemohl se jí nabažit. Už jsem chápal, co se na ní bráchovi tak líbí. V posteli byla opravdu nepřekonatelná.

V jeden okamžik jsem nás přetočil na misionáře a zuřivě ji mrdal. Pak natáhla jednu nohu, za kterou jsem si ji k sobě přitahoval a mastil to do ní. Byla tak šíleně sexy.

Pak se mi vymanila ze sevření a vystrčila na mě zadeček. Beze slova ukázala na noční stolek. V šuplíku jsem našel lubrikant, tak jsem jí ho nastříkal kolem análu a pak ho do ní pomalu zasunul. Zlehka jsem přirážel do její kakaové dírky, ale jí se to takhle nelíbilo. Rukama se zapřela o čelo postele a pořádně začala přirážet. Překvapeně jsem tedy zrychlil a k tomu jí několikrát plesknul po zadku. Prsty jsem jí dráždil na kundičce a několikrát je do ní dokonce vrazil. Pak jsem se přidržoval jejích koziček a šukal ji. Po chvíli začala hrozně vřískat a všechno se kolem mého ptáka stahovalo. To se udělala podruhé.

Nakonec jsem si ji přetočil tak, aby ležela na boku a já jí ho vrazil do kundičky. Mrdal jsem ji takto z boku a pleskal ji po poskakujících kozičkách, dokud jsem se taky neudělal.

Zadýchaně jsem se odvalil na záda. Tak takovou nálož jsem opravdu nečekal. Anna mě spokojeně popleskala po tváři a pak se odkulila stranou, aby mohla spát. Počkal jsem, dokud neusnula a pak přinesl spícího bratra, aby ráno nic nepoznala. On si nebude nic pamatovat a ona to nebude řešit. Mýlil jsem se. Druhý den ráno mi řekla, že moc dobře ví, že jsem to byl já, a že jestli chci, tak můžu zase přijít, protože Zdeněk ještě nikdy takhle dlouho nevydržel.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt