zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Dominou potrestaný nevěrník

S partnerem jsme spolu měli hezký vztah, ale po několika letech soužití přeci jenom nebylo všechno už jako na začátku. Kromě romantických gest alá kytky jen tak nebo lístky do kina na film, který jsem chtěla vidět, ubyla také vášeň v našem sexu. Myslela jsem si, že je to přechodný stav a zpočátku jsem tomu moc nevěnovala pozornost. Sem tam jsem samozřejmě přidala sexy prádélko, ale jinak jsem se až tak nesnažila.
Přečíst
Autor:
Martina N.
Publikováno:
30. 12. 2015
Přečteno:
8948x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt